Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

kje je ta besnca?

Če veš kje se gre na Janče, tista smer. Od Zaloga naprej, ta konc.

Jernej vse naj naj ti želim, pa da ti bo Ninja dobr služla .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo vidš... k pridete u lj pejte nekej pojest, sj jst najbrž bom lahko že prej, pa se pol dobimo, pa vdarimo besnca ride, ker tm je pa hudo ane :D

Do tistih rid je en kup naselij, polcajov je k dreka, tam jih je siguro nekaj, ker so baje zadnje cajte skos na ridah in brezvezne kazni pišejo... uglavnm hočjo se znebit domačini/policaji teh divjakov ko tam gore dole divjajo, medtem k je besnca čist nekej druzga... sam gozd okoli, samo 1 naselje pa še to je taka vukojebina da ne more bit tam policajcev, je pa res da je proti koncu (nazadnje ko sva z matexom bla) velik peska po tleh še ampak ni krize, samo pretiravat ne smeš :) No se pa pol še ju3 zmenimo za fixno.

dober razlog, da ne gremo na ride hehe...no pol bomo pa kar tak naredli ko si reko, bomo mi medtem verjetno do riskota skočli na obisk, pol pa se v lj dobimo in gremo skupaj....

ja pa vse najbolšeee đeriii, vse naj naj, ti bomo dovolili da boš ju3 kaj často hehehe .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz maribora zaenkrat krenemo frk, čamac, gixxer, jaz in se dobimo z matexom v celju, okvirno okol 11 ure, točno mesto zbora bomo še določli...drugač pa itak nas je že dovolj, v neki vlki skupini ni fajn ravno vozit, ker se pol preveč čaka in te zadeve...no če ma kdo pa izrecno željo pa se lahko zmenimo, samo pogoj je 600ss ali 250 ss hehe

Potem najbols, d gremo mal okoliš Reeskota pogledat pa pol čez Besnico, se mi zdi, d bo kr fajn.

Ja ni panike 600cc pa mam :naughty:

Bi se midva že kje prej dobila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem najbols, d gremo mal okoliš Reeskota pogledat pa pol čez Besnico, se mi zdi, d bo kr fajn.

ja se strinjam, tak bo še najboljše, ostali pa se bojo tui pomoje strinjali... :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem najbols, d gremo mal okoliš Reeskota pogledat pa pol čez Besnico, se mi zdi, d bo kr fajn.

Bi se midva že kje prej dobila?

ja dobr bi blo.....upam da bo suha cesta tm v gozdu :hmm:

a kej vewš a so od Trebeljevga k se spustiš že spucal cesto?

kdaj si bil nazadne tam čez?

Popravljeno . Popravil Tony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dobr bi blo.....upam da bo suha cesta tm v gozdu :hmm:

a kej vewš a so od Trebeljevga k se spustiš že spucal cesto?

kdaj si bil nazadne tam čez?

ne, nism šou še nč tm čez letos....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam če greš ti še v Celje prej pol bolš da se v Lj dobimo.......

pridita oba v celje, pa gremo pol skup dalje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridita oba v celje, pa gremo pol skup dalje :D

ne sej se bomo V Lj dobil .)

mam po sredini že preveč pobrano gumo :D (do Celja so ravnine)

Popravljeno . Popravil Tony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sej se bomo V Lj dobil .)

mam po sredini že preveč pobrano gumo :D (do Celja so ravnine)

no sej zdaj sma se z matexom tud zmenla da se v lj dobimo, ker brezveze da se sam vozi do celja...tak da dobimo se ob 12 ih pri roll baru, naslednja destinacija je reesko's house, pol pa bomo dalje kovali načrte glede na stanje vremena in ostalih motečih faktorjev hehe....

za nas štajerce pa zbor ob 10 ih na pumpi tuš oil na streliški v radvanju...

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

no sej zdaj sma se z matexom tud zmenla da se v lj dobimo, ker brezveze da se sam vozi do celja...tak da dobimo se ob 12 ih pri roll baru, naslednja destinacija je reesko's house, pol pa bomo dalje kovali načrte glede na stanje vremena in ostalih motečih faktorjev hehe....

za nas štajerce pa zbor ob 10 ih na pumpi tuš oil na streliški v radvanju...

:OK: :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joooooooooooj folk

hvala vam, pridem na motosvet, pa že ene 15 čestitk, ste mi takoj polepšal dan :worship: :worship: :worship: :OK: :OK: :OK:

Hvala vam še enkrat, ostante taki k ste, rad vas mam :wub: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

thankyousomuch.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!