Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

od kukeca mito je pravi ološ

pa orgazm..spomnu sm se da si ti men še pare doužn :D

ja pa sm res še...ti sam povej kje se dobimo pa ti dam :)

drugač pa jernej ja vse najbolše :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U Jern3j, zakaj nič ne poveš ? Drugač pa vse najboljše še z moje strani čeprav mal pozno :grim Pa čuvaj kwaka, da ne bo kje tak kot moj končal !!! Želim ti tudi uspešno maturo, pa kšno bejbo, sej veš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fifty kdaj boš si spremenil nick v wienerschnitzel?

never.. you.. you.. wienerschnitzel :P

P.S. matex :winkiss: nice whip :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi en pove kje naj jutri zjutraj dobim nekoga k mi bo lahko novi šlauf prodal pa gumo zamenjal?

kaj ti maš gume na šlauf? sm mislo da ma tomos le brez šlaufa gume...ponavadi kaki vaški vulkanizerji, ki so dobri po duši tut popravijo kaj :) in če ni prevlka lukna torej na šlaufu, pol ti to zaflika, pa v gumo da eno enekcijo pa drži lepo naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sonček še ob 7ih zju3 :OK:

Jaz pa imam neke obveznosti, tak da nič ne bo z motorjom :(

Navozte se, pa po pameti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sonček še ob 7ih zju3 :OK:

Jaz pa imam neke obveznosti, tak da nič ne bo z motorjom :(

Navozte se, pa po pameti .)

tako je, pri nas je čisto brez oblačka, pa že zdaj dokaj toplo...odrinemo pa čez dobri dve uri proti lj, je pa dans v planu cca 400km :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ti maš gume na šlauf? sm mislo da ma tomos le brez šlaufa gume...ponavadi kaki vaški vulkanizerji, ki so dobri po duši tut popravijo kaj :) in če ni prevlka lukna torej na šlaufu, pol ti to zaflika, pa v gumo da eno enekcijo pa drži lepo naprej

Slabo si to mislu.. felne majo šprikle tak da ne more bit brez šlaufa :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wooooooooOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOmmmmmmmm BUM........ woooooooooooooooooooooom

kva bo sekal dons waaaaaaaaaaaaaa :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzameš cunjo, jo ene trikrat prepogneš, položiš na feltno, vzameš šraufenciger, gazatakneš za gumo in podkajlaš z feltno, pa gre guma ven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ko bos gumo napenov cez rob feltne pazi da ti ne zdrsne da ne bos mev sravbncigr v elu zapičen :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja, bom raje pusto danes pa bom jutr do vulkanizerja zapelo pa novo zračnco kupo da bo ziher. Itak mamo počitnice drugi teden :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, pa sem res šel skozi. Drugič pomahaj kaj. :)

Glih laufat sem šou, pa sm meu mp3 v ušesih, tko da sm te opazu šele, ko si šou mimo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!