Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ta narekuje, da mora imeti mladoletna oseba, ki potuje na Hrvaško ali samo potuje preko njenega ozemlja (tranzit) brez spremstva zakonitega zastopnika, pri prehodu meje pri sebi tudi soglasje staršev oziroma njegovega zakonitega zastopnika. S soglasjem ji zakoniti zastopnik dovoljuje samostojno potovanje v tujino oziroma ji dovoljuje potovanje v spremstvu polnoletne osebe, ki ni zakoniti zastopnik mladoletnika. To soglasje je potrebno prevesti v hrvaški ali angleški jezik in ga overiti s strani sodnega tolmača. Imenik sodnih tolmačev

Kaj zaj to pomeni, da ko zrihtam dokumente vse lahko gem sam čez mejo ali ne? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj to pomeni, da ko zrihtam dokumente vse lahko gem sam čez mejo ali ne? :rolleyes:

Ja, sam rabš enga polnoletnga zravn...pa še velik zajebancije je z vsemi temi papirji k morš na občninsko enoto pa k notarju da overovi pogodbo. Vsaj zdi se mi a je tko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk kaj pa to, ko sem po letu pa pol dobo povabilo na sodisce, ko sem novembra 2006 mel nesreco z motorjem. Pa kaj si nor, ne mors vrjet ne. V zapisniku ni niti z besedo omenjeno, da je blo na cesti vec sodra kot na makadamu pa nic. Pise samo, da je cesta bila suha in vidljivost dobra. Upam da se na fotografijah kaj vidi, kako je blo stanje, drgac pa mam k sreci price, da so naslednje ju3 ocistli tisti odsek.

Popravljeno . Popravil Gixxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo dečki zdaj pa mi povejte nekaj... gume so svaljkaste, to me ne moti, saj to se dol pobere po cesti... robovi so modri, to me bolj skrbi :) Gre za qualifierke :) kaj mislite da to še dobro drži da se lahko normalno vozim? profila pa to majo še kr nekaj :) sprednja 05, zadnja 06 letnik :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor letnik 2004.

gume pa 2005 in 2006

hmmm...torej le ni narejenih teh sumljivih malo kilometrov...6tisoč al kolko si rekel?

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja ti frajer bi itak vozil 10 let iste gume al kak... pa na grobniku je bil motor, normalno da pobira gume jebote. Kilometri so pa realni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj gumo malo na otip če je dovolj mekha pa tak. Drugač pomoje problema nebi smelo bit oz. si ne predstavljam drugačnega problema kot pa možnost pregrevanja-boš pač mogel tu in tam malo počakat :). Glede let se ne obremenjevat, na skuterju mam gumo 2001 z 35k kilometrov sprednja, pobrana do gladkosti ob straneh pa ga še vedno lahko položim tak da nič panike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo čamac daj prpopaj kako fotko od motora kam, ker če je že bla ki kaka, je nism zasledil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo čamac daj prpopaj kako fotko od motora kam, ker če je že bla ki kaka, je nism zasledil :D

raje ti te pa te iji na cug

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu đeri ga drka po zadnji- LEPO!

sam bremze so pa kr fajn zacvilile

ma to je ze dolga leta natreniran... zej je treba nadgradit...

Alo dečki zdaj pa mi povejte nekaj... gume so svaljkaste, to me ne moti, saj to se dol pobere po cesti... robovi so modri, to me bolj skrbi :) Gre za qualifierke :) kaj mislite da to še dobro drži da se lahko normalno vozim? profila pa to majo še kr nekaj :) sprednja 05, zadnja 06 letnik :)

jest mam lih iste letnike gum... spred d208 zad d220 pa se se dobr obnasajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se guma pregreje postane modra, in tisti modri fleki so v bistvu olja, ki so ob pregretju prilezla iz gume

ja sam to še ne pomen, da so za v smeti...

morš jih uredu segret pa so še zmeruporabne... sploh pa za piste... :whistle: :whistle:

(kakor jst o tem vem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jest sm se pa mal nahitr pelov po tanov avtocest :whistle: je na sreco se zaprta... :naughty:

sam mi gre tko na zivce k zvok ne pride do izraza skos posnetke...

nice :yea1:

čist dobr zvok je :P dobr poka :D

P.S. če pa kdaj rabš kšnga da te snema, mi pa kr povej :D pridem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nice :yea1:

čist dobr zvok je :P dobr poka :D

P.S. če pa kdaj rabš kšnga da te snema, mi pa kr povej :D pridem.

ok :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?? :D

kaj ma to veze s fotko ? :D

o jarane jarane sve če biti karaneeeee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj neb raj se ksn grug model kupu... aja to mas tko :) ene umazes obujes tadruge medtem se prve operejo in noben ne opaz spremembe :D

Bolj tak.. ene mam sam za motor k so sfukane do kraja, pol če grem kam tak z motorjem mam druge gor k so še čist lepi (pač da grem kam tak da nism cel razbacan, recimo ko sm na motoboom šol :D ), druge pa tak za zun hehe.

na tako sceno sm meu js učasih kavbojke :D k se jih je dobil tko v akciji..al pa kratke majce.. :D kupš 2, dobiš 3 :D

Ma sej kavbojke isto.. ene umaženm, dam prat, druge umažem so prve oprane pa tak.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehh, škoda lepih cot za motor :lol1: :slap: Morm kupt še tist opreme kar mi manjka.. če pa bom pa se še odločam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehh, škoda lepih cot za motor :lol1: :slap: Morm kupt še tist opreme kar mi manjka.. če pa bom pa se še odločam :D

ha... lih zejle vidm da si z mozirja... sm biv 2 ure nazaj tm... ma mate tovrnakov na cest... da bi jih tepu... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolš je men blo tisto v "centru" mozirja... k je krožn znak, pa dva pasova al kak že... pač eden vcenter eden iz... iz druge strani je pa znak za prepovedano vožnjo al kako že :P

p.s. se me še drži od včer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!