Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Tam na strani od Tyga performance sem gledal izpuhe in me zanima, kaj pomeni tole: We recommend a change of main jet from #270/#280 to #280/290 for fitment with stock bikes.

PS: Straza vse najboljše :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: spet policija šnofa po mojem profilu, že 4. dan zapored.....bemti treba se bo nekam skrit :unsure:

mogoče pa sam hočejo bit tvoji prjatli...da jih dodaš kt prjatle.

Sj vidš da si moderator te že kj rabjo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporočamo zamenjavo glavne dize z #270/#280 na #280/#290, to velja za serijske motorje

eee to me je zanimalo, ker nisem bil ziher če je to diza al bi lahko bilo kaj drugega (čeprav ne vem kaj še bi sploh lahko bilo ob teh številkah), no tolko da vem... dankešn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

straza tud z moje strani vse najjnajj pa da ninja cufa tk ko more :worship: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nič drugega, ne skrbi.

Pri predelavi/menjavi izpuha pri 2t se dize oz. nastavitev uplinjača ne spreminja..Drugače pa je pri 4t, če daš npr. akrapoviča gor se ponavadi dajo večje dize, zaradi spremenjenih lastnosti plinov .)

pol pa ti ribne po 100km..

če se že pri skuteru priporoča zamenjava dize, oz. ti na sevrisu vedno menjajo, ko zamnjaš dimnik. definitivno moraš zamenjat dize, s tem pa moraš tudi zrak bolj odpret.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kdo nor na ducatije na pride na FS v Ljubljano.

Prideš na fax in kaj vidiš na parkingu, same hude stroje

Ducati 1098

Ducati 999

honda CBR 600

Ktm LC4

GXR 1000

BMW 1200

kawa ER6

Tomos 125SM :naughty:

Popravljeno . Popravil Tomyboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm se pa zej mal vozu okrog... sm u nedelo dav SM gor sam se poj nism mogu kej dost pelat... dons pa :worship: še zdej mam kocine pokonc... ampak kaj ko je po 15min odkr sm startov zacel dz :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee to me je zanimalo, ker nisem bil ziher če je to diza al bi lahko bilo kaj drugega (čeprav ne vem kaj še bi sploh lahko bilo ob teh številkah), no tolko da vem... dankešn

v bodoče: jet je diza v angleščini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poleg česa?

curek, izliv; ustnik cevi; reaktivno letalo;

brizgati, brizgniti

gagat, smolnat premog;

črn, gagaten

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jet za reaktivno letalo je le okrajšava, tako kot plane za aeroplane......jet je to letalo dobilo ime po jet engine....to pa ime po dizah, ki so razporejene po celotnem notranjem delu izgorevalnega prostora

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!