Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

važno da ga nejkoda na koleno pred čamilom :headbang:

sicer pa tak sexy postavc ko mava midva nima noben...sploh pa ćamiz ne

hehe, no sej to koleno itak nima tolk veze, jaz nisem ravno dostkrat prišo na koleno, pa nisem bil glih počasn, ker pač ne tiščim tolko kolena ven (tak kot koky varjanta kot da ma artritis ), zadnja guma je pa na obeh straneh do roba sem si danes pozorno ogledal ( oz. mogoče na desni strani kak slab milimeter fali)...

drugač pa čamil itak ne more debeluhar s tisto svojo jajco od aprilie, ki ga je že skor zdaj v grabn spravla....menjaj to čimprej čamiii za nek pravi motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, no sej to koleno itak nima tolk veze, jaz nisem ravno dostkrat prišo na koleno, pa nisem bil glih počasn, ker pač ne tiščim tolko kolena ven (tak kot koky varjanta kot da ma artritis ), zadnja guma je pa na obeh straneh do roba sem si danes pozorno ogledal ( oz. mogoče na desni strani kak slab milimeter fali)...

drugač pa čamil itak ne more debeluhar s tisto svojo jajco od aprilie, ki ga je že skor zdaj v grabn spravla....menjaj to čimprej čamiii za nek pravi motor :D

jokam hahahahahahahaha

nejko ti si car :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

važno da ga nejkoda na koleno pred čamilom :headbang:

sicer pa tak sexy postavc ko mava midva nima noben...sploh pa ćamiz ne

1.) Ni res.

2.) Ni res.

hehe, no sej to koleno itak nima tolk veze, jaz nisem ravno dostkrat prišo na koleno, pa nisem bil glih počasn, ker pač ne tiščim tolko kolena ven (tak kot koky varjanta kot da ma artritis ), zadnja guma je pa na obeh straneh do roba sem si danes pozorno ogledal ( oz. mogoče na desni strani kak slab milimeter fali)...

drugač pa čamil itak ne more debeluhar s tisto svojo jajco od aprilie, ki ga je že skor zdaj v grabn spravla....menjaj to čimprej čamiii za nek pravi motor :D

aprilia je skoraj petarda, ko bojo še izpuhi in 70 konjev bo pa res petarda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.) Ni res.

aprilia je skoraj petarda, ko bojo še izpuhi in 70 konjev bo pa res petarda :D

1.) po številu prevoženih kilometrov je res ( z opremo sem jih imel nekaj čez 150 in je šlo na koleno, prej ne štejem, ker sploh nisem hodil na ovinke, drugač pa vse skup če štejemo še tiste ravninske pizdarije med zimo sem jih imel 1100- 1200, ampak tak ko sn reko, takrat nisn niti sprobaval kaj druga kot koroški most in obvoznica hehe)

drugač pa to koleno itak nima tolk veze, važno je kak hitro ti prideš čez ovinke, ker na pisti tut ne gledajo keri je bolj po kolenu vozo, ampak keri ma boljši čas hehe...

...no glede te aprilie pa si ne meči več peska v oči, ker si sam vido kaj se je zgodlo in da je to krš od krša, pač another italian egg, skrajno nepridvidljiv...res hvala kurcu da sem raje dal malo več denarja in kupil pravi motor, čeprav sem bil že tik nad tem da kupim to aprilio...zdaj vidim da je res drek od dreka...nepridvidljiva, kvarljiva, pa še gre nikamor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.) po številu prevoženih kilometrov je res ( z opremo sem jih imel nekaj čez 150 in je šlo na koleno, prej ne štejem, ker sploh nisem hodil na ovinke, drugač pa vse skup če štejemo še tiste ravninske pizdarije med zimo sem jih imel 1100- 1200, ampak tak ko sn reko, takrat nisn niti sprobaval kaj druga kot koroški most in obvoznica hehe)

drugač pa to koleno itak nima tolk veze, važno je kak hitro ti prideš čez ovinke, ker na pisti tut ne gledajo keri je bolj po kolenu vozo, ampak keri ma boljši čas hehe...

...no glede te aprilie pa si ne meči več peska v oči, ker si sam vido kaj se je zgodlo in da je to krš od krša, pač another italian egg, skrajno nepridvidljiv...res hvala kurcu da sem raje dal malo več denarja in kupil pravi motor, čeprav sem bil že tik nad tem da kupim to aprilio...zdaj vidim da je res drek od dreka...nepridvidljiva, kvarljiva, pa še gre nikamor :D

in kaj se je pripetilo takega na furci da jo tak šinfaš ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.) po številu prevoženih kilometrov je res ( z opremo sem jih imel nekaj čez 150 in je šlo na koleno, prej ne štejem, ker sploh nisem hodil na ovinke, drugač pa vse skup če štejemo še tiste ravninske pizdarije med zimo sem jih imel 1100- 1200, ampak tak ko sn reko, takrat nisn niti sprobaval kaj druga kot koroški most in obvoznica hehe)

drugač pa to koleno itak nima tolk veze, važno je kak hitro ti prideš čez ovinke, ker na pisti tut ne gledajo keri je bolj po kolenu vozo, ampak keri ma boljši čas hehe...

...no glede te aprilie pa si ne meči več peska v oči, ker si sam vido kaj se je zgodlo in da je to krš od krša, pač another italian egg, skrajno nepridvidljiv...res hvala kurcu da sem raje dal malo več denarja in kupil pravi motor, čeprav sem bil že tik nad tem da kupim to aprilio...zdaj vidim da je res drek od dreka...nepridvidljiva, kvarljiva, pa še gre nikamor :D

daj nehaj s takimi, ker sem jaz mel prevoženih 1.200 km ko sem prvič peljal po kolenu, od tega sem imel 700 kilometrov POPOLNOMA HIN gume tak da te svoje trditve kr odmisli... ;)

ohohoh nekomu je mar za pisto, ko je vedno proti pisti pa noče it na njo pa nič ne da na čase pa nič... čudno :)

daj ne govori bedarij, ker italijansko motorji so res TOP ;) od japoncev pa nekaj šteje itak samo honda :P ne vem če je ravno to tvoje pravi motor, od vas japoncev ma pravi motor samo matex :) pa ne govori bedarij neke drek od dreka pa take tumarije ker je res prava igračka, ko bo mela 70 konjev pa bo tudi šla nekam, če zdaj po tvojem ne gre nikamor :)

in kaj se je pripetilo takega na furci da jo tak šinfaš ? :D

bremzo sem pregrel :) pa da ne bo kdo začel da sem po malo skos bremzal ali kaj takega, ker nisem ampak samo pred ovinkom konkretno in ne neke malo po malo in mi še zdaj ni jasno kak se je pregrela... no sem malo počakal ob cesti in je normalno primla nazaj in tudi zdaj normalno funckionira :)

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tekočino notri, ki kasnej zavre.

Delno si zadel z izjavo, italjanski motorji so res majka, sam pol se pa neha, neki hondo notri silit ne gre, pa tud če si jo ti mel :P

PS Za moje pojme je Honda najbolj tipičen japanc.

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj nehaj s takimi, ker sem jaz mel prevoženih 1.200 km ko sem prvič peljal po kolenu, od tega sem imel 700 kilometrov POPOLNOMA HIN gume tak da te svoje trditve kr odmisli... ;)

ohohoh nekomu je mar za pisto, ko je vedno proti pisti pa noče it na njo pa nič ne da na čase pa nič... čudno :)

daj ne govori bedarij, ker italijansko motorji so res TOP ;) od japoncev pa nekaj šteje itak samo honda :P ne vem če je ravno to tvoje pravi motor, od vas japoncev ma pravi motor samo matex :) pa ne govori bedarij neke drek od dreka pa take tumarije ker je res prava igračka, ko bo mela 70 konjev pa bo tudi šla nekam, če zdaj po tvojem ne gre nikamor :)

bremzo sem pregrel :) pa da ne bo kdo začel da sem po malo skos bremzal ali kaj takega, ker nisem ampak samo pred ovinkom konkretno in ne neke malo po malo in mi še zdaj ni jasno kak se je pregrela... no sem malo počakal ob cesti in je normalno primla nazaj in tudi zdaj normalno funckionira :)

hehehe, isti sem bil jaz...sva šla enkrat z dolencem na mobikrog (prvič), pa on se je šu pelat, jaz pa ne, ker se mi je zdelo brezveze.....samo sem potem nabavil opremo in šel probat......in od takrat naprej sem komaj čakal soboto ali nedeljo...sem bil vsak vikend dol :D to lahko dolenc potrdi

glede bremze: prezrači jih in zamenjaj zavorno tekočino, kupi DOT 5.1 zavorno olje pa bo v redu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj nehaj s takimi, ker sem jaz mel prevoženih 1.200 km ko sem prvič peljal po kolenu, od tega sem imel 700 kilometrov POPOLNOMA HIN gume tak da te svoje trditve kr odmisli... ;)

ohohoh nekomu je mar za pisto, ko je vedno proti pisti pa noče it na njo pa nič ne da na čase pa nič... čudno :)

daj ne govori bedarij, ker italijansko motorji so res TOP ;) od japoncev pa nekaj šteje itak samo honda :P ne vem če je ravno to tvoje pravi motor, od vas japoncev ma pravi motor samo matex :) pa ne govori bedarij neke drek od dreka pa take tumarije ker je res prava igračka, ko bo mela 70 konjev pa bo tudi šla nekam, če zdaj po tvojem ne gre nikamor :)

bremzo sem pregrel :) pa da ne bo kdo začel da sem po malo skos bremzal ali kaj takega, ker nisem ampak samo pred ovinkom konkretno in ne neke malo po malo in mi še zdaj ni jasno kak se je pregrela... no sem malo počakal ob cesti in je normalno primla nazaj in tudi zdaj normalno funckionira :)

aja, sj zarad tega še pa ni pol cel motor za u kurac...se zgodi :)

aja dans sm prodal motor :unsure:

sam js bi ga še mel :) sm vsaj mel neko prevozno sredstvo :D

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od japoncev pa nekaj šteje itak samo honda :P ne vem če je ravno to tvoje pravi motor, od vas japoncev ma pravi motor samo matex :)

Kaj pa jst? :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda je še najbolj low od japoncev..

haha :D

kdo ma po tvoje bolši motor??

yamaha?

kawasaki?

suzuki?

vsi so odlični, res odlični, ampak honda izstopa :)

nevem če je dosti testov, kjer nebi med japonskimi agregati zmagala honda glede vzdržljivosti in kvarljivosti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ti trije so boljši pomoje :whistle: Mislim sej so vsi dobri ane, sam zdej neki hondo poveličvat je pa tud bedarija :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tekočino notri, ki kasnej zavre.

Delno si zadel z izjavo, italjanski motorji so res majka, sam pol se pa neha, neki hondo notri silit ne gre, pa tud če si jo ti mel :P

PS Za moje pojme je Honda najbolj tipičen japanc.

ohohoho honda pa res dobi moj glas, na prvem mestu italijani, ampak japonca pa se honde tudi ne branim :) ostalo od japoncev pa ne jebem pet posto...

hehehe, isti sem bil jaz...sva šla enkrat z dolencem na mobikrog (prvič), pa on se je šu pelat, jaz pa ne, ker se mi je zdelo brezveze.....samo sem potem nabavil opremo in šel probat......in od takrat naprej sem komaj čakal soboto ali nedeljo...sem bil vsak vikend dol :D to lahko dolenc potrdi

glede bremze: prezrači jih in zamenjaj zavorno tekočino, kupi DOT 5.1 zavorno olje pa bo v redu

bom prezračo pa kupo zavorno drugo ja :) pa ploščice bom dol vzel da vidim če se je tut kaj z njimi zgodlo...

aja, sj zarad tega še pa ni pol cel motor za u kurac...se zgodi :)

aja dans sm prodal motor :unsure:

sam js bi ga še mel :) sm vsaj mel neko prevozno sredstvo :D

bodi vesel, da si to prodal, ker to pa je res bla najslabša 125ka kaj sem kdaj vozo :)

Kaj pa jst? :unsure: :unsure: :unsure:

mah predpotopni motorji brez usd vilc ne štejejo :P

hec hec saj tudi tvoja ni slaba, samo sem gledal slike vaših motorjev in ima oče veliko lepšo cbr (takšno kot sem jaz mel :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bodi vesel, da si to prodal, ker to pa je res bla najslabša 125ka kaj sem kdaj vozo :)

...točno......in.... poglej poglej.....spet honda :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...točno......in.... poglej poglej.....spet honda :lol1:

ta nsr je res podn od ponde, to priznam, duhecova pa je sploh do konca razjebana :) sploh pa izjeme potrjujejo pravila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ohohoho honda pa res dobi moj glas, na prvem mestu italijani, ampak japonca pa se honde tudi ne branim :) ostalo od japoncev pa ne jebem pet posto...

bom prezračo pa kupo zavorno drugo ja :) pa ploščice bom dol vzel da vidim če se je tut kaj z njimi zgodlo...

bodi vesel, da si to prodal, ker to pa je res bla najslabša 125ka kaj sem kdaj vozo :)

mah predpotopni motorji brez usd vilc ne štejejo :P

hec hec saj tudi tvoja ni slaba, samo sem gledal slike vaših motorjev in ima oče veliko lepšo cbr (takšno kot sem jaz mel :D )

mah sj ni drgač tak slaba :) sam moja je mela slabo stabilnost, zravn tega pa je mela še hin lager v belanci, mybe se ti je zato tak čudno vse zdelo :)

...točno......in.... poglej poglej.....spet honda :lol1:

jebat ga :D

ta nsr je res podn od ponde, to priznam, duhecova pa je sploh do konca razjebana :) sploh pa izjeme potrjujejo pravila :)

nsrke drgač niso slabe :) moja je bla pa že razjebana ko sm jo kupo...pač se nism spoznal na to ko sm kupoval :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh cist tko mogocfe neumno vprasanje...

kok od vas je pri vasih rosnih 18-20 letih dejansko VOZILO vse japonce, italjane, avstrijce itd itd itd :D

al pa sm sam jest tak....innocent until proven guilty...seprav bi rad motor ornk pelou pa sele pol kritizirou.

sploh pa pri nasih letih itak motorje kupujemo zato ker so nam lepi...ker nimamo niti najmansih moznosti da bi vedl za performanse..

mogoce so pa samo moja zrela leta kriva hahaha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiii nejko ... c.c.c

undercover.jpg

Pa vam se je čist film strgal...Jest bi pa zdej dal gor posnetek k sva s kolegom dopoldne slamala pa šnops pila, sam ne morem žal ker mi z aparata ne potegne računalnik, razen s kartice, kartice pa ni blo not :( Tok da če pridem jutri na bratov comp, pošljem :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj ko berem to temo in berem poste čamija.

bolj mi deluje ko da se pogovarjam z 13 letnim frocom. daj zresni se človek. kaj japoncem fali. glej ko boš znal iztisnit iz najslabšega japonca maxsimum na cesti mi povej. to pa da si ti imel hondo in je zdaj bog in batina pa tudi ni res. pa kaj se tvoje vožnje tiče na koleno ko sem te prvič videl jaz sem mislo da bom pokno od smeha gor.

tak da glej umiri se in ne žali zdaj drugih motorjev. meni bolj deluje da si nam >faušn< ko imamo 600ke raznorazne japonce. ti pa si pač na italjani 250ki (ki je vedno bil znani da je več v garaži ko na cesti) aja kaj se ti pregrevanja tiče se to dogaja če so ploščice nove na začetki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh cist tko mogocfe neumno vprasanje...

kok od vas je pri vasih rosnih 18-20 letih dejansko VOZILO vse japonce, italjane, avstrijce itd itd itd :D

al pa sm sam jest tak....innocent until proven guilty...seprav bi rad motor ornk pelou pa sele pol kritizirou.

sploh pa pri nasih letih itak motorje kupujemo zato ker so nam lepi...ker nimamo niti najmansih moznosti da bi vedl za performanse..

mogoce so pa samo moja zrela leta kriva hahaha :D

ti itak zglejaš 30 let star hehe :D

bolj ko berem to temo in berem poste čamija.

bolj mi deluje ko da se pogovarjam z 13 letnim frocom. daj zresni se človek. kaj japoncem fali. glej ko boš znal iztisnit iz najslabšega japonca maxsimum na cesti mi povej. to pa da si ti imel hondo in je zdaj bog in batina pa tudi ni res. pa kaj se tvoje vožnje tiče na koleno ko sem te prvič videl jaz sem mislo da bom pokno od smeha gor.

tak da glej umiri se in ne žali zdaj drugih motorjev. meni bolj deluje da si nam >faušn< ko imamo 600ke raznorazne japonce. ti pa si pač na italjani 250ki (ki je vedno bil znani da je več v garaži ko na cesti) aja kaj se ti pregrevanja tiče se to dogaja če so ploščice nove na začetki.

no končno tud tebi lahko nekrat rečem, kapo dol za pameten post :worship: ...si povedal kar realno, sploh o tem, da je čamiju žal da si je kupo 250-ko in bi raje bil na 600, ampak si pač ne upa priznat, in kolk ga poznam nebo tega nikoli priznal, pa tud če mu 100 krat zariba bo reko uhh kaka igračka je to pa dušo ma pa nevemkaj še...sej kljub vsemu, pa ne mormo od njega pričakovat neke zrelosti in pametnih odgovorov, saj je otrok še vendarle mladoleten... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh cist tko mogocfe neumno vprasanje...

kok od vas je pri vasih rosnih 18-20 letih dejansko VOZILO vse japonce, italjane, avstrijce itd itd itd :D

al pa sm sam jest tak....innocent until proven guilty...seprav bi rad motor ornk pelou pa sele pol kritizirou.

sploh pa pri nasih letih itak motorje kupujemo zato ker so nam lepi...ker nimamo niti najmansih moznosti da bi vedl za performanse..

mogoce so pa samo moja zrela leta kriva hahaha :D

ma ti si ze očka tko da si itak bl izkusen :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!