Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

hahahahhahahahahaha :worship:

norc :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej pejmo pa hitr na RACELAND, pa dokazat ker motor(motorist) je najslabši :lol:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj ko berem to temo in berem poste čamija.

bolj mi deluje ko da se pogovarjam z 13 letnim frocom. daj zresni se človek. kaj japoncem fali. glej ko boš znal iztisnit iz najslabšega japonca maxsimum na cesti mi povej. to pa da si ti imel hondo in je zdaj bog in batina pa tudi ni res. pa kaj se tvoje vožnje tiče na koleno ko sem te prvič videl jaz sem mislo da bom pokno od smeha gor.

tak da glej umiri se in ne žali zdaj drugih motorjev. meni bolj deluje da si nam >faušn< ko imamo 600ke raznorazne japonce. ti pa si pač na italjani 250ki (ki je vedno bil znani da je več v garaži ko na cesti) aja kaj se ti pregrevanja tiče se to dogaja če so ploščice nove na začetki.

Naj te opomnem, da se je začelo s pljuvanjem italjanov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej pejmo pa hitr na RACELAND, pa dokazat ker motor(motorist) je najslabši :lol:

in kaj bomo tam dokazali...kdo zna pri 40-50km/h na uro lepse po kolenu it???....

Popravljeno . Popravil aless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj ko berem to temo in berem poste čamija.

bolj mi deluje ko da se pogovarjam z 13 letnim frocom. daj zresni se človek. kaj japoncem fali. glej ko boš znal iztisnit iz najslabšega japonca maxsimum na cesti mi povej. to pa da si ti imel hondo in je zdaj bog in batina pa tudi ni res. pa kaj se tvoje vožnje tiče na koleno ko sem te prvič videl jaz sem mislo da bom pokno od smeha gor.

tak da glej umiri se in ne žali zdaj drugih motorjev. meni bolj deluje da si nam >faušn< ko imamo 600ke raznorazne japonce. ti pa si pač na italjani 250ki (ki je vedno bil znani da je več v garaži ko na cesti) aja kaj se ti pregrevanja tiče se to dogaja če so ploščice nove na začetki.

Honda mi je všeč, ne zato, ker sem jo mel, ampak mi je res to edina japonska firma, ki mi je pri srcu. Normalno pa da vsakomur svoje, nekaterim je pač vseč suzuki, kawasaki,... Aja pa ne bi se brano yamahe R6 2006+

Ja verjamem da je bilo smešno, saj so to bili začetki, ko sem dobil 125ko (cagiva mito) in sem bil res popolnoma na začetku z vožnjo cestnega motorja. Predvidevam, da si se tudi ti nekje učil in so bili tvoji začetki prav tako smešni, nič manj, morda celo bolj. Po xxxxx km na ss motorjih pa je nekak logično, da bi zdaj moral lepo vozit, razen če si gustek. Ko bom pa jaz imel še kaj več km za sabo, bom najbrž tudi lepše vozil, kako drugače dobiti znanje kot z izkušnjami ?! Mislim pa, da že kar lepše vozim kot takrat na 125ki :) Navsezadnje imam zdaj za seboj nekje 2.500 km s cagivo, 3.000 km s hondo in 500 km z rs 250 :) Vem, da ti boljše voziš od mene, ampak bi bilo pravzaprav zelo smešno, če ne bi vozil boljše kot jaz glede na to da imaš veliko več izkušenj :)

Lahko mi verjameš, da ne zavidam prav nobenemu od vas ničesar. Če bi si želel kaj takega japonskega 600cc kot imate vi, bi ga že kupil :) Pa nasplošno nisem človek, ki bi zavidal, tudi ljudem z 1098 S ne zavidam pa si želim takšen motor samo za to pa nimam dovolj denarja.

Sem popolnoma zadovoljen z rs 250, ker sem si jo želel, ko bo pa imela 70 konjev bo pa sploh lepo. Če pa bi hotel zamenjati motor in bi mi finance dopuščale nakup 848, bi ga tudi kupil. Nobenega japonca pa vam ne zavidam :) Zavist in podobne zadeve so doma pri takih kot si ti, ne jaz.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf... kva je pa zej mene en prstrašu... si cist nc hudga sluteč mal okol vozm se nek po enih ovinkcih skoz naselje okrog obrnem ce je ksn avto zadej... pa sam 2m za mano ens husabergam SM :evilgrin: sm prov cviknu... sam me ni mogu poj iz ovinka vn :evilgrin: skoda k je su poj svojo pot...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni tud policija brska po profilu :D

te si jim že sumljiv :D meni ni noben še :) pa mislim da tut neo noben :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, meni tud gledajo neke. Upam da se nagledajo. Sicer pa ne verjamem da je to res policija. Pa tudi če je :D, itak sem legaln :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej pejmo pa hitr na RACELAND, pa dokazat ker motor(motorist) je najslabši :lol:

gremo raje na pohorje, besnico, ali pa reeskotovo dirkališče :yes:

hahaha, točno to :worship: ni zanimivo ker gre prepočas

tako je, realno lahko izmerimo naše motorje in našo znanje kvečjemu na grobniku, do takrat pa pač destinacije ki sem jih zgoraj omenil hehe...

@ koci, si za kako akcijo med počitnicami, zdaj ko si uradno legalen, da te nebo več strah, pa gremo se kam malo furat...me prav zanima kak kaj furaš, mobikrog si mel kar pošteno nadrkan, da vidimo še kako se kaj znajdeš na cestah ki jih prvič vidiš in ne poznaš vsakega ovinka na pamet :winkiss:

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gremo raje na pohorje, besnico, ali pa reeskotovo dirkališče :yes:

ooo neee ne :winkiss: prednost domačega terena ne vela :unsure: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gremo raje na pohorje, besnico, ali pa reeskotovo dirkališče :yes:

tako je, realno lahko izmerimo naše motorje in našo znanje kvečjemu na grobniku, do takrat pa pač destinacije ki sem jih zgoraj omenil hehe...

nejko zdj k dobim izpit pridte mariborčani še enkrat pa grem jst še zravn pa vs pelm na eno tako cesto da vm bo še pršlo...besnica se skrije :naughty: je bla cesta v nedeljo preizkušena in morm rečt da že drži k prasica :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo neee ne :winkiss: prednost domačega terena ne vela :unsure: ;)

domači teren je samo pohorje, ostali dve destinaciji pa sem bil do zdaj samo en krat...

nejko zdj k dobim izpit pridte mariborčani še enkrat pa grem jst še zravn pa vs pelm na eno tako cesto da vm bo še pršlo...besnica se skrije :naughty: je bla cesta v nedeljo preizkušena in morm rečt da že drži k prasica :evilgrin:

ja veš kaj, lepo se jebite vi žabarji in ostali tam gor...kaj misliš da mam potovano enduro da bom nonstop delal 500 km na dan al kaj :D ...lahko tud vi enkrat k nam pridete, ko obljubljate z đerijem in matexom na čelu že nevemkolko časa, pa vedno prej mi k vam pridemo, in na čago in z motorji...zdaj pa je že čas da prilietite vi enkrat k nam, lenobe lene :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj đeri ti maš KaTeeMa EXC pa maš ga tud konvertanga v SM al koko?

uf... kva je pa zej mene en prstrašu... si cist nc hudga sluteč mal okol vozm se nek po enih ovinkcih skoz naselje okrog obrnem ce je ksn avto zadej... pa sam 2m za mano ens husabergam SM :evilgrin: sm prov cviknu... sam me ni mogu poj iz ovinka vn :evilgrin: skoda k je su poj svojo pot...

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejko zdj k dobim izpit pridte mariborčani še enkrat pa grem jst še zravn pa vs pelm na eno tako cesto da vm bo še pršlo...besnica se skrije :naughty: je bla cesta v nedeljo preizkušena in morm rečt da že drži k prasica :evilgrin:

kje je to :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!