Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Bremzaj s prestavami zraven pa nebojo bremze tolk trpele. :)

pr 4t lahk to kamot.. js skor ne uporablam bremz.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej, z 2t pa tistim malo navora bolj težko :). Sem dost bremzal tako ko sem izpit vozo z xt125. Pa pr nekaterih vidim, da bremzajo s kuplungo... to tut nvm kak je s tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremzam normalno da skos tud z šaltanjem dol.. včasih celo preveč, ampak rabim prvo bremzo tako ali drugačeker se bremza na polno.. :rolleyes: Moraš čimkasneje bremzat za čimboljši čas ane, tu pa niso dost sam prestave :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mhm, pol pa se pred ovinkom ustaviš :D pa nisi naredo nič. No sej ne vem kak se kaj voziš tak da se malo pohecam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil na moto boomu... V soboto grem spet :) Splača se it pogledat, ker se res napašeš in pocediš sline na motorjih in hostesah... NORO DOBRE HOSTESE IN ŠE BOLJŠI MOTORJI (sploh RC8, 848, hypermotard, razne specialke R6, R1, Benelli Tornado, komplet paleta KTM-ov,... ) Japonci novi so itak vsi tam razen tiste jajce 250 ninje... Tudi avti so zraven, BMW-ji (tudi M), Audiji, Lamborghini je tudi razstavljen :) Sem srečal Roky-ja in Bladzota na motosvetovi stojnici, me je Roky prepričeval, da se slikam s hostesami, samo sem bil z atejom tam pa malo zadržan hihi, se bom v soboto pofotkal s hostesami :D Pa pri Pintarju sem kupil črni vizir za mojo Arai-ko :P

Glede RS 250... Lastnica ni dovolila, da se odpeljem, ker je potekla registracija, odgovornost itd... Zdaj uredi papirje in v ponedeljek jo torej odpeljem... Motor je podrsan ko ji je padel, ampak ma pa 5.800 realnih kilometrov pa od prve lastnice tak da sem zadovoljen :) Motor je kupljen v MB leta 2004 in gre za zadnjo prodano RS 250 v Sloveniji. 2 leti ji je stal, potem se je vozila, nekaj se je vozil brat, danes pa smo ga zaštartali tudi po dolgem času. Septembra al kdaj je motor nazadnje laufal, tak da aku je bil danes hin in je šel njen mož/fant po novega... V ponedeljek že pičim z motorjem domov :D

Še to mi povejte... Na motorju so gume Qualifier, sprednja letnica 2005, zadnja 2006, posvaljkane od Grobnika... A mislite, da tole še dobro drži? Malo me skrbi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo je 05 letnik... :unsure:

Par km naredi pa boš vidu... če pa ti ni škoda 250E pa raj nove gume gor natakni.... :whistle: :whistle:

aya pa vidu boš če so hin od grobnika... če se modro svetlikajo, to ni glih več najbol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par km naredi pa boš vidu... če pa ti ni škoda 250E pa raj nove gume gor natakni.... :whistle: :whistle:

aya pa vidu boš če so hin od grobnika... če se modro svetlikajo, to ni glih več najbol...

jah iz 250 ne verjamm da bi jih tok hitr pregreu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil na moto boomu... V soboto grem spet :) Splača se it pogledat, ker se res napašeš in pocediš sline na motorjih in hostesah... NORO DOBRE HOSTESE IN ŠE BOLJŠI MOTORJI (sploh RC8, 848, hypermotard, razne specialke R6, R1, Benelli Tornado, komplet paleta KTM-ov,... ) Japonci novi so itak vsi tam razen tiste jajce 250 ninje... Tudi avti so zraven, BMW-ji (tudi M), Audiji, Lamborghini je tudi razstavljen :) Sem srečal Roky-ja in Bladzota na motosvetovi stojnici, me je Roky prepričeval, da se slikam s hostesami, samo sem bil z atejom tam pa malo zadržan hihi, se bom v soboto pofotkal s hostesami :D Pa pri Pintarju sem kupil črni vizir za mojo Arai-ko :P

Haha, a zato se nisi hotu, jest sm pa že mislu, da bomo mogl reeskota postavt zravn štanta, da boste 125ke se hotl slikat :D :D :D Sej bi se lahk tud ati slikov :whistle:

No sam, da si dobu vizir, hehe :)

Drgač smo pa MP3 vozil, haha...fun mobile :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil na moto boomu... V soboto grem spet :) Splača se it pogledat, ker se res napašeš in pocediš sline na motorjih in hostesah... NORO DOBRE HOSTESE IN ŠE BOLJŠI MOTORJI (sploh RC8, 848, hypermotard, razne specialke R6, R1, Benelli Tornado, komplet paleta KTM-ov,... ) Japonci novi so itak vsi tam razen tiste jajce 250 ninje... Tudi avti so zraven, BMW-ji (tudi M), Audiji, Lamborghini je tudi razstavljen :) Sem srečal Roky-ja in Bladzota na motosvetovi stojnici, me je Roky prepričeval, da se slikam s hostesami, samo sem bil z atejom tam pa malo zadržan hihi, se bom v soboto pofotkal s hostesami :D Pa pri Pintarju sem kupil črni vizir za mojo Arai-ko :P

Glede RS 250... Lastnica ni dovolila, da se odpeljem, ker je potekla registracija, odgovornost itd... Zdaj uredi papirje in v ponedeljek jo torej odpeljem... Motor je podrsan ko ji je padel, ampak ma pa 5.800 realnih kilometrov pa od prve lastnice tak da sem zadovoljen :) Motor je kupljen v MB leta 2004 in gre za zadnjo prodano RS 250 v Sloveniji. 2 leti ji je stal, potem se je vozila, nekaj se je vozil brat, danes pa smo ga zaštartali tudi po dolgem času. Septembra al kdaj je motor nazadnje laufal, tak da aku je bil danes hin in je šel njen mož/fant po novega... V ponedeljek že pičim z motorjem domov :D

Še to mi povejte... Na motorju so gume Qualifier, sprednja letnica 2005, zadnja 2006, posvaljkane od Grobnika... A mislite, da tole še dobro drži? Malo me skrbi...

kaj gume so ble na pisti al celi motor.

pa še to če bi lastnica vozla bi ji ziher držale gume še zdaj prve. pa ok je menjala z drugimi samo zakaj nista pol obe 05. sepravi je že 3 guma zadnaj najmanj. sepravi matematika 2k ena guma. malo čudno

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah iz 250 ne verjamm da bi jih tok hitr pregreu .)

sej ma glih tko 55km al kolk... (sory Čamac nism sledu, kera verzija je)...

pa mislm da po parih orng krogih grobnika lah tut qualifierko pregreješ, usaj tolk da modra rata..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj gume so ble na pisti al celi motor.

pa še to če bi lastnica vozla bi ji ziher držale gume še zdaj prve. pa ok je menjala z drugimi samo zakaj nista pol obe 05. sepravi je že 3 guma zadnaj najmanj. sepravi matematika 2k ena guma. malo čudno

ja saj je brat si sposodil kdaj motor pa na grobniku tudi bil z njim, ma drugače brat 1000RR, saj ni to nobene panike. lastnica je itak počasi vozla...

Haha, a zato se nisi hotu, jest sm pa že mislu, da bomo mogl reeskota postavt zravn štanta, da boste 125ke se hotl slikat :D :D :D Sej bi se lahk tud ati slikov :whistle:

No sam, da si dobu vizir, hehe :)

Drgač smo pa MP3 vozil, haha...fun mobile :D

e roky saj v soboto boš tudi tam ne? te se tak vidimo pa pofotkami s hostesami :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ma glih tko 55km al kolk... (sory Čamac nism sledu, kera verzija je)...

pa mislm da po parih orng krogih grobnika lah tut qualifierko pregreješ, usaj tolk da modra rata..

Ja sam se morš mal dl cajta gor vozt pa res na hard da bi jo kr tok hitr...

drugač pa qualifire guma sploh ni za pisto in je npr. iz 600ccm motorjem v pribl. 7 krogih pregreta, če se nč ne ustavlaš umes :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremzam normalno da skos tud z šaltanjem dol.. včasih celo preveč, ampak rabim prvo bremzo tako ali drugačeker se bremza na polno.. :rolleyes: Moraš čimkasneje bremzat za čimboljši čas ane, tu pa niso dost sam prestave :)

Koker gre ta raketa je že dober če sploh rabeš kdaj bremze :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistale 5.1 mi je malo sumljiva, ponavad dajo notr al Dot 3 al pa dot 4, za 5.1 pa še nism zasledil da bi kje pisalo.

No odlično :naughty: :naughty: Da se po dolgmu cajt spet mal vidmo pa to :naughty:

Smernik? Jest mam nekej, sam ne vem kok je celih, bi mogu it pogledat :whistle: je pa tist, ta velk, originaln pač

tudi 5.1 obstaja ja, ga bom jutri nalil v svoj motor....ima pa višje vrelišče kot dot4

to pa zato ker se ti pregreje....to je normalno...sem ze tudi jaz parkrat dozivel pri voznji na noz...pa ce malo druge povprasas se jih bo ziher se 5-10 takih najdlo

tudi pri meni je blo to na mobiju.......par krogov vse OK, potem pa ročka čedalje bolj mehka, na koncu sem jo lahko že do balance stisnil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, se mi zdi da ma Fifty podobne težave. Samo ne vem, a je že kej popravu al ni.

mam podobne ja :) nism se še ukvarjou kj preveč s tem.

Itak. Ko sem menjal olje in na novo sestavil (oz mi je to vse naredil en član tga foruma), smo dal sveže 5.1 olje, odzračli do konca.. pa je blo kul.. dokler nism zzačel mal z stoppiji, pa na orn bremzat, po ene 1000km, pa je že spet šlo na slabš :(

pr men je tko da pr nizki hitrosti delajo fajn.. k grem pa hitrej, pa lohk do konca stisnem bremzo.. in ni glih fajn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLIK

podatki o vaših motorjih....samo vpišeš številko prometnega dovoljenja (tista rdeča cifra na prvi strani) ter registracijsko številko..........tisti ki imate kaj predelan motor to piše tudi tukaj....pri meni vpisana blokada ter izpuh :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blokado mam že vpisano, na kartonček & prometno bom pa čakal vsaj še en teden.

A policaji lahko iz avta dostopajo do teh podatkov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blokado mam že vpisano, na kartonček & prometno bom pa čakal vsaj še en teden.

A policaji lahko iz avta dostopajo do teh podatkov?

pomisli logično..potrebujejo naslednje stvari:

-prenosni računalnik

-na prenosniku inštaliran brskalnik

-internetno povezavo(lahko tudi preko mobilnega telefona)

sicer pa če mislš zato, ker boš čakal da ti vpišejo v prometno ti pa povem naslednje...njega ne zanima če imaš ti notr pa še nimaš v prometni...ker tud če si brez izpita je kazen, ker ga pač ne nosš s seboj...potemtakem bi vsak pustil prometno in vozniško doma...pač osebno bi mu dal on bi pa že brskal po laptopu ali klical v bazo in povpraševal kolege...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če lahko dostopajo do osebnih podatkov zakaj ne bi mogli tudi do tega.

Kazen za vožnjo brez izpita je bistveno večja, kot pa če izpita pač nimaš s sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!