Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Aja dečki zdaj sem malo premišljeval o filmih in motorjih... poglejte kaj se znajde v filmih ko hočejo poudarit eksotičnost, prestiž, moč.

Glej ga zlomka:

-I, Robot (Will Smith) - MV AGUSTA F4 SPR

-Gone in 60 sekunds - MV AGUSTA F4 (na njej pa Angelina Jolie)

-Redline - Ducati 999

A je že kdo zasledil kakšno Yamaho, Kawo, Suzukija... ? :D

spet si gledal preveč pop tvja zaporedoma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čamac ne zastopi ene glavnih stvari pri italjanskih motorjih. Lastniki vemo, da imamo hude motorje in nam tega ni treba na ves glas govorit in druge ljudi prepričevat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: in potem se čamac zbudi ves prepoten z apriliinim batom v riti

evo še en duče v spotu:

PS: to cesto k je v spotu je treba it probat :kva1:

Seka ga tale video spot

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čamac ne zastopi ene glavnih stvari pri italjanskih motorjih. Lastniki vemo, da imamo hude motorje in nam tega ni treba na ves glas govorit in druge ljudi prepričevat...

hehehe, ej kok ti je jeršin računu za uno zamenat? a je blo še kej treba al je blo sam tisto k si prnesu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čamac ne zastopi ene glavnih stvari pri italjanskih motorjih. Lastniki vemo, da imamo hude motorje in nam tega ni treba na ves glas govorit in druge ljudi prepričevat...

jaz vem kaj vozim :) jaz se samo rad hecam po forumu iz rižotkotov :D

http://www.youtube.com/watch?v=xr2hwYSxytk

hehe...to je legendarno...

u ja :D zweitakt petarde s kurblom na desni in dvema izpuhoma na desni :) hm nekam znano mi je to :D

No pa sem ugotovil v katerem grmu tiči zajec (ali zakaj mi zadnjič ni primla bremza):

zadnje zavorne ploščice so hin (medtem ko so sprednje kot nove), zdaj sem jih sicer za silo še pobruso s šmirglom da niso tak hudo boge ampak vseeno grem v pondeljek po ploščice... zdaj pa predlogi: imam Euroton v MB, kjer dobim menda Lucasove ploščice (ali pa grem v Louisa po njih) ali pa grem na Aprilio na Autocommerce po originalne Brembo ploščice (tudi zdaj imam še prve originalne ploščice gor - obojne Brembo)... Kaj pravite? Brembotove bodo zagotovo veliko dražje, a je razlika vredna denarja?

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem na mitotu kot veš zamenjal pol motorja. V to so vštete tudi zavorne ploščice. Kupil sem Lucasove v Eurotonu. Zadnja je delala normalno. Sprednja je pa na vsake 500km začela PRASKATI disk. To pomeni, da mi je ružilo in spuščalo take zvoke, da so ostali mislili da gre tank mimo. Sicer so prijele normalno(odlično) ampak na vsake toliko časa si začele drkat in so ružile. 1x se spomnem sem skoraj iztiril zaradi njih.

Povzetek:

Kupi original, če se imaš rad. Oprema in zavore morajo biti top. Raje imam DOBRE zavore pa da mi motor nikamor ne gre, kot neko hitro prdalico s katero se ne da ustavit.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole glede 125ke kak nikamor ne grejo pa ko primerjaš z 600...

tudi tvoja ninja 600 nikamor ne gre v primerjavi z litrašom :)

Aja dečki zdaj sem malo premišljeval o filmih in motorjih... poglejte kaj se znajde v filmih ko hočejo poudarit eksotičnost, prestiž, moč.

Glej ga zlomka:

-I, Robot (Will Smith) - MV AGUSTA F4 SPR

-Gone in 60 sekunds - MV AGUSTA F4 (na njej pa Angelina Jolie)

-Redline - Ducati 999

A je že kdo zasledil kakšno Yamaho, Kawo, Suzukija... ? :D

malo si poglej čase na grobniku, in boš videl da je med 600 in litersko klaso samo okol 2 sekundi razlike med najboljšimi v obeh kategorijah, na naših cestah pa se to še manj pozna ker nikakor ne morš izkoristit litraša...125 pa 600 pa je zelo zelo velika razlika, ker že tvoja 250 vidiš da ne more normalno sledit, kaj šele 125, razn da je res neki ultra norec na njej al pa bivši isle of man racer...

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem na mitotu kot veš zamenjal pol motorja. V to so vštete tudi zavorne ploščice. Kupil sem Lucasove v Eurotonu. Zadnja je delala normalno. Sprednja je pa na vsake 500km začela PRASKATI disk. To pomeni, da mi je ružilo in spuščalo take zvoke, da so ostali mislili da gre tank mimo. Sicer so prijele normalno(odlično) ampak na vsake toliko časa si začele drkat in so ružile. 1x se spomnem sem skoraj iztiril zaradi njih.

Povzetek:

Kupi original, če se imaš rad. Oprema in zavore morajo biti top. Raje imam DOBRE zavore pa da mi motor nikamor ne gre, kot neko hitro prdalico s katero se ne da ustavit.

LP

Saj zato sprašujem, tudi jaz sem na mitotu zamenjal zadnje zavorne ploščice in dal gor Lucas in so služile popolnoma dobro, brez kakršnih koli problemov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sobote ali nedelje, ne vem točno.

Fajn bo v glavnem :OK: Se že veselim :D

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sobote ali nedelje, ne vem točno.

Fajn bo v glavnem :OK: Se že veselim :D

se mi že kar smili ta risko, še bolj pa njegova ritka... :lol1: bo lahko pol reko: to so prave bolečine, ko ti ga štajerc v rit zarine :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pedri :BUA:

ne delaj se finega zaj, ker sam veš da ne moreš zdržat dneva, da ne bi mel česa v riti...pa makar mojo nogo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-11619-1209219768_thumb.jpg

oxy odstranjuje mozolčke

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-11619-1209219768_thumb.jpg

oxy odstranjuje mozolčke

pa kajjjjjjjjj ti si taka budala da ni večjega res :D uf samo tu sn pa res mel mozolje ja :D doro da sn zaj lep :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo riskač kdaj prideš v maribor...??

sreda najbrž...

Do sobote ali nedelje, ne vem točno.

Fajn bo v glavnem :OK: Se že veselim :D

jah 14dni :D

tudi jaz komaj čakam :D

drgač pa nejkoo :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kajjjjjjjjj ti si taka budala da ni večjega res :D uf samo tu sn pa res mel mozolje ja :D doro da sn zaj lep :rolleyes:

vedno si tak, oz. vsaki dan ko te pogledam je en mozolj več in ena mišelinka okol pasa več...puberteta je težko obdobje sej vem... :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno si tak, oz. vsaki dan ko te pogledam je en mozolj več in ena mišelinka okol pasa več...puberteta je težko obdobje sej vem... :friend1:

kaj si norrrrr kak ti mene zmer nasmejiš :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si norrrrr kak ti mene zmer nasmejiš :worship:

hehe, ti samo pridi zdaj čimprej v maribor, boš vijo kaki bojo to smehi ko bomo šli ven... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, ti samo pridi zdaj čimprej v maribor, boš vijo kaki bojo to smehi ko bomo šli ven... :OK:

tamau bo joku tok pičk boma pobrala..za njega pa nič :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!