Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ta je bil fotru od motorjev najbl všeč.. na on simulator policijski pa ni upal :lol1: Verjetno ker je nazadnje motor vozu ko je bil še v policiji hehe. Fifty, bote jutr tud kej tam?

post-9211-1208011136_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si meu ti mybi tm pr vhodu motor? :) k je biu pred en Tomos, zravn pa RS 125? :)

moj je biu pa od Climer116 :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na on simulator policijski pa ni upal :lol1: Verjetno ker je nazadnje motor vozu ko je bil še v policiji hehe.

Fifty, bote jutr tud kej tam?

kva je en fotr delou na simulatorju.. vozu je 14km/h, poj je šu mal po gasu.. pa parkrat mu je crknu motor, itd. :D haha

jerry_exc je biu pa mal bolši :D čeprou so ga race privedle do padca :D haha.. ampak je blo par nerealnih stvari.. avto je biu velik hitrejši od motorja.. in ga ni mogu prehtet, poj pa k so šle race čez cesto, se je avto v 1m ustavu :D jerry je šu pa v race :lol:

dvomim da bom prišel.. je majhna verjetnost, ker je ju3 MotoGP dirka :D in seveda morm spremlat js to :P

moj je biu pa od Climer116 :grim

hehe, lepo da se ne bojite dežja :P

Popravljeno . Popravil FiFtY_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, lepo da se ne bojite dežja :P

ja sej zto ga bom pa lahk spet puco fajn ko je čist usran od tega dežja, drugač pa itq je treba pridet na moto boom z motorjem ne pa z avtom tak ko vsi ostali softići :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no :krneki: Js sm ga danes mal obrisu hehe. To je fora ko felne vedno samo robove spučem, pa se šajnajo ko nove, šprikle, pa tisti plac med njimi pa cel rjav :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej zto ga bom pa lahk spet puco fajn ko je čist usran od tega dežja, drugač pa itq je treba pridet na moto boom z motorjem ne pa z avtom tak ko vsi ostali softići :P

mah, vi ste itak tm domačini.. tko da za vs ni delč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no :krneki: Js sm ga danes mal obrisu hehe. To je fora ko felne vedno samo robove spučem, pa se šajnajo ko nove, šprikle, pa tisti plac med njimi pa cel rjav :lol1:

sj js tut ponavadi.. sam vsake tulk cajta pa tut umes spucam da se preveč ne userje kr pol pa morš to orng pucat da sploh gre dol.. sm zadnič ene 2 uri sam gumo zadno puco, kr je prej nism nikol.. zdej pa rajš sprot mal obrišem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tiste race so ble krneki :) pa obviv sm jih skorej :) poj mej pa kr vrgla una raca :) ko da se jo ne da povozt... pa nc ga ne nese z ovinka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn je blo dans, z rokijom smo malo debatirali, pe še tejo, voditeljico tednoskopa smo spoznali :OK: , jaz sem se z njo tudi pomeril v boksu, in kot se za pravega đentlemena spodobi sem jo knockautiral v drugi rundi haha, sem se pač moral na nekom znest, ker me je frk premagal prej haha :D ...no drugač pa, motori me niso neke fascinirali, ker od 08 letnikov mi po pravici povedano ni noben najbolj všeč, najjača mi je še bla hayavusa kaki stroj je to kaj si nor...drugač pa med avti je itak zmagal audi r8 :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se z njo tudi pomeril v boksu, in kot se za pravega đentlemena spodobi sem jo knockautiral v drugi rundi haha,

najjača mi je še bla hayavusa kaki stroj je to kaj si nor...

haha :worship:

eh, men ma hayabusa tak zadk k kšna vespa :D haha

nejko tebe sm drgač vidu :) ampak se nism nč ustavu, :evilgrin: ker sm mislu da se bomo kasnej tut še kj srečal

sm slišou da si napihou mal.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha :worship:

eh, men ma hayabusa tak zadk k kšna vespa :D haha

nejko tebe sm drgač vidu :) ampak se nism nč ustavu, :evilgrin: ker sm mislu da se bomo kasnej tut še kj srečal

sm slišou da si napihou mal.. :D

haha ja malo smo napihali, če so nam neke hude viskije mešali tam na motosvet štantu hehe

jebote kaj me te nisi pocukal za rokav, bi šli kaj spit pa pol malo pihat, meni je prav fajn blo pred policajom ga pihat, ko veš da ti pol nič ne more haha

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha ja malo smo napihali, če so nam neke hude viskije mešali tam na motosvet štantu hehe

jebote kaj me te nisi pocukal za rokav, bi šli kaj spit pa pol malo pihat, meni je prav fajn blo pred policajom ga pihat, ko veš da ti pol nič ne more haha

js sm pa sam eno kokakolo nagnu :D pa par bombonov pojedu (k jih je roky skos na en drug mest dajou) pa par piškotov..

haha :D mogu bi it poj še pjn na simulator.. pa kuj nesrečo povzročit :D haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm pa sam eno kokakolo nagnu :D pa par bombonov pojedu (k jih je roky skos na en drug mest dajou) pa par piškotov..

haha :D mogu bi it poj še pjn na simulator.. pa kuj nesrečo povzročit :D haha

pizda ej samo res, na simulator sn pa pozabo it, da bi ga malo žgal v škarje hehe, pa prek rdečih... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda ej samo res, na simulator sn pa pozabo it, da bi ga malo žgal v škarje hehe, pa prek rdečih... :D

eh, tok pa spet ne leti.. :D

škoda k nis vidu enga fotra k je furou.. taj pa biu mojstr :D pumoje ga nam nkol pozabu.. za njega pa ni prihodnosti na motorju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, tok pa spet ne leti.. :D

škoda k nis vidu enga fotra k je furou.. taj pa biu mojstr :D pumoje ga nam nkol pozabu.. za njega pa ni prihodnosti na motorju :D

hahah, alo kera budala je bil s tomosom tam al nejcz al tomazin al keri pač še majo tomosa, v največjem nalivu hahah, k pr norcihhh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha :D tomazin je biu ja :D pa climber z RSko :D pač norca, ampak to ni nič presenetljivega, ker sta domačina :evilgrin: nista mela delč :D še zmer pa dost delč da sta se namočila :D :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js priem jutri z tomosom hehe. Verjetno bom že od 9, pol 10 tam ;)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa še nevem za ju3 če bi šu.. morm še mal premislt.. nimam glih tok keša da bi ga lohk usak dan stran metou :D ampak bi mogu bit ob 13:45 doma.. toj zadn cajt da pridm dam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh js pa nism meu fotoparata zram.. mogoč še grem ju3 da se poslikamo zram hostes :D

Pa saj sem te jaz pofotkal, pomojem, hehe :D Bodo slike do začetka tedna vse objavljene v albumih, malo spremljajte. Je ful slik pa moramo izbrati in urediti dobre .)

tisto je bil od tomazina pa od climberja116 :)

Moj bo najverjetneje jutri tam parkiran :)

Ja parkiran bo, ti se pa nauš nč parkirov pri MS štantu in počakov par minutk, da pridem tja :D

fajn je blo dans, z rokijom smo malo debatirali, pe še tejo, voditeljico tednoskopa smo spoznali :OK: , jaz sem se z njo tudi pomeril v boksu, in kot se za pravega đentlemena spodobi sem jo knockautiral v drugi rundi haha, sem se pač moral na nekom znest, ker me je frk premagal prej haha :D ...no drugač pa, motori me niso neke fascinirali, ker od 08 letnikov mi po pravici povedano ni noben najbolj všeč, najjača mi je še bla hayavusa kaki stroj je to kaj si nor...drugač pa med avti je itak zmagal audi r8 :worship: :worship:

Hehehe, lepo vas je blo videt spet v mal večji zasedbi :OK: materiala upam, da sem dal dosti in, da ste si ga razdelili. No vidiš, pa si jo le spoznal, je faca, kajne? :) frk, čestitke za zmago, upam, da ste ga potem spraznili :OK:

js sm pa sam eno kokakolo nagnu :D pa par bombonov pojedu (k jih je roky skos na en drug mest dajou) pa par piškotov..

haha :D mogu bi it poj še pjn na simulator.. pa kuj nesrečo povzročit :D haha

A jebiga, če je pa mejhn pult, haha :D A ti jih jutr prnesem za domov? :P :P :P

Drugač pa fantje, če boste jutri gor, dejte se prosm sami pridt predstavt, sej ne grizemo, madona! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky, te pa mi vsaj posli ono sliko, ce bote jo slocajno zbrisali, pa je nebo v albumu :D jaz hocem to met :D

Ei dobite vse, ampak so fotke na računalniku na sejmu, žal jih nimam doma. Bom jutri skopiral .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!