Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

evo dans pa je res padla lepa fura, res pravi užitek je bil, in to po samih ovinkih večinoma, da me neote več jebali da sn ravninski dirkač hehe, bli pa smo čamac, frk pa jaz, zelo lepo smo pelali, mormo še večrkat it na te naše relacije pa še malo bolj ga žgat (vsaj na pohorje bi lahko malo bolj, čez sladki vrh je šlo pa bombaaaa, vsaj za mene ko ne poznam tak vrei trase)...komaj čakam nedeljooo da pridemo pogledat žabarje hehe....aja ferek, si prišo domu al te je dež dobo hehe...padlo pa je okol 100 km se mi zdi...

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha... lih zejle vidm da si z mozirja... sm biv 2 ure nazaj tm... ma mate tovrnakov na cest... da bi jih tepu... :whistle:

ti ko se oglašaš tu okrog raje prej povej da vidim tega KTM-a :D

Aja zdaj nekak velja da v nedeljo ne bo nič z Marofa ampak neka tura MB - LJ , potem pa pogledat te znamenite Kačje ride in Besnico, da vidimo kak to dvoje zgleda in nazaj :) Tak da če bi še kdo šel naj pove... Pa Kermija sem reko da bom poklical da vidim še njegovo raketico, baje je doma nekje zraven teh rid :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ko se oglašaš tu okrog raje prej povej da vidim tega KTM-a :D

Aja zdaj nekak velja da v nedeljo ne bo nič z Marofa ampak neka tura MB - LJ , potem pa pogledat te znamenite Kačje ride in Besnico, da vidimo kak to dvoje zgleda in nazaj :) Tak da če bi še kdo šel naj pove... Pa Kermija sem reko da bom poklical da vidim še njegovo raketico, baje je doma nekje zraven teh rid :P

iz maribora zaenkrat krenemo frk, čamac, gixxer, jaz in se dobimo z matexom v celju, okvirno okol 11 ure, točno mesto zbora bomo še določli...drugač pa itak nas je že dovolj, v neki vlki skupini ni fajn ravno vozit, ker se pol preveč čaka in te zadeve...no če ma kdo pa izrecno željo pa se lahko zmenimo, samo pogoj je 600ss ali 250 ss hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz maribora zaenkrat krenemo frk, čamac, gixxer, jaz in se dobimo z matexom v celju, okvirno okol 11 ure, točno mesto zbora bomo še določli...drugač pa itak nas je že dovolj, v neki vlki skupini ni fajn ravno vozit, ker se pol preveč čaka in te zadeve...no če ma kdo pa izrecno željo pa se lahko zmenimo, samo pogoj je 600ss ali 250 ss hehe

Ja ni panike 600cc pa mam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ko se oglašaš tu okrog raje prej povej da vidim tega KTM-a :D

Aja zdaj nekak velja da v nedeljo ne bo nič z Marofa ampak neka tura MB - LJ , potem pa pogledat te znamenite Kačje ride in Besnico, da vidimo kak to dvoje zgleda in nazaj :) Tak da če bi še kdo šel naj pove... Pa Kermija sem reko da bom poklical da vidim še njegovo raketico, baje je doma nekje zraven teh rid :P

ride niso več kar so bile :glare: no ja pogledat greste pa lohka... aja jst se pridružim v LJ :yea1: :yea1: :yea1: ampak jst bi šu raj eno špuro čez besnco, nebi do totih rid lezo, razn če imate izrecno željo, drgač pa ja kermi je eno vas pred planino doma :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha... lih zejle vidm da si z mozirja... sm biv 2 ure nazaj tm... ma mate tovrnakov na cest... da bi jih tepu... :whistle:

Ma nekej kopljejo vsevprek pa neke semaforje postavljajo k se lih na 1 minut menjajo zelena/rdeča. Še dobr da jih ne upoštevam :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz maribora zaenkrat krenemo frk, čamac, gixxer, jaz in se dobimo z matexom v celju, okvirno okol 11 ure, točno mesto zbora bomo še določli...drugač pa itak nas je že dovolj, v neki vlki skupini ni fajn ravno vozit, ker se pol preveč čaka in te zadeve...no če ma kdo pa izrecno željo pa se lahko zmenimo, samo pogoj je 600ss ali 250 ss hehe

Kaj pa 1000ss?? te je strah da bi te čakali ? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa 1000ss?? te je strah da bi te čakali ? :whistle:

jap :yes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo kdaj imate namen tle okol lj bit :P

okol 12 ih nekje...sej pridemo do tebe po filter...pa fajn bi blo če prideš malo z nami ne, neoš se ki piflal celi dan v takem vremenu hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okol 12 ih nekje...sej pridemo do tebe po filter...pa fajn bi blo če prideš malo z nami ne, neoš se ki piflal celi dan v takem vremenu hehe...

heh nč ni treba do mene hodt ker me neo doma najbrž... jst se vam po drugi uri prdružm kjerkoli pač boste, zato ker gremo s tastarimi ven jest :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh nč ni treba do mene hodt ker me neo doma najbrž... jst se vam po drugi uri prdružm kjerkoli pač boste, zato ker gremo s tastarimi ven jest :)

no nekako se mormo zmenit, da po filter jaz pridem, če bom že tam ne

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no nekako se mormo zmenit, da po filter jaz pridem, če bom že tam ne

ja itak... ampak če greste do rid pa pol čez besnco ne bo krize :D

ker če boste recmo okol 12.30 šli iz lj na ride, ne boste do 14.00 nazaj v lj tko da se bomo brez problema lahko dobil, pa gremo še eno špuro čez besnco :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak... ampak če greste do rid pa pol čez besnco ne bo krize :D

ker če boste recmo okol 12.30 šli iz lj na ride, ne boste do 14.00 nazaj v lj tko da se bomo brez problema lahko dobil, pa gremo še eno špuro čez besnco :D

ma dobro glede teh rid nevem, mene tui nea neke vleče, v glavnem bomo se že še zmenli ju3 fiksno, magari gremo eno krajšo furco, pa pol tačas ko te počakamo nekaj pojest v ljubljani, pa se pol dobimo, pa pol čez besnic vdarimo, ker to pa bi res rad šou, ko sem gledal slike je zgledalo fenomenalno, o čem takem lahko tu pr nas samo sanjamo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak... ampak če greste do rid pa pol čez besnco ne bo krize :D

ker če boste recmo okol 12.30 šli iz lj na ride, ne boste do 14.00 nazaj v lj tko da se bomo brez problema lahko dobil, pa gremo še eno špuro čez besnco :D

je dobra una proga čez Besnco a :naughty: sam tam ob potoku tisti ovinki in asfalt je pa čist za en k...rc :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je dobra una proga čez Besnco a :naughty: sam tam ob potoku tisti ovinki in asfalt je pa čist za en k...rc :glare:

pr nas je vse za en kurc, če so slučajno lepi ovinki, so ograje, če ni ograj pa je razfukan asfalt, al šoder al olje, če pa ni nič od tega, pa ni ovnikov hehehe, tak da slabše skor ne more bit pomoje ko pr nas :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dobro glede teh rid nevem, mene tui nea neke vleče, v glavnem bomo se že še zmenli ju3 fiksno, magari gremo eno krajšo furco, pa pol tačas ko te počakamo nekaj pojest v ljubljani, pa se pol dobimo, pa pol čez besnic vdarimo, ker to pa bi res rad šou, ko sem gledal slike je zgledalo fenomenalno, o čem takem lahko tu pr nas samo sanjamo :D

evo vidš... k pridete u lj pejte nekej pojest, sj jst najbrž bom lahko že prej, pa se pol dobimo, pa vdarimo besnca ride, ker tm je pa hudo ane :D

Do tistih rid je en kup naselij, polcajov je k dreka, tam jih je siguro nekaj, ker so baje zadnje cajte skos na ridah in brezvezne kazni pišejo... uglavnm hočjo se znebit domačini/policaji teh divjakov ko tam gore dole divjajo, medtem k je besnca čist nekej druzga... sam gozd okoli, samo 1 naselje pa še to je taka vukojebina da ne more bit tam policajcev, je pa res da je proti koncu (nazadnje ko sva z matexom bla) velik peska po tleh še ampak ni krize, samo pretiravat ne smeš :) No se pa pol še ju3 zmenimo za fixno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr nas je vse za en kurc, če so slučajno lepi ovinki, so ograje, če ni ograj pa je razfukan asfalt, al šoder al olje, če pa ni nič od tega, pa ni ovnikov hehehe, tak da slabše skor ne more bit pomoje ko pr nas :D

Kr neki ovinkov je lepih ki jih cele vidš pa grob asfalt, tko da je cool je pa žal tut velik take ceste k si sam opisu tam :(

Popravljeno . Popravil Tony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je dobra una proga čez Besnco a :naughty: sam tam ob potoku tisti ovinki in asfalt je pa čist za en k...rc :glare:

ja ene 2 sta res katastrofalna :unsure: totalno zaprt ovink, nepregleden, ograja, ozko, asfalt pa ko led, pa še totalna senca... sm enkrat vidu nesrečo k se je en pred nami zabou v nasproti vozeči avto z avtom, ker ga je ven odneslo, zato grem tam jst zelo zelo počasi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!