Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

uff smo se potem šele ob pol enih dobil pred rollom.... (bomo šli naslednič km skp) :grim

Ja sej ni panike pol sm šu na Ride je blo tut polhn :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa v logatcu tm pr unih dirkah iz avti sm vidu enga iz tomosom 125 k je men se zdi iz foruma, sam ne vem ker je :hmm:

je tm neki čaku pred vhodom...

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak najbolj mi bo pa ćamćyijeva rska od današnje prigode ostala v spominu.

Odhajamo od mcdonaldsa, folka zuni ful, mi trije pržgemo motorje čist zajebani, vidš čamčija k na kurbl užiga rsko, pičke se mu pa smejejo

hihihi

čamčy sory ampak hecn mi je blo za crknt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ćamiz :worship:

lepo je bilo tud gixxerja vidt po dolgem času :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evoooo pubeciiiii mi smo doma, 481 km na mojem števcu ( res da sem jih 20 naredil po nepotrebnem zarad totih vaših izvozov pa uvozov na toti jebeni obvoznici ko nikol ne vem ki morn dol it heheh), blo je fenomenalnooooooooo, tako užival že nisem dolgo, matex fenomenalna vožnja gor na horjul pa čez besnico, lepo voziš res, svaka čast :worship: :worship: ....zdaj ste pa vi na vrsti da pridete še pogledat tote naše ovinke heheh.... :OK:

gixxer kam si pa ti spizdio pol hehe?? drugič lahko poveš če misliš it kam po svoje, ne pa da smo misli da si se že ki razbil odzadi, te kličemo pa nič...

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evoooo pubeciiiii mi smo doma, 481 km na mojem števcu ( res da sem jih 20 naredil po nepotrebnem zarad totih vaših izvozov pa uvozov na toti jebeni obvoznici ko nikol ne vem ki morn dol it heheh), blo je fenomenalnooooooooo, tako užival že nisem dolgo, matex fenomenalna vožnja gor na horjul pa čez besnico, lepo voziš res, svaka čast :worship: :worship: ....zdaj ste pa vi na vrsti da pridete še pogledat tote naše ovinke heheh.... :OK:

gixxer kam si pa ti spizdio pol hehe?? drugič lahko poveš če misliš it kam po svoje, ne pa da smo misli da si se že ki razbil odzadi, te kličemo pa nič...

ps se nečš javt

dns po dolgem času slišu riskotov prelepi glasek... :wub:

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj te vi se niste skupaj vozli??....tam berem da sta bla čamac pa gixer sama dva v mestu.. pri matexu ni blo gixerja polek..??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps se nečš javt

dns po dolgem času slišu riskotov prelepi glasek... :wub:

ni blo časa za telefoniranje, ker je šlo k pr norcih hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evoooo pubeciiiii mi smo doma, 481 km na mojem števcu ( res da sem jih 20 naredil po nepotrebnem zarad totih vaših izvozov pa uvozov na toti jebeni obvoznici ko nikol ne vem ki morn dol it heheh), blo je fenomenalnooooooooo, tako užival že nisem dolgo, matex fenomenalna vožnja gor na horjul pa čez besnico, lepo voziš res, svaka čast :worship: :worship: ....zdaj ste pa vi na vrsti da pridete še pogledat tote naše ovinke heheh.... :OK:

gixxer kam si pa ti spizdio pol hehe?? drugič lahko poveš če misliš it kam po svoje, ne pa da smo misli da si se že ki razbil odzadi, te kličemo pa nič...

tud za vaju Chamchy, Nejko supr sta bla, 1A ..... čimprej je treba ponovit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa v logatcu tm pr unih dirkah iz avti sm vidu enga iz tomosom 125 k je men se zdi iz foruma, sam ne vem ker je :hmm:

je tm neki čaku pred vhodom...

jst sm bil :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj te vi se niste skupaj vozli??....tam berem da sta bla čamac pa gixer sama dva v mestu.. pri matexu ni blo gixerja polek..??

bli smo cel čas skupaj...

razen: ko smo prišli v LJ smo se zgubli na obvoznici pa sma z gixxerjem šla skozi mesto do rolla, nejko pa z druge strani :) nato pa smo ko smo šli od riskota zgubili gixxerja, je šel kr domov in potem smo ostali brez njega :) drugače pa skos skup vsi :)

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj te vi se niste skupaj vozli??....tam berem da sta bla čamac pa gixer sama dva v mestu.. pri matexu ni blo gixerja polek..??

finta je bla ta, da smo iskali btc, pa sn jaz šou malo naprej onadva pa sta zavila nekje dol pa po mestu lutala, jaz sem šou še dalje nekje do rudnika v pičko mater, ampak sn pol na sreči najdo in smo se dobli pri btc-ju...pol smo ga skupaj žgali do riskota pa tam čez one ovinke, nazaj grede proti ljubljani, pa smo giksera odzadi zgubli, on pa je pol kar domov šou od žalosti očitno hehe....no pol pa smo še šli mi na besnico, parkrat gor pa dol čez one bombastične ovinke, pol smo šli do matexa se malo pofotkat in na eno pijačko, pol pa sma s čamacom krenla domov in pred kako urco in tričetrt prispela v mb hehe....prehitela pa sma na poti nazaj pomoje 6 tisoč 636 avtomobilov hehe....o kapsih pa ne duha ne sluha, je bil pravi raj danes na cesti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še moje mnenje danes: res je blo lepo, super vožnja, upam da čimvečkrat ponovimo :worship: pa naslednjič da gremo al tu po štajerskem koncu, še raje pa gremo malo na kakšno pisto :) Matex, res lepo voziš :OK: Reesko, polepšal si mi dan :rolleyes: Đeri, ni slaba tale ninja :P V glavnem super je blo :)

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf pol pa je blo tam drugače s policaji... od hoč pa do tepanja 4je radarji... v slivnici je mel prav neko kamero na stojalu postavleno......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf pol pa je blo tam drugače s policaji... od hoč pa do tepanja 4je radarji... v slivnici je mel prav neko kamero na stojalu postavleno......

mi smo samo eno prasičko v celju vidli nazaj grede je merla, drugje pa ne duha ne sluha hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še moje mnenje danes: res je blo lepo, super vožnja, upam da čimvečkrat ponovimo :worship: pa naslednjič da gremo al tu po štajerskem koncu, še raje pa gremo malo na kakšno pisto :) Matex, res lepo voziš :OK: Reesko, polepšal si mi dan :rolleyes: Đeri, ni slaba tale ninja :P V glavnem super je blo :)

v Mariboru gremo na toti Ché sendvič :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Mariboru gremo na toti Ché sendvič :OK:

po furci na pohorje se bo prav prilegla ja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še moje mnenje danes: res je blo lepo, super vožnja, upam da čimvečkrat ponovimo :worship: pa naslednjič da gremo al tu po štajerskem koncu, še raje pa gremo malo na kakšno pisto :) Matex, res lepo voziš :OK: Reesko, polepšal si mi dan :rolleyes: Đeri, ni slaba tale ninja :P V glavnem super je blo :)

kaj si si že zračunal porabo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo nas zabadaće, na the ovinku v besnici.... pizda mi paše tale rdeč kombinezon k tej modri ninji hehe...škoda edino da ni roza vmes, pol bi mi šele blo všeč :OK: :D

post-6806-1208721643_thumb.jpg

post-6806-1208721661_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

finta je bla ta, da smo iskali btc, pa sn jaz šou malo naprej onadva pa sta zavila nekje dol pa po mestu lutala, jaz sem šou še dalje nekje do rudnika v pičko mater, ampak sn pol na sreči najdo in smo se dobli pri btc-ju...pol smo ga skupaj žgali do riskota pa tam čez one ovinke, nazaj grede proti ljubljani, pa smo giksera odzadi zgubli, on pa je pol kar domov šou od žalosti očitno hehe....no pol pa smo še šli mi na besnico, parkrat gor pa dol čez one bombastične ovinke, pol smo šli do matexa se malo pofotkat in na eno pijačko, pol pa sma s čamacom krenla domov in pred kako urco in tričetrt prispela v mb hehe....prehitela pa sma na poti nazaj pomoje 6 tisoč 636 avtomobilov hehe....o kapsih pa ne duha ne sluha, je bil pravi raj danes na cesti :OK:

ej kaj sta šla čez bistrco okrog 8 proti mbju?? ker sm vido eno plavo ninjo pa eno rsko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!