Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Najlepša vam hvala za odgovore, odgovorili ste mi na vsa vprašanja, ki so me zanimala. ;) Želim vam varno vožnjo!

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša vam hvala za odgovore, odgovorili ste mi na vsa vprašanja, ki so me zanimala. ;) Želim vam varno vožnjo!

Lep pozdrav!

Hvala ;)

________

NejcZ ... ne me jebat na ... majkomilo :trance_33_sleep:

Sam da si ti ql ... motor bo že ...

želim ti čimpreišne okrevanje (pa vlke denarce) :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo pa mamo še enga ilegalca hehe

sej jaz že mam krepko čez 2 leti izpit... samo se mi ne da it po novega...aja pa še nekaj....

ker mam star izpit, in če me ustavi policija recimo da rečem da sem ga doma pozabil... on gre preverit, in kaj mu sporočijo da mam za 25 kw, al 11 tolko kot mam še v izpitu napisano....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pol svizec zavije čokolado u folijo ane :)

No potem pa tak jas dobim minimalno 50-60mio € :naughty:

Ma lej doskrat nabijam ma zj pa ne.

Razn pozabu sm oment da sm bil zavarovan na štirih zavarovalnih policah. Smučarska zveza pod 15% invalidnosti ne daje zavarovanja tko da sm dobu sam za desno.

Blo je pa tko, jz sm šel s šolo na smučanje in smo se na rogli z mašin žage spustl po poti (kjer bi moral it peš) proti domu na pesku...jz sm pomagu temu k je mel našo skupino in sm šel prvič za spremembo namest na koncu skupine pred skupino dol. Pač sm se spustu smuk un je še reku da nj vozmo bl ob stran če slučajno pridejo kašne motorne sanke nasprot...in pač so me zjebale korenine in me je vrgl u smreko. Desno roko sm mel 2 mesca u radius longeti z nevemveč čigavimi iglami levo sm mel 3 tedne u longeti pa še 14 dni v gibsu....en kup razgibavanj še ena operacija desne roke kasnej itd. Tko da sm mislo od začetka da bom dobu vsaj 100.000 SIT in če bi jih verjemte neb šel k odvetniku. Tko je nanesel da sm dobu sam 10.000 SIT. Pol pa se je tastar mal pozanimu in pač je blo najbl da grem do odvetnika....mam pa na brezovici odvetnico s katero sm v sorodu pisarna se imenuje Jernejčič-Krapenc. Tko da so mi zlo velik iztržl dal bi se pa še it naprej sam je pa rizika da te dobijo da si nabiju pri cenzuri in ti lahk še tist kar si dobil poberejo pa še kj morš plačat.

Dobu pa sm 2mio sam zarad šolske odgovornosti ker so nas spustl na smučah tm dol kjer bi mogl it peš.

Ne vem no uglavnm niso buče in se da res ful velik iztržt.

Zj pa verjemte al ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma lej doskrat nabijam ma zj pa ne.

Razn pozabu sm oment da sm bil zavarovan na štirih zavarovalnih policah. Smučarska zveza pod 15% invalidnosti ne daje zavarovanja tko da sm dobu sam za desno.

Blo je pa tko, jz sm šel s šolo na smučanje in smo se na rogli z mašin žage spustl po poti (kjer bi moral it peš) proti domu na pesku...jz sm pomagu temu k je mel našo skupino in sm šel prvič za spremembo namest na koncu skupine pred skupino dol. Pač sm se spustu smuk un je še reku da nj vozmo bl ob stran če slučajno pridejo kašne motorne sanke nasprot...in pač so me zjebale korenine in me je vrgl u smreko. Desno roko sm mel 2 mesca u radius longeti z nevemveč čigavimi iglami levo sm mel 3 tedne u longeti pa še 14 dni v gibsu....en kup razgibavanj še ena operacija desne roke kasnej itd. Tko da sm mislo od začetka da bom dobu vsaj 100.000 SIT in če bi jih verjemte neb šel k odvetniku. Tko je nanesel da sm dobu sam 10.000 SIT. Pol pa se je tastar mal pozanimu in pač je blo najbl da grem do odvetnika....mam pa na brezovici odvetnico s katero sm v sorodu pisarna se imenuje Jernejčič-Krapenc. Tko da so mi zlo velik iztržl dal bi se pa še it naprej sam je pa rizika da te dobijo da si nabiju pri cenzuri in ti lahk še tist kar si dobil poberejo pa še kj morš plačat.

Dobu pa sm 2mio sam zarad šolske odgovornosti ker so nas spustl na smučah tm dol kjer bi mogl it peš.

Ne vem no uglavnm niso buče in se da res ful velik iztržt.

Zj pa verjemte al ne...

kaj zaj 2 mio, prej si pa reko 4 mio hehe...drugač pa super da si dobo tolko, kolko pač si ne... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu

Tretja huda nesreča se je zgodila na regionalni cesti izven Žalca, kjer je 51-letna voznica avtomobila pri odcepu za bencinski servis začela zavijati levo in trčila v 17-letnega motorista, ki je pravilno pripeljal iz nasprotne smeri. Mladoletnik se je nesreči poskušal izogniti, a je pri zavijanju z motorjem trčil v robnik, padel in se pri tem hudo poškodoval.

http://www.radiocelje.com/novica.php?id=8090

:whistle:

A je še kje drugje kj napisan?

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu

http://www.radiocelje.com/novica.php?id=8090

:whistle:

A je še kje drugje kj napisan?

haha nejči, slavn si postal...glede na to da še v medijih piše huda nesreča pa to, pa nič kriv, se ti res obeta svetla prihodnost kar se tiče denarcev :OK: :worship:

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kerih cajtngah? Ker me to res zanima da kake bedarije ne napišejo :whistle:

sej sem spremenil, v medijih...ampak pač internetnih, no sej mogoče še je v kakih vaših lokalnih cajtngih...poglej malo...pa dokler ti pišejo huda nesreča, nič kriv in te zadeve, verjemi da ti krepko teče voda na mlin...poglej še po cajtngah, pa si izreži kake zadeve, bojo ti še prav prišle...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jaz že mam krepko čez 2 leti izpit... samo se mi ne da it po novega...aja pa še nekaj....

ker mam star izpit, in če me ustavi policija recimo da rečem da sem ga doma pozabil... on gre preverit, in kaj mu sporočijo da mam za 25 kw, al 11 tolko kot mam še v izpitu napisano....

preden bo šu preverti če ga maš, ti bo kazen napisal da nimaš izpita seboj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jaz že mam krepko čez 2 leti izpit... samo se mi ne da it po novega...aja pa še nekaj....

ker mam star izpit, in če me ustavi policija recimo da rečem da sem ga doma pozabil... on gre preverit, in kaj mu sporočijo da mam za 25 kw, al 11 tolko kot mam še v izpitu napisano....

in potem dobiš po nepotrebnem tisto kazn da nimaš izpita s seboj... a vsaki dan si v MB pa ni vrag da ne bi mogel en dan skočit po izpit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preden bo šu preverti če ga maš, ti bo kazen napisal da nimaš izpita seboj :)

nehajmo komplicirat no, kukec se je 2 leti tak vozo pa ni blo nič, pa so ga tut ustavli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nehajmo komplicirat no, kukec se je 2 leti tak vozo pa ni blo nič, pa so ga tut ustavli...

ti zdaj govoriš o tem da je mel izpit za 11 kw, v prometni pa 23kw in ni bilo problemov...

jaz pa pravim, da zdaj ko ima izpit za 25kw naj ga lepo gre dvignit, ker ne vem zakaj ga ne bi šel dvignit, če je možno met izpit za 25kw zakaj potem nosi s seboj izpit za 11kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti zdaj govoriš o tem da je mel izpit za 11 kw, v prometni pa 23kw in ni bilo problemov...

jaz pa pravim, da zdaj ko ima izpit za 25kw naj ga lepo gre dvignit, ker ne vem zakaj ga ne bi šel dvignit, če je možno met izpit za 25kw zakaj potem nosi s seboj izpit za 11kw

mogoče je tut njemu vedno malo fajn pogledovat čez ramo pa te zadeve hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je tut njemu vedno malo fajn pogledovat čez ramo pa te zadeve hehe

on nima dovolj dobrega razloga, ker ma vse legalno razn pač da nima izpita s seboj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on nima dovolj dobrega razloga, ker ma vse legalno razn pač da nima izpita s seboj :D

ni treba razloga, če maš pač to v krvi da si rad nelegalen hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem rad nelegalen :) Bi bil raje legalen pa mi država ne da možnosti še biti legalen :)

CPP pa je druga pesem...

Cijazi Po Pameti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nebote zdaj muhe iz slona naredli...če bi vozil 600ccm 25kw bi itak šel po izpit... to mi dajo nov izpit ne, al zadaj pod opombe napišejo? zdaj en dan se bom šel slikat pa da uredim to :Daja pa glede kazni če ga nimaš zraven....1× so me ustavli brez, in sem rekel pač da ni moj avto in sem pozabil, pokazal sem mu osebno in on je šel preverit... enkrat sem pa celo bil brez prometne....samo homologacijo sem meu... in se je dalo zmenit....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nebote zdaj muhe iz slona naredli...če bi vozil 600ccm 25kw bi itak šel po izpit... to mi dajo nov izpit ne, al zadaj pod opombe napišejo? zdaj en dan se bom šel slikat pa da uredim to :Daja pa glede kazni če ga nimaš zraven....1× so me ustavli brez, in sem rekel pač da ni moj avto in sem pozabil, pokazal sem mu osebno in on je šel preverit... enkrat sem pa celo bil brez prometne....samo homologacijo sem meu... in se je dalo zmenit....

le kdo bi se uprl kukecovemu šarmu in njegovi polskavščini :D

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zakaj bi moral met homologacijo s seboj, saj pa te maš prometno pa če je motor registriran te že vse špila, jaz nikol nimam s seboj homologacije :unsure:

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za avto sem mislil tisto....za motor ga itaq nimam....

drugač pa za motor in za avto velja, da če nimaš posebnih predelav ki bi morale bit vpisane v kartonček, ga ne rabiš zraven....ker te policaj nebo vprašal po homologaciji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na Aprilii preko telefona naročil originalne Brembo ploščice, danes so že prispele tak da 1A kar se tiče roka dobave :D Jih grem zdaj ponj, potem pa v garažo menjat ploščice in zavorno olje (bom zdaj kupil DOT 5)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz lj jih jaz peš tak hitro prinsem... imaš srečo da so jih tam imeli.. drugače bi čakal 1 teden najmanj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!