Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

HIHI :P :D

Nimam še slik, saj bom zalepo :P

Ma saj drugače s 55 konji ne gre tak slabo... Ko bo kaj denarja pa vržem gor neke hude izpuhe :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je položaj na 1098 podn..

prou fajn se gor sedi ^_^ agresivno :D

Ma saj drugače s 55 konji ne gre tak slabo... Ko bo kaj denarja pa vržem gor neke hude izpuhe :rolleyes:

opa opa :D čestitke :P :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HIHI :P :D

Nimam še slik, saj bom zalepo :P

Ma saj drugače s 55 konji ne gre tak slabo... Ko bo kaj denarja pa vržem gor neke hude izpuhe :rolleyes:

PEDEEEEEER :D

čimprei pokaži raketo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HIHI :P :D

Nimam še slik, saj bom zalepo :P

Ma saj drugače s 55 konji ne gre tak slabo... Ko bo kaj denarja pa vržem gor neke hude izpuhe :rolleyes:

Čestitke, pa ja slikce čimprej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja že tu mora nekaj izstopat hehe.. tak se mi je zdelo ko da nimam placa za jajca pri dučeju, pri vseh ostalih je blo kul :D

Pa dizl je

In vi tle delate doktorat iz sedenja na Dučeju? Svašta pi**a rodi, majkemi...

In glede tega, da je dizl. To reče nekdo, ki nima pojma ali, ki si tazga motorja nebo nikol mogu privoščit. In ja, Duče iztopa in tako je prav, da je bolj pestra ponudba.

Mogu sm tole napisat, ker mi dopizdeva :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezn jezn :lol: :winkiss: Malo provociram spet, saj veš kak je to :)

Od dukatija mi je edini pravi Hyper motard k je pa majka, vsaj filing je taprav! Kako se pa pelje pa nevem :) Vejretn dost hudo

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In vi tle delate doktorat iz sedenja na Dučeju? Svašta pi**a rodi, majkemi...

In glede tega, da je dizl. To reče nekdo, ki nima pojma ali, ki si tazga motorja nebo nikol mogu privoščit. In ja, Duče iztopa in tako je prav, da je bolj pestra ponudba.

Mogu sm tole napisat, ker mi dopizdeva :trance_33_sleep:

DUČE JE DIZLLLLLLLLLLLLLLL!

diiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzlllllllllllllll smrdljiv zvok, gre nkamor, pa še drag je k sviiiiiiiiiiiiiiiiiiina... kaj nej rečem... nikoli ga nebom imel :D

sm tud tazga z 2ma akrapotoma poslušal ter provociral pa je sranje na 3 :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je čisti dirkalni motor to.. takoj ko se usedeš gor vidiš.. kr je zic trd ko da bi sedu na klopci.. pa kesl je ful vn da te direkt u jajce tišči.. zgleda lepo, sam udobn pa ni nč :whistle:

kaj si pa mislu, da se boš vsedu na 20cm pene oblečene z belo ovčjo kožo :slap: če pogledaš dirkalne motorje, ali pa tiste ki imajo poliestre gor....saj skor noben nima zica...al sedi na plastiki al pa na 0.5cm debeli peni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezn jezn :lol: :winkiss: Malo provociram spet, saj veš kak je to :)

Pizda, provociraš, provociraš...

Hočš bit kot Nejko pa ti ne uspeva, ker Nejkota poznamo pa zna tud kako pametno povedat pa tud zdej je reku, da bo nehov, ko se je s Tejo slikov, haha :P

Brez zamere...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DUČE JE DIZLLLLLLLLLLLLLLL!

diiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzlllllllllllllll smrdljiv zvok, gre nkamor, pa še drag je k sviiiiiiiiiiiiiiiiiiina... kaj nej rečem... nikoli ga nebom imel :D

sm tud tazga z 2ma akrapotoma poslušal ter provociral pa je sranje na 3 :)

In to rečeš na podlagi česa? Si tolk motorjev probov, da lahko dokažeš, da je Duče tok švoh...

Vsi testi priznanih novinarjev so pozitivni, take neutemeljene kritike pa padajo samo od....

ma, dost mam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda, provociraš, provociraš...

Hočš bit kot Nejko pa ti ne uspeva, ker Nejkota poznamo pa zna tud kako pametno povedat pa tud zdej je reku, da bo nehov, ko se je s Tejo slikov, haha :P

Brez zamere...

haha :D ne vrjamem da bo nejko nehou zajebavat al pa kj :D

js tut lohk zase rečm da bom še kr neki cajta težiu :P sj tisti k me poznate itak veste kašn sm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to rečeš na podlagi česa? Si tolk motorjev probov, da lahko dokažeš, da je Duče tok švoh...

Vsi testi priznanih novinarjev so pozitivni, take neutemeljene kritike pa padajo samo od....

ma, dost mam :D

duče je sranje... če ga ninja s 120 konji lovi za malo malco pomen da je sranje... Sam ne mi pa rečt da je polako vozu, če je bla ninja pr šlatanju na oranžni lučki... Tak da jaaaaaaaaaaaaa 1100 ccm pa 140 konjev je dreeeeeeeeeeek :P

zvok je pa sploh :SS kr neki... k da prdiš pod vodo je enkrat fafex reko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha :D ne vrjamem da bo nejko nehou zajebavat al pa kj :D

js tut lohk zase rečm da bom še kr neki cajta težiu :P sj tisti k me poznate itak veste kašn sm :D

uh ti pa imaš samozavest :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr neki... k da prdiš pod vodo je enkrat fafex reko :P

če pa kdo tko prdi... mu pa plačam da mi pride vsak dan prdet u lavor z vodo :D haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja še neki... če je ker duče top top je to defenitivno `98 duče 916 ter 998... tle pa ne odstopam :)

post-10875-1208201653_thumb.jpg

top top :worship:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda, provociraš, provociraš...

Hočš bit kot Nejko pa ti ne uspeva, ker Nejkota poznamo pa zna tud kako pametno povedat pa tud zdej je reku, da bo nehov, ko se je s Tejo slikov, haha :P

Brez zamere...

ja ja, zaj bom angelček ja, itak pa ko pridem nazaj bom mel spet 90% in bom mogo pazit hehe

duče je sranje... če ga ninja s 120 konji lovi za malo malco pomen da je sranje... Sam ne mi pa rečt da je polako vozu, če je bla ninja pr šlatanju na oranžni lučki... Tak da jaaaaaaaaaaaaa 1100 ccm pa 140 konjev je dreeeeeeeeeeek :P

zvok je pa sploh :SS kr neki... k da prdiš pod vodo je enkrat fafex reko :P

hahahahah, tako je, lepše ne bi mogel povedat :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

duče je sranje... če ga ninja s 120 konji lovi za malo malco pomen da je sranje... Sam ne mi pa rečt da je polako vozu, če je bla ninja pr šlatanju na oranžni lučki... Tak da jaaaaaaaaaaaaa 1100 ccm pa 140 konjev je dreeeeeeeeeeek :P

zvok je pa sploh :SS kr neki... k da prdiš pod vodo je enkrat fafex reko :P

Spet si ustrelu eno svojo mehankarsko...

Ducati 1098/1098S ima 160KM pri 9.750rpm in 122,6Nm pri 8.000rpm

Ducati 848 ma 134KM pri 10.000rpm in 96Nm pri 8.250rpm

Ducati 1098R ima 180KM pri 9.750rpm in 134Nm pri 7.750rpm

tako, da ne klobasej neumnosti, da ima 1098 140KM ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tud ni všeč sedenje gor. Tak plastik-fantasitk filing.

Pač ultrašportnik, tko baje mora bit.

Udobna pa res ni, sam usedeš se gor pa te rit boli :P . Pač namenjena dirkališču, vožnja po cesti po moje ni ravno užitek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Udobna pa res ni, sam usedeš se gor pa te rit boli :P . Pač namenjena dirkališču, vožnja po cesti po moje ni ravno užitek.

o je užitek, če veš zakaj si tak motor kupil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja še neki... če je ker duče top top je to defenitivno `98 duče 916 ter 998... tle pa ne odstopam :)

post-10875-1208201653_thumb.jpg

top top :worship:

Edino, tle se pa res morm strinjat s tabo, če se že drugje ne :whistle: :whistle:

:worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!