Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ja lahk ja sam jas delam do srede tak da od četrtka naprej se bom jas vozo malo več. Grem pa ziher še te počitnce 1x gor na hočko :), tak da se slišimo.

ti samo reči ko boš mel cajt pa me rufni pa ga gremo žgat...ti si samo čimprej kombinezon nabavi pa bo bomba...ker peleš že zaj super :OK:

...aja da povem žalostno novico...nejcuz je ena prednost vzela in je baje bil v bolnici v mariboru, sn ga pol klico pa se ni javo, upam da se čimprej javi, in da mu ni kaj hudega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti samo reči ko boš mel cajt pa me rufni pa ga gremo žgat...ti si samo čimprej kombinezon nabavi pa bo bomba...ker peleš že zaj super :OK:

...aja da povem žalostno novico...nejcuz je ena prednost vzela in je baje bil v bolnici v mariboru, sn ga pol klico pa se ni javo, upam da se čimprej javi, in da mu ni kaj hudega...

Jao bed stari ne, krneke. Jas tut upam ja da je ok. Daj mi ti na pm še cifro kr sn si zadnič pozabo zapisat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni važn ... ustaš je ustaš... pa če ma najlepše babe pr seb, pa dnarja kot dreka... še zmer je ustaš :kva1:

gimnazijo končuješ đeri, pa bi lahko vedel kaj so ustaši, če je hrvat še ne pomeni da je ustaš...pol bi lahko vsak tebi reko da si domobranec pa nacist pa kolaborant al kaj...prizanesi drugič s takimi nevmesnimi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao bed stari ne, krneke. Jas tut upam ja da je ok. Daj mi ti na pm še cifro kr sn si zadnič pozabo zapisat.

bed

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja :S upam da je kul z nemu

pizda jaz tud...pa ful mi je bad zdaj, ker glih jaz sn mu reko da naj pride v maribor da se malo dobimo pa gremo na kako pijačo...pizda če mu nebi reko, bi zdaj blo vse vredi pa brez polamanega motora...še doro da ni njemu kaj hujšega...upam da ni no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti samo reči ko boš mel cajt pa me rufni pa ga gremo žgat...ti si samo čimprej kombinezon nabavi pa bo bomba...ker peleš že zaj super :OK:

...aja da povem žalostno novico...nejcuz je ena prednost vzela in je baje bil v bolnici v mariboru, sn ga pol klico pa se ni javo, upam da se čimprej javi, in da mu ni kaj hudega...

dans sm mal folk opazoval kak se fura...to nemorš vrjet

sploh vsem dedekom pa omikam bi blo treba izpite pobrat

polovica jih nea gleda če je fraj, ko je s polovico avta že na cesti, pol komaj pogleda če je fraj...

traktoristi vijugajo levo desno po cesti...pol folka gre na črto, če že ne tut prek črte, pa čeprav je na drugem pasu tut kako vozilo...

katastrofa vglavnem

pri nas niso problem prevlke hitrosti, ampak to da je folk nesposobn furat avto, pol pa se še po fonu meni pa je tak že kriza...

upam da mu ni kaj hudega, pa da če je kaj da se hitro pošlihta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda jaz tud...pa ful mi je bad zdaj, ker glih jaz sn mu reko da naj pride v maribor da se malo dobimo pa gremo na kako pijačo...pizda če mu nebi reko, bi zdaj blo vse vredi pa brez polamanega motora...še doro da ni njemu kaj hujšega...upam da ni no...

sj bi se pa lahk isto zgodlo v njegovi ulici al pa kjerkoli, nea zaj sebe krivi za to...je kaj je zaj več nea morš spremenit tega :)

pač nesreča nikoli ne počiva :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj bi se pa lahk isto zgodlo v njegovi ulici al pa kjerkoli, nea zaj sebe krivi za to...je kaj je zaj več nea morš spremenit tega :)

pač nesreča nikoli ne počiva :unsure:

vem ja pizda...če je noro to, dans spet en mrtev motorist neki v pomurju baje...kuj psihira me vsakokrat ko prijem iz fure, pa ko se kdo ubije, sploh pa ko se kaki poznani raztrešči tak ko zaj nejcz...pa še to smo lepo bli zmenjeni da se dobimo pa to, pa bi šli malo na pijačo pa tak, pol pa se to zgodi :BUA: ...upam da se javi čimprej, da pove da je vse vredi ker neom mogo spat pomoje drugač...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem ja pizda...če je noro to, dans spet en mrtev motorist neki v pomurju baje...kuj psihira me vsakokrat ko prijem iz fure, pa ko se kdo ubije, sploh pa ko se kaki poznani raztrešči tak ko zaj nejcz...pa še to smo lepo bli zmenjeni da se dobimo pa to, pa bi šli malo na pijačo pa tak, pol pa se to zgodi :BUA: ...upam da se javi čimprej, da pove da je vse vredi ker neom mogo spat pomoje drugač...

kaj ko se je v mb fural je blo to? al pol?

mah ja kriza je...letos bo s5 klavnca na cestah :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ko se je v mb fural je blo to? al pol?

mah ja kriza je...letos bo s5 klavnca na cestah :wacko:

Kokr sm jst nejkota zastopu je blo prej ko se je v maribor fural

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr sm jst nejkota zastopu je blo prej ko se je v maribor fural

sj men se tut tak zdi mišleno ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ko se je v mb fural je blo to? al pol?

mah ja kriza je...letos bo s5 klavnca na cestah :wacko:

ja če je bil v mariboru v bolnici baje te je že blo neki pri nas tukaj...smo se kao zmenli ob dveh, pa nič od njega, sn pač mislo da si je premislo, pol pa mi je čamac reko, da bo ziher prišo v mb, ker je ob pol enih šou iz celja...pa mi ni blo jasno, mogoče si je pa premislo ne...pol me je enkrat vmes klical, samo sn se glih vozo, pol sn ga pa nazaj pa se ni javo, zaj pa prijem na msn, pa vijim sporočilo nekih ob 4ih mi je poslal, da je kao iz bolnice prišo celi spolaman...sn ga pa zaj še enkrat klico pa se ne javi...

tole mi je napisal:

Nejc || http://nejcz.net/ {v Mariboriii} sent 27.4.2008 16:58:

ej, js sm mel nesrečo, pa sm šele dle pršu cel polaman z bolnce... ena ženska mi je prednost vzela..tak da sorry, da nebote mislal da sm zahinavu..

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja unluck pač. Jas sem mel isti problem na izpitni...bjonda prevozi stop znak, brez da bi sploh pogledala levo, kakih 50km/h čez križišče(je malo večje), skoraj zdrobo vse skup. Na koncu zvem od inštruktora da je baba iz bisterce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja unluck pač. Jas sem mel isti problem na izpitni...bjonda prevozi stop znak, brez da bi sploh pogledala levo, kakih 50km/h čez križišče(je malo večje), skoraj zdrobo vse skup. Na koncu zvem od inštruktora da je baba iz bisterce.

idi jo narezat, pol pa pofukat prek, če je dobra...bo že vidla ona kdaj je prednost jemala motoristom... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejc se naj čimprej pozdrav. Ka pa pravte na to da se je pred mojo izpitno vame inštruktor zabu. Ni biu pozorn ka se dogaja telefon je mu jst sm morov bremzat. Nism močnu, kr na enkat pa bum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda no pa to ni več normalno :headbang: ...........sam naj zdej kdo reče da je bil motorist prehiter in da ga ni bilo moč opaziti :slap: se je res že začela sezona lova na motoriste........ko da smo živali jebemumast...........bi bilo treba uvest prepoved vožnje motornega vozila za en mesec (vendar brez kazni in pik), če izsiliš prednost in povzročiš nesrečo, pa bi folk začel mal razmišljat, kako je ko en mesc ne moreš na šiht :grim čedalje bolj opažam da folk ne zna čez rondoje vozit :headbang: pride not, gre na notranji pas in potem brez žmigavca ven buši, k0ci pa vedno lepo po zunajem koga prehiti in potem ne pusti nikomur da bi pred njim z notranjega bušil ven :) , mater če jih avtošola ne nauči jih bom pa jaz, pa naj se zabije vame, itak mam na avtu že mal udrt blatnik (ena kurba se je vsela gor), pa mi ni škoda če se kdo zaleti noter na rondoju, bo pa drugič dvakrat premislil preden brez opozorila rukne čez zunanji pas ven iz rondoja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda no pa to ni več normalno :headbang: ...........sam naj zdej kdo reče da je bil motorist prehiter in da ga ni bilo moč opaziti :slap: se je res že začela sezona lova na motoriste........ko da smo živali jebemumast...........bi bilo treba uvest prepoved vožnje motornega vozila za en mesec (vendar brez kazni in pik), če izsiliš prednost in povzročiš nesrečo, pa bi folk začel mal razmišljat, kako je ko en mesc ne moreš na šiht :grim čedalje bolj opažam da folk ne zna čez rondoje vozit :headbang: pride not, gre na notranji pas in potem brez žmigavca ven buši, k0ci pa vedno lepo po zunajem koga prehiti in potem ne pusti nikomur da bi pred njim z notranjega bušil ven :) , mater če jih avtošola ne nauči jih bom pa jaz, pa naj se zabije vame, itak mam na avtu že mal udrt blatnik (ena kurba se je vsela gor), pa mi ni škoda če se kdo zaleti noter na rondoju, bo pa drugič dvakrat premislil preden brez opozorila rukne čez zunanji pas ven iz rondoja

Stari te čist podpiram, ampak sam žal nemoreš premikati gora tako, da se brezveze trudiš. Če sedaj začnemo izbolševati kulturo voznikov se bo to v polnosti pokazalo šele čez kakšno generacijo, dve...

Raje skrbimo za svoje riti, da ostanejo cele, drugim udeležencem z mimiko in kakšno nevarno akcijo na cesti pač nemoreš vbiti v glavo to, da naj merka, žal...

Tud jest bi kdaj komu špegu odbil pa se zadržim, ker iz zakonskega vidika bi bil spet jaz kriv... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja takle je.. zlamane mam obe roke, eno mam sicer tak minimalno da sm reku če lahko mam nepovito da lahko vsaj sam kej nardim, k drgač še tak na wc nebi mogu sam..no pa noga me tak boli da morm mal šepat drgač pa ni neke sile. Aja, pa v Celje so me pelali v bolnico, to ste narobe razumel zgleda.. Drgač motor je bolj bogi, vilce, obe felne, akrapovič, da o plastikah ne govorim.. je pa blo tak da sm se peljal ravno nekje 75 ( malo nazaj je bil semafor, drugače bi tak verjetn še več šol :unsure: ), omejitev je bla sicer 90 tak da prehitr nism bil, spredaj pa je ena ženska zavijala na svojo levo. Tam je na cesti bla mačka in je gledala samo mačko in ne mene. Pol ko je zavila pa je blo že prepozno da bi se ustavu ker sma bla že prebliz. Tak da sm zavil gor, skoču čez robnik (tu je zvilo pol motorja ja.. ), pristal z sprednjim delom dol, potem pa se par sekund ne spomnim nič več naprej, vem samo da se par minut nism mogu premaknt. Ampak zdej že ni več take sile no :)

Kak bo pa naprej pa nevem, fotr prav da prodat motor.. bomo vidl..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!