Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Kakšna je pa kaj kazen če si naredo izpit pa ga nisi dvigno, torej ga nimaš s sabo? Ker sem trenutno v tej situaciji in mam malo pomanjkanje časa za dvig, ker morem pač it v Maribor, jaz pa sem na šihtu do 5.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLIK

podatki o vaših motorjih....samo vpišeš številko prometnega dovoljenja (tista rdeča cifra na prvi strani) ter registracijsko številko..........tisti ki imate kaj predelan motor to piše tudi tukaj....pri meni vpisana blokada ter izpuh :eek:

Zkaj kurac men skor o vsem piše ni podatka???

Komi da piše kere firme je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gixxer se fuuuuuuuul oproščam, sem šel ne kosilo potem sem moral pa še fotkat v drugo halo tako, da dokončava debato prihodnjič. Lepo te je bilo spoznat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ju3 pa tem te še mi štajerci prijemo malo poglejat, eoeoeoeoeoeo, dans smo že proslavljali čamacovo rs 250, čeprav je še nima doma heheheh, pa še riskača pa đerija smo klicali, ej riskač kok maš ti men sexy glasek :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alooo rokyyyy kaj tota voditeljica tednoskopaaaa bo ju33 tuii tammmm, meni je tak lepaaaaa au au a uauauau, malemu nejkotuuuuu se mešaaaaa ko jo vidi au au au auuaua

samo nehaj s proslavljanjem, ker sem se zdaj zbudil pa se mi vrti ko svinja :wacko:

pa đeee si tiiii, zaj grema dalje alooooo na koktejleeeee, kar dvigni novih 50 eur hahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne povoham več alkohola pizda fuj kak mi je neprijetno, daj grema raje na zrak malo v naravo glave streznit ko prava legionarja

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alooo rokyyyy kaj tota voditeljica tednoskopaaaa bo ju33 tuii tammmm, meni je tak lepaaaaa au au a uauauau, malemu nejkotuuuuu se mešaaaaa ko jo vidi au au au auuaua

pa đeee si tiiii, zaj grema dalje alooooo na koktejleeeee, kar dvigni novih 50 eur hahah

Mislm, da pride, ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ju3 pa tem te še mi štajerci prijemo malo poglejat, eoeoeoeoeoeo, dans smo že proslavljali čamacovo rs 250, čeprav je še nima doma heheheh, pa še riskača pa đerija smo klicali, ej riskač kok maš ti men sexy glasek :wub:

jaz sem znan po svojem glasu..že ob prvem videnju so vse nore name...ko pa spregovorim se jih pa ne rešim več

Mislm, da pride, ja :)

je kr fajn tetka ja :D

najbl smešna mi je k si za vsako novico frizuro spremeni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem znan po svojem glasu..že ob prvem videnju so vse nore name...ko pa spregovorim se jih pa ne rešim več

je kr fajn tetka ja :D

najbl smešna mi je k si za vsako novico frizuro spremeni :D

A ni to kul? :) Je pa ful faca :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni to kul? :) Je pa ful faca :OK:

najjača je ja, jaz kljub temu, da sn kar pregloboko pogledo f kozarec nisn rabo več ko kakih 5 min hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kroniki.. :D

grem js počas v pojstlo.. poj pa ju3 na moto boom :) grem ukol 21:30 od doma :) se vidmo, čau bau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurba ene 200 slik mam od danes.. oz ne, skor 300 :D

eh js pa nism meu fotoparata zram.. mogoč še grem ju3 da se poslikamo zram hostes :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurba ene 200 slik mam od danes.. oz ne, skor 300 :D

jaz sem jih mel predlani okol 300...letos pa celih 49...je blo predlani dosti bolse pa vlko vec vsega....letos sem na hitro vse pregledal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh js pa nism meu fotoparata zram.. mogoč še grem ju3 da se poslikamo zram hostes :D

Dej bom verjetn js jutr pršu k pravjo da nebo dežja.. drgač pa sm že posliku vse k so ble lušne, zravn parih sm se tud sliku.. sam so lepše slike če slikam njih same hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurba ene 200 slik mam od danes.. oz ne, skor 300 :D

a si meu ti mybi tm pr vhodu motor? :) k je biu pred en Tomos, zravn pa RS 125? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!