Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ej pa kak je zaj s tabo??? vse vredi pa to, pa še te sploh mika na motor...sej sem sam tud že mel nesrečo, v primerjavi s tabo pičkin dim, ker nisn niti zlomljeno mel nič, ampak niti za trenutek nisem pomislil da bi odnehal z motociklizmom...kak pa je kaj pri tebi, po taki hudi nesreči?

ja zaenkrat je stanje že kar dobro, dans je minlo točno 7 mesecev. zdaj je že vsaj tolk vredi da lahko brez bergl hodim. da bo pa čist ok pa mislim da bo še neki časa trajalo.

za motor je pač tak....... sem pravo da nikoli več, samo se mi spet dopade, ampak ko začnem razmišljat kako srečo sem mev da nisem hrom pa me malo mine. vsekakor pa bom kdaj koga nahecav za kaki krog :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

đeri fukni nazaj gor krosarske kole, da mi boš dal enkrat malo za po offroadih hehe...supermoto me nekak ne mika, offroad je pa čist druga pesmica :D

ma prid naokol bos loh oboje probov... gume so u 20min druge gor ce je treba ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma prid naokol bos loh oboje probov... gume so u 20min druge gor ce je treba ;)

bomo se mogoče kaj oglasli med prvomajskimi...v zameno pa dobiš en krog z mojo cestno živaljo, če te sploh mika ss motor seveda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš da bi ga pelov mal :) sploh tle pr ns je zdej fletn k mas ene 2km avtoceste k je se zaprta :evilgrin: je pa asfalt pa vse ze :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš da bi ga pelov mal :) sploh tle pr ns je zdej fletn k mas ene 2km avtoceste k je se zaprta :evilgrin: je pa asfalt pa vse ze :naughty:

no boš dobo...jaz odkar sn se pelal z 525 SX sn totalno navdušen nad kroserji in hard endurami, sej sem že prej bil, zdaj pa sploh, in nameravam ob koncu naslednje sezone, ko bo finančno stanje malo boljše tudi kupit nekaj takega...ker to enostavno mora bit pri hiši...morn pa se do takrat odločit al bi mel EXC ali SX se pravi čisti kros...pride pa v poštev izključno KTM ali pa Husqvarna TE 510... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi kupu 450 na tvojmu mestu... tud na svojmu bi jo :) sam takrt ni blo tok dnarja k 450 so sam od 03 naprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi kupu 450 na tvojmu mestu... tud na svojmu bi jo :) sam takrt ni blo tok dnarja k 450 so sam od 03 naprej :)

kakšen poseben razlog???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm... ce se mas namen bl po terenu vozt poj je bol 450 ker je mal mn agresivn mal lazi in bl primern za teren :) leps se pele uglavnm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm... ce se mas namen bl po terenu vozt poj je bol 450 ker je mal mn agresivn mal lazi in bl primern za teren :) leps se pele uglavnm...

aha, ja sej tisti 525 je res bil pune brutaln, bi rabo kar neke cajta da bi se navado...morn sprobat do takrat še tut kakega 450 da malo vidim, no sej je pa do takrat še dosti dosti časa, najprej je treba zaj tole ninđico nadrkat tak ko treba :D

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, ja sej tisti 525 je res bil pune brutaln, bi rabo kar neke cajta da bi se navado...morn sprobat do takrat še tut kakega 450 da malo vidim, no sej je pa do takrat še dosti dosti časa, najprej je treba zaj tole ninđico nadrkat tak ko treba :D

hehe :) jest sm umes ze razmislov o exc250f se baje noro dobr pele ker je lahk pa ma lih prov moci... itak u hard terenu ne rabs vec k 30 konov ker gre itak vse v prazn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes videl da niso samo v belih kangoojih radarji, tako da pazte, bodite pozorni na vse kangooje, še posebi če se zadaj skozi šipo vidi belo škatlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes videl da niso samo v belih kangoojih radarji, tako da pazte, bodite pozorni na vse kangooje, še posebi če se zadaj skozi šipo vidi belo škatlo

to mi je ze sosolc zadnc pravu... mislm da je reku da je biv rumen. in mu sploh ni blo nc jasn k se je zabliskal zadej u sip... sele kasnej je dojev. zej pa caka racun... je reku da je su ene 75 u 50 :whistle: dobr da se ni pru maj (al kdaj bojo ze nove kazni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes videl da niso samo v belih kangoojih radarji, tako da pazte, bodite pozorni na vse kangooje, še posebi če se zadaj skozi šipo vidi belo škatlo

ja in kaj ti bo tale z škatlo če si ti na motorju, slika te odspredaj, kjer nimaš tablice, še fakiča mu pokažeš če hočeš hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah kaj misliš da nimajo naštimano tut za motoriste, sploh pa en stric skos not sedi, in po novem te ti kangooji lahko slikajo če prideš od predaj in od zadaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbol bi blo probat z beciklam it mem pa da te slika ce bi biv dost hitr :naughty: kva bi se smejal na postaj k bi to vidl :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbol bi blo probat z beciklam it mem pa da te slika ce bi biv dost hitr :naughty: kva bi se smejal na postaj k bi to vidl :whistle:

ja ampak z specialko, tko d bi bil v coni 30 radar, ti bi pa ene 70 pršponu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah kaj misliš da nimajo naštimano tut za motoriste, sploh pa en stric skos not sedi, in po novem te ti kangooji lahko slikajo če prideš od predaj in od zadaj

jaz še nisem teh ki slikajo videl, da bi kdo not sedel, pri nas še ni tega hehe...pri nas je ponavadi tak da je beli kangoo, odzadaj pa ma postavljeno tisto škatlo ki te slika odspredaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma morm ujet fiftya k je cist nor... :whistle:

zej pa res grem...

ko boš mene ujel boš pravi car hehe...aja drugače, pri kolko postaneš legenda??? pri 5000 al kolko?

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes videl da niso samo v belih kangoojih radarji, tako da pazte, bodite pozorni na vse kangooje, še posebi če se zadaj skozi šipo vidi belo škatlo

sploh pa tiste k jim gor piše TONAČ :D

ma morm ujet fiftya k je cist nor... :whistle:

zej pa res grem...

:evilgrin:

ok :D se vidva ju3, bom ob 11ih v radovlc.. :)

ko boš mene ujel boš pravi car hehe...aja drugače, pri kolko postaneš legenda??? pri 5000 al kolko?

haha.. chuck norris s temu nima problemov.. on se je že rodil legenda :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje je to :huh:

sklepam po slikah da je bil na lučnah :)

N3jc, ste šli mogoče po poljanski dolini, pa lučine, proti vrzdencu pa horjulu?

Saj na bencinski ste bli v gorenji vasi sm vidu, pa sklepam...

zakon cesta tista... majo gorsko hitrostne dirke tm, še štart pa cilj maš označen :D :D

evo je že fingi povedu...v logatcu greš desno za rovte pa pol naprej za žiri pa čez gorenjo vas in prideš v škofjo loko, nismo šli nč čez horjul pa vrzdenc, res men zdele ena izmed bolših cest v slo, če ne clo najbolša :worship: pa res skor nobenga prometa pa polcajev, tko da lohk na polno vozš...taka uživancija da res ni :kva2:

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!