Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

A jebiga, če je pa mejhn pult, haha :D A ti jih jutr prnesem za domov? :P :P :P

Drugač pa fantje, če boste jutri gor, dejte se prosm sami pridt predstavt, sej ne grizemo, madona! :D

ok, ukol 10kil jih rabm :P bom čist hepi :D

ok, MUGOČE se pridm pozdravt :D :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo ju3 namen it iz KR ukol 9ih na moto boom? :) nj mi sporoči to v roku treh urc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahah, alo kera budala je bil s tomosom tam al nejcz al tomazin al keri pač še majo tomosa, v največjem nalivu hahah, k pr norcihhh

spodobi se pridet na moto boom z motorjem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo ju3 namen it iz KR ukol 9ih na moto boom? :) nj mi sporoči to v roku treh urc :D

jst če mi zrihtaš prevoz D:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte še vi vprašat za komplet evolution krivine akrapovič (zx-6r) če kdo kupi k na oglasnik noben ne pokliče in sm že čist obupal. Dam za 300eur, zanje sem dal 500 in so take kot nove. Rabim pa nujno denar k sm že povsod zadolžen. Prosim !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa še nevem za ju3 če bi šu.. morm še mal premislt.. nimam glih tok keša da bi ga lohk usak dan stran metou :D ampak bi mogu bit ob 13:45 doma.. toj zadn cajt da pridm dam :D

Mogoče zato, ker bo pol MotoGP :whistle:

warm up boš pa zamudu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dečki, ena 2T petarda... KTM

Drugače pa fajn je blo včeraj na moto boomu, škoda da je reesko tak hitro pobegno... Aja Roky one slike nas obvesti, ko bodo kje za videt, ko sma se z reeskotom slikala itd :D Zdaj pa še čakam Kukeca da mi pošlje slike s hostesami :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

prst u rt aha aha aj lajk it aha aha :010 :010 :010

:blink:

:eek: flejmči?, je vse kul?

Popravljeno . Popravil Matex_46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

:blink:

:eek: flejmči?, je vse kul?

pomojem se ga je prvič napil pa mu dogaja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte še vi vprašat za komplet evolution krivine akrapovič (zx-6r) če kdo kupi k na oglasnik noben ne pokliče in sm že čist obupal. Dam za 300eur, zanje sem dal 500 in so take kot nove. Rabim pa nujno denar k sm že povsod zadolžen. Prosim !!!

ej ej čaki malo, jaz mam slip on akrapota evolution na zx-6r 636, misliš da bi mi krivine pasale gor, oz. za keri letnik zx-6r maš to krivine...jaz mam 04 letnik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ej čaki malo, jaz mam slip on akrapota evolution na zx-6r 636, misliš da bi mi krivine pasale gor, oz. za keri letnik zx-6r maš to krivine...jaz mam 04 letnik...

on ma letnik 98 in ne paše gor na tvojo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče zato, ker bo pol MotoGP :whistle:

warm up boš pa zamudu :P

haha :D tako je :D

domov sm pršu ob 13:54 :D matr je blo na tesno s cajtam :D

moja Renault 19 1.4. RT Energy, ma pa končno mal čez 190.. ukol 192 :) sm mislu da gre kj več :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship:

je blo že v temu motogp objavlen.. zvok k od formule :D fajn se dere :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej roky kam si učer pol spizdiu...sm šov 5x mim motosvet štanta pa ni blo nubenga tm razn hostes :)

Pizda, jest sm tud tebe iskov, ane. Ja al sem okol fotkal ali pa sem bil zadaj v sobi. Sej bi hostesam reku, kje sm pa bi ti povedale ;)

ja pa ziher je tut ena hostesa manjkala :whistle:

lol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda, jest sm tud tebe iskov, ane. Ja al sem okol fotkal ali pa sem bil zadaj v sobi. Sej bi hostesam reku, kje sm pa bi ti povedale ;)

hehe jah kaj češ...sej se pa na zbilah kmal kej vidmo B)

ja drugač morm pa povedat da mi je pozicija sedenja na 848 podn od podna :BUA: upam da se za tok dnarja usaj kej bolš pele :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!