Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ej kaj sta šla čez bistrco okrog 8 proti mbju?? ker sm vido eno plavo ninjo pa eno rsko :)

možno ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kaj sta šla čez bistrco okrog 8 proti mbju?? ker sm vido eno plavo ninjo pa eno rsko :)

ja :) saj je kukec napisal mesič če se ustavima nazaj grede samo sma res bla utrujena pa sma šla kr domov tak da kukec se slišimo zdaj en dan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda k je vreme za naprej tok katastrofaln... :rolleyes: mogoče bo pa vikend lep :)

čamy aprilia je pa huda :) sam bi jo rd še v živo vidu;) tud probov če bi se dal... dam jest teb koreto tud za pelat ;)

Popravljeno . Popravil Jerry_exc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo mal rabim pomoč :)

kera avto šola ma v mbju najbol poceni ure?? pa kera avtošola je najbol ql za vaše pojme ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala hvala :grim

matex si mi ti trobu tm nekje sred lublane??? lih u križišču si spelu levo jz pa sm šel po drugi strani kontra stran? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo mal rabim pomoč :)

kera avto šola ma v mbju najbol poceni ure?? pa kera avtošola je najbol ql za vaše pojme ? :)

relax je najbolj zakon, pa še golfa petko boš vozo...glede cen pa nevem kak ma zaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahah, to pa so carji:

pa še en, komaj ga poberejo, je že spet na tleh haha, folk mu kar ploska hahaha

hahahaha, tota pa zmaga, glih v tisti kandelaber je mogo prletet hahaha...mater dans mam pa kar fetiš z gledanjem kako lomijo gikserje hehe

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih v tisti kandelaber je mogo prletet hahaha

sam ga pocila :) tocn po sredin... ajaj-aj to so sel vilce :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čamił :wub:

:wub:

čamy aprilia je pa huda :) sam bi jo rd še v živo vidu;) tud probov če bi se dal... dam jest teb koreto tud za pelat ;)

ja ni panike, ko se vidimo, boš probal :) uf KTM-a mi raje ne omenjaj, sploh ne exc SM, ker potem me bo spet primlo da vse razprodam pa si kupim supermotota :) Tak se mi je nazadnje mešalo ko sem vozil ktm SX 525 :) Enkrat bom res mogo met tri zvrsti pri hiši : supersport, supermoto, hard enduro :)

hahahah, to pa so carji:

pa še en, komaj ga poberejo, je že spet na tleh haha, folk mu kar ploska hahaha

hahahaha, tota pa zmaga, glih v tisti kandelaber je mogo prletet hahaha...mater dans mam pa kar fetiš z gledanjem kako lomijo gikserje hehe

hahhahahaahahahahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha oni se vozi po osamlejem parkplacu, si misli če me vrže nič ne more bit.... pol pa lih edin kandelaber dalečl okoli zadane... ona dva zgornja pa sta tut talenta ja... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je tud hud, sploh tist preval :)

to so že bolj krute nesreče, iz katerih se ni za smejat, ko pa vidim take modele ko se peljejo iz trgovine pa n prvem ovinku na tleh pa ležim hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matex dons mim aškerčeve sam v majci...a te je za domov kej zmočil :D

nope, nč me ni namočil (lahko bi pomahu)

pred dežjem doma....even the raindrops cant catch me :lol: ..hec hec,

furam varno in počasi

Popravljeno . Popravil Matex_46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh.. Vomberger je podlegel poškodbam.. naj počiva v miru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh.. Vomberger je podlegel poškodbam.. naj počiva v miru.

a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo od tu ve če za 250 2T cross motor obstaja(ali kdaj obstajal) Akrapović izpuh? Edn me hoče prepričat da ga je mev na kawasakiju kx250, pa mu NE verjamem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo od tu ve če za 250 2T cross motor obstaja(ali kdaj obstajal) Akrapović izpuh? Edn me hoče prepričat da ga je mev na kawasakiju kx250, pa mu NE verjamem.

verjem :grim

verjem da obstaja, če ga je meu, pa nejavem :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo od tu ve če za 250 2T cross motor obstaja(ali kdaj obstajal) Akrapović izpuh? Edn me hoče prepričat da ga je mev na kawasakiju kx250, pa mu NE verjamem.

nop akrapovič ni znan po 2 taknih rorih. tak da mislim da vse kaj je bilo od akrapota možno je nalepka.

če je pa mel 4 takno 250ko pa je možno komot

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!