Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Dans padla ena furca ... bla z fotro na Klopinskem jezero (Avstrija, ce kdo slucajno ne ve) :)

(blo je zelo sončno, sam se na slikah ne vidi, pac telefon :P)

post-14178-1209060268_thumb.jpg

post-14178-1209060272_thumb.jpg

post-14178-1209060275_thumb.jpg

post-14178-1209060278_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od danes naprej matex naslanja svojo ritko na "del mene" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub: i rub my butt-cheeks on it :wub:

you're my šnukms ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waaa ker zvok :kva2:
:worship:

sam kva nazaj seka k solta... pa najdl traja da presolta :) se old school

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo flame, bi ti enkrat se spravo z to jajco od aprilie že na kake ovinke, čemur je tudi namenjena, ne pa da nonstop govoriš kak koga dol počiš na ravninah pa drag race gor in dol...me zanima kak bi se hvalo po forumu ko bi te kak z kakšnim 125 supermotom dol počo na kakih zaprtih ovinkih...tišat po ravnini zna vsak, pa ni nobene hvale vredno, ne za motor ne za voznika tak mimogrede....

preobrazba Nejkoo-ta (?!) :blink: :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ste vidl, zej je za 125-ke še moč omejena :whistle:

Motorna kolesa do vključno 125 ccm in 11 kW ter 0,1 kW/kg, trikolesa do vključno 15 kW, AM, G...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preobrazba Nejkoo-ta (?!) :blink: :blink: :blink:

kaka preobrazba, men so vedno fajn bli ovinki, ampak ko pač ni blo možno it na ovinke sn po ravninah tišo...pa tak ko sn že reko, razlika je tišat ga s 125-ko po ravnini ko je nula od nule, ali pa z 600 ccm ga tišat med avti v stilu ghostriderja, to pa še vedno spoštujem in tudi uživam ob tem...ravno včeraj ko sem šou po obvoznici nazaj iz pohorja je šlo blizu 220...tak da nič ni nejkotova preobrazba, nejko ma vse rad in ravnine in ovinke, ampak tak ko sn reko, je razlika z 125-ko tišat po ravninah al pa 600-ko, to ta druga že zahetva nekaj veščin medtem ko prvo je bolj bedarija ali pa dokazovanje pred vrstniki v stilu flejma, da pokaže kolk gre to njegovo prdalo...

pa drugič citiraj celoten post, ne samo tisti del ki je tebi všeč, in ne pojasni celotnega mojega mišljenja...

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja vem, samo moram nabavit eno lično da ko bom kam dlje šol da fuknem zadi v ruzak, drgač valda ne mislim tega vozt zravn.. Upam da nebojo jutr kej sitnarl škifi k majo tisto verigo al whateva :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mamo :D prvo pomoč...

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to pravim, ne rečem ko bi bla zastonj, takrat bi jo vzel, pa jo mel na kaki daljši poti zraven v ruzaku, drugačče pa res bedarija, niti je nimam kam dat ja :whistle:

a jih zastonj talajo :lol1: :lol1: :lol1: se meni zdi da si govoril da je nikoli ne boš mel, ker je brezveze in da kur* gleda policaje in njihovo kazen :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej neom jas kupo, ni straha.. raje gem parkrat na kebab kot da mečem stran denar za to.. sem še vedno mnenja da je prva pomoč nepotrebna še manj pa koristna.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bodi srečen dokler se tebi samemu kaj ne zgodi...i na.. včasih morš tut sebi pomagat ne sam drugim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!