Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Kva pa tole??

:krneki:

ne paše glih skp :D

jakna = Yamaha

sediš na = BMWju

voziš = Tomosa

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No prosim lepo.. ti se samo pazi da te nea ki ulovim :krneki:

če me boš loviu z motorjam.. ti bo prej benza zmankal :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja.. u wish :naughty: Aja, najlepša ketna kompetišn: (in ja, je že naročan now komplet da me nebote kurcal hah. zdržala je 8k km, zdej pa je konc z njo :D Mazu valda nism nkol..)

post-9211-1208191512_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to je ze smrtno nevarno... ketno j treba skos mazat... najbols ce kr po vsaki furi... bi zdrzala varjetn 5x vac ce bi jo kdaj namazov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja.. u wish :naughty: Aja, najlepša ketna kompetišn: (in ja, je že naročan now komplet da me nebote kurcal hah. zdržala je 8k km, zdej pa je konc z njo :D Mazu valda nism nkol..)

Js bom tut sleko prei novo naročo ... drgač pa-lepa ketna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem.. sej zaj bom tak novo kupu, zobniki so nekej eurov pri tomosu, ketna pa je 17€, tak da ni neki strošek. Pa bom novo lepo ahču :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja.. u wish :naughty: Aja, najlepša ketna kompetišn: (in ja, je že naročan now komplet da me nebote kurcal hah. zdržala je 8k km, zdej pa je konc z njo :D Mazu valda nism nkol..)

anebi raj 1x uzeu mal nafte pa s čopičpom sam gor pa dol pomazu, pa pol našpicaš z ketnsprejem, pa ti ketna lah drži tut 30k km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anebi raj 1x uzeu mal nafte pa s čopičpom sam gor pa dol pomazu, pa pol našpicaš z ketnsprejem, pa ti ketna lah drži tut 30k km...

zakaj pa če verižni set atija stane samo 30e al kok ma tomos... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sej bi sam zdej je že prepozn, k je že našponana do kraja. Sm mislu najprej en člen odfleksat lepo, pa bom zaj raje menjal pa bom dobr za letos :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

Peace on earth :worship:

Ali pa gejevska zastava :blink:

?!? :P

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe jah kaj češ...sej se pa na zbilah kmal kej vidmo B)

ja drugač morm pa povedat da mi je pozicija sedenja na 848 podn od podna :BUA: upam da se za tok dnarja usaj kej bolš pele :D

Meni pa je položaj sedenja na 848 ZAKON :worship: Kako smo si različni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa je položaj sedenja na 848 ZAKON :worship: Kako smo si različni :)

res je čisti dirkalni motor to.. takoj ko se usedeš gor vidiš.. kr je zic trd ko da bi sedu na klopci.. pa kesl je ful vn da te direkt u jajce tišči.. zgleda lepo, sam udobn pa ni nč :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja že tu mora nekaj izstopat hehe.. tak se mi je zdelo ko da nimam placa za jajca pri dučeju, pri vseh ostalih je blo kul :D

res je čisti dirkalni motor to.. takoj ko se usedeš gor vidiš.. kr je zic trd ko da bi sedu na klopci.. pa kesl je ful vn da te direkt u jajce tišči.. zgleda lepo, sam udobn pa ni nč whistle.gif

Pa dizl je

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!