Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Meni TIS zračuna 80 km od Mozirja (še 30km dlje od celja).. samo sm dal brez avtocest ne.. mogoče pa pridem, cifro tak mam tvojo

ti samo rufni če priješ, boma sprobala al gre tomos bolj ko jawa al ne hehe :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hašiš hašiš mam u žeppuuuuuuuu...ne odgovarjam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laž ima kratke noge :winkiss:

aja Ven0m, ne leti nate... da ne boš mislil, ker si ravno pač ti napisal post pred menoj :)

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laž ima kratke noge :winkiss:

aja Ven0m, ne leti nate... da ne boš mislil, ker si ravno pač ti napisal post pred menoj :)

in 6 cm do roba :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matex :winkiss: sladke sanje.. pa upam da si varno pršu dam.. da nis prej zaspau :D haha

ajd, se vidmo :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matex :winkiss: sladke sanje.. pa upam da si varno pršu dam.. da nis prej zaspau :D haha

ajd, se vidmo :alien1:

evo me, uživi na počitnicah Hayden.....

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo me, uživi na počitnicah Hayden.....

:lol:

ne morm bit Hayden, ker ne uporablam tok zadne bremze k on :P pa tut ne mislm bit on :D js sm pač js :D

ti pa uživej na CBRi pa fajn naslanej ritko na nalepko :P haha

se vidmo, k se zagledamo :D adios muchacho

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v mojem srcu, je nemir, na jesenski ta večer, pesem čričkov, sliši se, k večernm počitku vabi vse.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morm bit Hayden, ker ne uporablam tok zadne bremze k on :P

jaz dosti uporabljam zadnjo bremzo :D kot ste omenili ---> kot Hayden in Stoner :P

Aja dečki glejte carja :worship: :worship: :worship:

Če še kdo ni slišal zanj, Luka Nervo (CRO), pri redbull rookies cup so ga zavrnili, ker kao ni bil dovolj talentiran (kar pa niti slučajno ni res, res pa je da je prekoračil starostno mejo nekje za en mesec), nato je čez 2 meseca njegova mama dobila pismo, da se opravičujejo zaradi neugodne situacije in da bodo zaradi njegovega velikega talenta obšli to starostno mejo in ga vseeno sprejeli. Dosegal je vrhunske rezultate, ne glede na to da njegova Aprilia RS 125 SP ni konkurenčna nekaterim konkurentom, ki vozijo prave 125 GP motorje. Pa še toliko o tistem da kao ni dovolj talentiran: Luka je na Pannoniaringu zmagal dirko za Alpe Adrio ob prvem prihodu na stezo, v češkem Mostu dosegel rekord steze za svojo klaso že na prvem treningu...

Posnetek iz Novega Marofa - Luka Nervo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober pokazatelj svoje pripadnosti si zbral ja ---> zavist

ni važn ... ustaš je ustaš... pa če ma najlepše babe pr seb, pa dnarja kot dreka... še zmer je ustaš :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sm dal js motor na sonce da se gume ogrejejo :whistle: (Sava pa to.. ).. ob pol 1, tam nekje štartam proti maribori

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni važn ... ustaš je ustaš... pa če ma najlepše babe pr seb, pa dnarja kot dreka... še zmer je ustaš :kva1:

kvečjemu je lahko ustaša :slap:

Evo sm dal js motor na sonce da se gume ogrejejo :whistle: (Sava pa to.. ).. ob pol 1, tam nekje štartam proti maribori

e ravno smo se nekaj menli za motor za Pohorje al pa kaj (čeprav jaz še razmišljam, ker sem tako rekoč brez zadnje bremze), nekje ob 14.00 da bi šli... R1FREAK in Nejkoo sta za, pa NejcZ če še ti prideš boš šel najbrž zraven pa morda pridem še jaz :) Ti samo pokliči pa se bomo zmenli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom poklical nejkota ko bom tam blizu. Js grem lohka zraven ja, samo bomo šli počasi :whistle:

Itak so zelo zaprti ovinki pa jaz tudi ne mislim španat če bom šel zraven ker ni fajn občutek brez zadnje bremze :) Oziroma saj za silo prime, samo pač ko se segreje malo bolj je gotovo :)

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, danes en super dan. Padlo nekje 220 km, dobli smo se z nejkotom, čamacom pa frkom, malo "dirkali" čez pohorske ovinke. Blo je res legenda, se še kaj dobimo. Pa drugi tudi pridite kaj pogledat gor, je res huda cesta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi danes tui prišo, samo sem bil na tekmi... pa še pripomogel sem k temu da ni bla razlika tak velika (4:2) zgubili...

sej zdaj so počitnice pa lepega vremena upam da ne bo manjkalo....pa lahko gremo ker dan se vozit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lahk ja sam jas delam do srede tak da od četrtka naprej se bom jas vozo malo več. Grem pa ziher še te počitnce 1x gor na hočko :), tak da se slišimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!