Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

No ja takle je.. zlamane mam obe roke, eno mam sicer tak minimalno da sm reku če lahko mam nepovito da lahko vsaj sam kej nardim, k drgač še tak na wc nebi mogu sam..no pa noga me tak boli da morm mal šepat drgač pa ni neke sile. Aja, pa v Celje so me pelali v bolnico, to ste narobe razumel zgleda.. Drgač motor je bolj bogi, vilce, obe felne, akrapovič, da o plastikah ne govorim.. je pa blo tak da sm se peljal ravno nekje 75 ( malo nazaj je bil semafor, drugače bi tak verjetn še več šol :unsure: ), omejitev je bla sicer 90 tak da prehitr nism bil, spredaj pa je ena ženska zavijala na svojo levo. Tam je na cesti bla mačka in je gledala samo mačko in ne mene. Pol ko je zavila pa je blo že prepozno da bi se ustavu ker sma bla že prebliz. Tak da sm zavil gor, skoču čez robnik (tu je zvilo pol motorja ja.. ), pristal z sprednjim delom dol, potem pa se par sekund ne spomnim nič več naprej, vem samo da se par minut nism mogu premaknt. Ampak zdej že ni več take sile no :)

Kak bo pa naprej pa nevem, fotr prav da prodat motor.. bomo vidl..

LP

Stavim da je bila kakšna nona(stara mama),ki jim je mar samo za male cucke :headbang:

No upam da se boš čimprej pozdravil in kaj iztržil iz zavarovalnice :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stavim da je bila kakšna nona(stara mama),ki jim je mar samo za male cucke :headbang:

No upam da se boš čimprej pozdravil in kaj iztržil iz zavarovalnice :whistle:

Je bila vredu ženska drugače, je skos tam počakala pe me držala tak ko so oni rekli, pa se je res vidlo da ji je žal, tud jokala se je.. tak da nevem no, pač se nardi.. :unsure:

Motor bo verjetno tak ocenjen totalka in če bo res tak ocenjen kot mislim da bo, bom vzel verjetno denar.. ker konc koncev motor še leto ni star. Bomo vidl kak bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejc, pa šeen nasvet. Čimbolj se po bolnci vlači, pa jamrej, da vsaj tm še neki keša dobiš, ker za motor ga po mojih izkušnjah prov velik ne boš.

Velik folka tko dela, da reče, ah, važno da sem sedaj cel, pa se mu ne da jamrati na zavarovalnci zarad teh poškodb. In prav na tak način le-te najbolj služijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nevem kaj nej še nardim. Včerej sm ubistvu zglumu da je vse ok, nism nč reku za trebuh pa prsni koš k me še al boli k res nism rad v bolnici, če bi to vse povedu bi pa tam mogu ustat. Mam pa tak zdej kontrolo čez dobr tedn, pa bom vidu kak se bomo zmenli. Zaradi rok bom sigurno dobil nekaj malega, jakna, čelada, rokavice.. računam da dobim vsaj toliko od vsega skupaj kot sem dal za motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede zavarovalc se jest nebi prevec na poskodbe zanasov... ker jets sm fejst jamrov (mev sm okrog 40 šivov v desn nog ker mi je odprl mišico). dobiv sm takrat 7000sit ker sem imel 10 dni šive...700 na dan kot dnevn odskodnino... to da sm dobre 3 mesce šepov, biv tedn na breglah, vs odrgnen in nevem kaj še vse se ni upošteva nič... ma da bi jim vs dnar tm pustu pa poslov vse skupej nekam če nebi šlo prek nakazila :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nevem kaj nej še nardim. Včerej sm ubistvu zglumu da je vse ok, nism nč reku za trebuh pa prsni koš k me še al boli k res nism rad v bolnici, če bi to vse povedu bi pa tam mogu ustat. Mam pa tak zdej kontrolo čez dobr tedn, pa bom vidu kak se bomo zmenli. Zaradi rok bom sigurno dobil nekaj malega, jakna, čelada, rokavice.. računam da dobim vsaj toliko od vsega skupaj kot sem dal za motor.

Pokliči odškodninskega odvetnika še danes in mu razloži svojo situacijo. Vzel ti bo par procentov , iztržil pa velik več kot bi ti sam.

Vseeno ti želim, da se čimpreje pozdraviš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri sm zmenjen z cenilcem, morm pol motor dobr pogledat da nebo česa pozabu k bo gledu. Fotr prav da ne nuca odvetnikov :unsure: Nevem kk je z tem zaj :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejc ti se sam poštimi...

obenem pa probi še čimveč iztržit glede odškodnine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oz zaj sm se meno.. baje da greš to pol do odvetnika k je kao konc zdravljenja,. se pravi pr me čez slaba 2 tedna.. pa baje da za zlomljeno kost kr neki dobiš vn.. nevem no, bomo vidl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oz zaj sm se meno.. baje da greš to pol do odvetnika k je kao konc zdravljenja,. se pravi pr me čez slaba 2 tedna.. pa baje da za zlomljeno kost kr neki dobiš vn.. nevem no, bomo vidl :)

preverjeno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja takle je.. zlamane mam obe roke, eno mam sicer tak minimalno da sm reku če lahko mam nepovito da lahko vsaj sam kej nardim, k drgač še tak na wc nebi mogu sam..no pa noga me tak boli da morm mal šepat drgač pa ni neke sile. Aja, pa v Celje so me pelali v bolnico, to ste narobe razumel zgleda.. Drgač motor je bolj bogi, vilce, obe felne, akrapovič, da o plastikah ne govorim.. je pa blo tak da sm se peljal ravno nekje 75 ( malo nazaj je bil semafor, drugače bi tak verjetn še več šol :unsure: ), omejitev je bla sicer 90 tak da prehitr nism bil, spredaj pa je ena ženska zavijala na svojo levo. Tam je na cesti bla mačka in je gledala samo mačko in ne mene. Pol ko je zavila pa je blo že prepozno da bi se ustavu ker sma bla že prebliz. Tak da sm zavil gor, skoču čez robnik (tu je zvilo pol motorja ja.. ), pristal z sprednjim delom dol, potem pa se par sekund ne spomnim nič več naprej, vem samo da se par minut nism mogu premaknt. Ampak zdej že ni več take sile no :)

Kak bo pa naprej pa nevem, fotr prav da prodat motor.. bomo vidl..

LP

Ej fajn se pozdravi !! Moj kolega si je zlomil nogo, k ga je pijan voznik izsilil-to je blo marca. Zdej že vozi motor !! Drugač pa vem kak je hudo k sm mel pri smučanju spiralni zlom desne noge. Jest ti priporočam da ne prodaš motorja, ker ti bo pol ko se boš pocajtal mogoče žal. Itak pa nisi bil ti kriv, tko da probi prepričat fotra, da ti dovoli motor .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja takle je.. zlamane mam obe roke, eno mam sicer tak minimalno da sm reku če lahko mam nepovito da lahko vsaj sam kej nardim, k drgač še tak na wc nebi mogu sam..no pa noga me tak boli da morm mal šepat drgač pa ni neke sile. Aja, pa v Celje so me pelali v bolnico, to ste narobe razumel zgleda.. Drgač motor je bolj bogi, vilce, obe felne, akrapovič, da o plastikah ne govorim.. je pa blo tak da sm se peljal ravno nekje 75 ( malo nazaj je bil semafor, drugače bi tak verjetn še več šol :unsure: ), omejitev je bla sicer 90 tak da prehitr nism bil, spredaj pa je ena ženska zavijala na svojo levo. Tam je na cesti bla mačka in je gledala samo mačko in ne mene. Pol ko je zavila pa je blo že prepozno da bi se ustavu ker sma bla že prebliz. Tak da sm zavil gor, skoču čez robnik (tu je zvilo pol motorja ja.. ), pristal z sprednjim delom dol, potem pa se par sekund ne spomnim nič več naprej, vem samo da se par minut nism mogu premaknt. Ampak zdej že ni več take sile no :)

Kak bo pa naprej pa nevem, fotr prav da prodat motor.. bomo vidl..

LP

kje pa se je to zgodilo????? glavno da ti ni nič hujšega, roke se ti bojo že zacelile

Nejc, pa šeen nasvet. Čimbolj se po bolnci vlači, pa jamrej, da vsaj tm še neki keša dobiš, ker za motor ga po mojih izkušnjah prov velik ne boš.

Velik folka tko dela, da reče, ah, važno da sem sedaj cel, pa se mu ne da jamrati na zavarovalnci zarad teh poškodb. In prav na tak način le-te najbolj služijo.

tako je, jaz ko sn mel nesrečo z jawo, mi praktično nič ni blo, jamral sn pa ko da mi pol telesa fali, sn kao hodo še na neke fizioterapije mel sem še status športnika, in kao zarad nesreče nisn mogo trenirat in hodit na tekme za reprezentanco, in sem kar lepo vsoto potegno, glede na to da mi razn par odrgnin in podpludb nič ni blo....tak da nejc, jamraj kolk se da, ker če že plačuješ zavarovalnico nonstop, jo še zaj izmozgaj kolk se da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa se je to zgodilo????? glavno da ti ni nič hujšega, roke se ti bojo že zacelile

Pa tam pri Celju skor... sej se bomo pa kdaj drugč dobl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tam pri Celju skor... sej se bomo pa kdaj drugč dobl :)

bo že še priložnosti, ti se samo porihtaj, pa izmozgaj to zavarovalnico kolk se da, da boš vsaj nekaj mel od te nesreče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom probo, grem zvečer še do dežur nega da mi napiše lepo vse, pol pa še enkrat do zdravnice moje. Jutri pa pride cenilc, moram zdaj pogruntat kak čim več od njega dobit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zx-6r - rough, brutal, racetrack orientation, no place for mistakes :evilgrin:

cbr 600rr - soft, for ladies and beginners :eek:

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejc tudi jst ti želim okrevanje, motor bo po poškodbah ki jih omenjaš sigurno totalka...

boš že rešil zadevo, važn da si ti cel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zx-6r - rough, brutal, racetrack orientation, no place for mistakes :evilgrin:

cbr 600rr - soft, for ladies and beginners :eek:

haahaha temu testu pa res gre verjeti :lol1: :lol1: :lol1: mnenje izvedenke, ki se vozi v jakni po mestu hahahah in potem bo ona stestirala motorje ja hahaha :lol1: :lol1: :lol1:

sploh pa si zgrešil...

videz od spredaj (luči itd):

ZX-6R - :eek:

CBR600RR - :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra, koci, dobra :D

mater da je res tak ko sta različni luči v simetričnem steklu noter :D

hahahahah to pa res ja hahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra, koci, dobra :D

mater da je res tak ko sta različni luči v simetričnem steklu noter :D

hehe vem, in tisto mežikanje smeškota tudi ni kar tako veš........mislim kaj čem ti govort sej veš, italijani pa štrom :whistle: , to pač ne gre skup

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!