Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

model misl, da ma supermoto :alien1:

na supersportu se da rit dol pa koleno ven, ne pa da motor nagneš ke dol v ovink. Mimgrede odleti, ker zmanjka gume na robu velik prej (težišče se pomakne navzdol).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tot mopek iz moto booma, je kr neke :D

sm probal gas zasukat, pa še to se ročka niti za mm ni premaknla :) vrjetno je sam nek protitip biu tam :)

Možno da ma blokado gasa k je ugasnjen, ker tud pr men ne morš gasa vrtet k motor ne laufa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da se malo pohvalim.. danes sem naredo izpit za 25kw.

zaj pa da pokomentiram to. koci je imel popolnoma prav in zopet se je izkazalo da so v mb sami vozeki zaposleni. 25kw se pridobi le z 2 letnim čakanjem in nikakor drugače. in jaz sem to zvedel danes ob 10.55 ob 11 pa bi naj imel izpitno vožnjo. tako da sem se moram najprej prijavit na teoretični del izpita in ko sem tisto opravil sem pol lahko šel na praktični del. skratka z več sreče kot pameti sem danes vse to opravil in imam zaj izpit za a25kw.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, zdaj si tko dvoumno to napisal.....25kw izpit lahko opraviš, ampak moraš delat kompleten izpit.......ne moreš pa ga opravit tako, kot je to kao predčasno predvideno za neomejeno, se pravi da imaš že od prej izpit za manjšo moč in potem delaš samo izpitno vožnjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da se malo pohvalim.. danes sem naredo izpit za 25kw.

zaj pa da pokomentiram to. koci je imel popolnoma prav in zopet se je izkazalo da so v mb sami vozeki zaposleni. 25kw se pridobi le z 2 letnim čakanjem in nikakor drugače. in jaz sem to zvedel danes ob 10.55 ob 11 pa bi naj imel izpitno vožnjo. tako da sem se moram najprej prijavit na teoretični del izpita in ko sem tisto opravil sem pol lahko šel na praktični del. skratka z več sreče kot pameti sem danes vse to opravil in imam zaj izpit za a25kw.

zaj pa blokado vun pa gasaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, zdaj si tko dvoumno to napisal.....25kw izpit lahko opraviš, ampak moraš delat kompleten izpit.......ne moreš pa ga opravit tako, kot je to kao predčasno predvideno za neomejeno, se pravi da imaš že od prej izpit za manjšo moč in potem delaš samo izpitno vožnjo

kaj si hoto povedat?....tu se se manj razume kot pri njemu :P ....

torej ne gre samo, da bi se enkrat naredo izpitno voznjo z motorjem z 25kW ampak moras tudi teoreticni del se enkrat it delat(verjetno zato,ker velja samo 6 mesecev)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si hoto povedat?....tu se se manj razume kot pri njemu :P ....

torej ne gre samo, da bi se enkrat naredo izpitno voznjo z motorjem z 25kW ampak moras tudi teoreticni del se enkrat it delat(verjetno zato,ker velja samo 6 mesecev)

ma daj koga pa še briga za neke izpite če so al niso, zarad mene mi lahko 7kw not napišejo pa se keknem na njih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si hoto povedat?....tu se se manj razume kot pri njemu :P ....

torej ne gre samo, da bi se enkrat naredo izpitno voznjo z motorjem z 25kW ampak moras tudi teoreticni del se enkrat it delat(verjetno zato,ker velja samo 6 mesecev)

na kratko......25kw lahko dobiš samo če:

-greš delat izpit za motor pri 18 letih

-imaš prej 2 leti izpit za 11kw

.....in nikakor drugače

O čem je zdej debata?

O nekih konjih pa kobilah :D

o vama neznanih pojmih :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kratko......25kw lahko dobiš samo če:

-greš delat izpit za motor pri 18 letih

-imaš prej 2 leti izpit za 11kw

.....in nikakor drugače

a bejž a ste ugotovl. Kje so spet tisti glasni, k pravjo da se da vseživo zgulfat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da se malo pohvalim.. danes sem naredo izpit za 25kw.

zaj pa da pokomentiram to. koci je imel popolnoma prav in zopet se je izkazalo da so v mb sami vozeki zaposleni. 25kw se pridobi le z 2 letnim čakanjem in nikakor drugače. in jaz sem to zvedel danes ob 10.55 ob 11 pa bi naj imel izpitno vožnjo. tako da sem se moram najprej prijavit na teoretični del izpita in ko sem tisto opravil sem pol lahko šel na praktični del. skratka z več sreče kot pameti sem danes vse to opravil in imam zaj izpit za a25kw.

čak a si ti prov delu izpit za 25kW, al ti je dons 2 let pretekl pa si ga dubu :hmm: drugač lohk bl razločno napišeš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak a si ti prov delu izpit za 25kW, al ti je dons 2 let pretekl pa si ga dubu :hmm: drugač lohk bl razločno napišeš :)

ni še mel 2 leti izpita, bil pa je star 18 let, tak da je zaj šou še kao enkrat delat izpit, in je dobo za 25 kW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak a si ti prov delu izpit za 25kW, al ti je dons 2 let pretekl pa si ga dubu :hmm: drugač lohk bl razločno napišeš :)

newem kak ti naj še bolj razločno napišem, edino če ti narišem :P

tak je ne, jaz sem danes komplet izpit še 1x naredo. to pa zato ker bi mi 2 leti od pridobitve izpita za 125ccm poteklo šele 19 septebra in se mi blo za čakat(beri: celo sezono bi se moral brez izpita vozit).

poanta pa je, da v mariboru do zadnega niso vedeli ali je možno opraviti le praktični del za a25kw ali ne. in pol so ugotovili da to ni mogoče. to pa so mi sporočili takrat ko bi jaz moral met izpitno vožnjo. zato pa sem moral it potem prvo teorijo pisat. čez 30min sem dobo rezultate in sem naredo. potem šele pa sem lahko šel na praktični del izpita.

bitno je to da mam zaj izpit in to je to.. moja zgodga za danes :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brodar ko neboš preveč zaposlen z gledanjem novega motorja :P bi lahko povedo kak pa kaj za marof. če bomo šli al ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

newem kak ti naj še bolj razločno napišem, edino če ti narišem :P

tak je ne, jaz sem danes komplet izpit še 1x naredo. to pa zato ker bi mi 2 leti od pridobitve izpita za 125ccm poteklo šele 19 septebra in se mi blo za čakat(beri: celo sezono bi se moral brez izpita vozit).

poanta pa je, da v mariboru do zadnega niso vedeli ali je možno opraviti le praktični del za a25kw ali ne. in pol so ugotovili da to ni mogoče. to pa so mi sporočili takrat ko bi jaz moral met izpitno vožnjo. zato pa sem moral it potem prvo teorijo pisat. čez 30min sem dobo rezultate in sem naredo. potem šele pa sem lahko šel na praktični del izpita.

bitno je to da mam zaj izpit in to je to.. moja zgodga za danes :D

no ju3 si že vabljen na eno otvortiveno furco na pohorje... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ju3 si že vabljen na eno otvortiveno furco na pohorje... :OK:

če nebo deža pol se oglasim kaj tam v tistih krajih..

hvala rokyju za nalepkice :D

post-14818-1208286225_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

newem kak ti naj še bolj razločno napišem, edino če ti narišem :P

tak je ne, jaz sem danes komplet izpit še 1x naredo. to pa zato ker bi mi 2 leti od pridobitve izpita za 125ccm poteklo šele 19 septebra in se mi blo za čakat(beri: celo sezono bi se moral brez izpita vozit).

poanta pa je, da v mariboru do zadnega niso vedeli ali je možno opraviti le praktični del za a25kw ali ne. in pol so ugotovili da to ni mogoče. to pa so mi sporočili takrat ko bi jaz moral met izpitno vožnjo. zato pa sem moral it potem prvo teorijo pisat. čez 30min sem dobo rezultate in sem naredo. potem šele pa sem lahko šel na praktični del izpita.

bitno je to da mam zaj izpit in to je to.. moja zgodga za danes :D

no zdj si pa bolš povedu :OK: jst sm drugač mislu da k si dobu iz 11 na 25kW si moral delat vožno, ker so kao zanč neki govoril da pride en nov zakon, kjer bo to obvezno :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe pošteno

H0zi zo nardiš iz svojega Tomosa :naughty:

boš taglavni tu daleč okolo :OK:

Ka ti hoč da bo to pol skos namero stalo :lol1:

Že itak zei ne gre nikamor :D

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!