Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

tvoj sm (ne grem na marof, bi si mogu jz to mal prej splanirat)

juhuuuu :wub: :wub: , sem vedel da je še vedno v tvojem srčku prostor zame :wub: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juhuuuu :wub: :wub: , sem vedel da je še vedno v tvojem srčku prostor zame :wub: :D

ej piflar a dnar si že nakazou?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej piflar a dnar si že nakazou?

ne, točn naslov mi morš dat, če pride do kake pomote pri številki...drugač pa pridem tak v nedeljo v vaše konce, pa najbolše da ti kar tam dam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, točn naslov mi morš dat, če pride do kake pomote pri številki...drugač pa pridem tak v nedeljo v vaše konce, pa najbolše da ti kar tam dam

no pol pa vreii :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pa sm tud jst dons naredu izpit za avto :kva2:

drugač pa jernej vidu sm te prej okol pol 12 pr štadijonu...lepa čelada :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugač pa jernej vidu sm te prej okol pol 12 pr štadijonu...lepa čelada :D

hehe ja vem ... huda je ... sam jakno morm še zamenjat... pa bo :naughty:

aja pa čestitke... zdej tud 4kolesnika lohk vozš hehe :P

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ja vem ... huda je ... sam jakno morm še zamenjat... pa bo :naughty:

aja pa čestitke... zdej tud 4kolesnika lohk vozš hehe :P

a mas ti slucajn neonke za hladilnikam na kavlnu :) sm vidu u tork enga prot veceru k je su po slovenski dol in nazaj... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mas ti slucajn neonke za hladilnikam na kavlnu :) sm vidu u tork enga prot veceru k je su po slovenski dol in nazaj... :whistle:

mah kje dej nehej... pol si dobesedno magnet za policaje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah kje dej nehej... pol si dobesedno magnet za policaje :D

me mal zanima kdo je biv... ker je resno magent za policijo... pa se precej glasn je biv tm okrog 10krpm :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pa sm tud jst dons naredu izpit za avto :kva2:

:D čestitke! pa po pamet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za zasuk je potreben še signal.

Ampak se pa dobijo tudi posebni, namenjeni za zlaganje podvozja od modela.

Ti servoti imajo samo tri pozicije. Poln odklon levo- sredina- poln odklon desno.

So malo dražji, tam okrog 30€.

e vidiš točno to bi rabu :yes:

edit: sem lih kar od kolega dobu motorček za centralno zaklepanje od 19ke :D ....ne fifty, ne dam ti ga ker ga rabim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm dans novo ketno gor dajal.. prejšna je bila za slabe 4 člene daljša od nove :lol1: Po 8k km lool

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edit: sem lih kar od kolega dobu motorček za centralno zaklepanje od 19ke :D ....ne fifty, ne dam ti ga ker ga rabim :)

haha :D sj js mam centralca, sam pri sopotnikovih vratih mi ne dela.. bi mogu mal podret pa pogledat kvaj narobe :) do takrt bom mogu pa na "manual" način zaklepat/odklepat sopotnikova vrata :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm dans novo ketno gor dajal.. prejšna je bila za slabe 4 člene daljša od nove :lol1: Po 8k km lool

ti dam en nasvet, lepo jo vzdržuj, drgač te zna to drago in pa tut zeloooo boleče stat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja, nova se že lepo maže, pa tus okol sm mal spuco danes z bencinom :whistle: Na 300-500 km jo bom puco z petrolejem pa lepo našpricu.

post-9211-1208450093_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja, nova se že lepo maže, pa tus okol sm mal spuco danes z bencinom :whistle: Na 300-500 km jo bom puco z petrolejem pa lepo našpricu.

Kako sploh lahko prestavljaš ko maš ročko tako visoko postavljeno. Moja je 4 cm pod spodnjim delom okvirja, pa je za silo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, verjetno da sm se navadil :whistle: Aja, če bo kdo sprašval zakaj izolir trak okol ročke.. k mam ene bele najkice, pa da se neb poznal kej :D

Tomyboy.. dej mi še kej novega povej o gumah :D še kr nism kupo hehee

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, verjetno da sm se navadil :whistle: Aja, če bo kdo sprašval zakaj izolir trak okol ročke.. k mam ene bele najkice, pa da se neb poznal kej :D

a maš najk šoks? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma take bele najkice skos nosm, skor nč drugga, pa mam 3 različne modele pa 5 kompletov :D (2 po 2, 1 po 1 :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma take bele najkice skos nosm, skor nč drugga, pa mam 3 različne modele pa 5 kompletov :D (2 po 2, 1 po 1 :) )

zakaj neb raj se ksn grug model kupu... aja to mas tko :) ene umazes obujes tadruge medtem se prve operejo in noben ne opaz spremembe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj neb raj se ksn grug model kupu... aja to mas tko :) ene umazes obujes tadruge medtem se prve operejo in noben ne opaz spremembe :D

na tako sceno sm meu js učasih kavbojke :D k se jih je dobil tko v akciji..al pa kratke majce.. :D kupš 2, dobiš 3 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist so ti dal tretje zravn da nisi reklamacij delov k so zacel sivi pokat... si reku: ah... itak sm ene zaston dobu... pa seenih istih res neb rabu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal se motiš :evilgrin: :P

nč, grem js zdj mal vn.. se vidmo proti večer pjebje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jest sm se pa mal nahitr pelov po tanov avtocest :whistle: je na sreco se zaprta... :naughty:

sam mi gre tko na zivce k zvok ne pride do izraza skos posnetke...

Popravljeno . Popravil Jerry_exc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jest sm se pa mal nahitr pelov po tanov avtocest :whistle: je na sreco se zaprta... :naughty:

sam mi gre tko na zivce k zvok ne pride do izraza skos posnetke...

uuuu đeri ga drka po zadnji- LEPO!

sam bremze so pa kr fajn zacvilile

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!