Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

jap bravo, kaj pa priležna kateta/nasprotna kateta...zdaj pa ne v zvezek gledat :D

grafov pa to še niste narisali, za cosinus pa sinus???

kotangens :P

Dost matematke za dons... počitnce so :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde mali hitro mi povej, za kotno funkcijo sinus...

preiodičnost

lihost,sodos

definicijsko območje

zaloga vrednosti

ničle

ajde hitro

uh te funkcije sm mel najraje :D

sinus je periodična, ker se skos ponavlja, lihost pa sodost je neku una fora če se preslika ali čez y os ali čez koordinatno izhodišče (to se ne spomnim dobro, zdi se mi da je tko) definicijsko območje gledaš po x osi (vsa realna števila), zalogo vrednosti po y osi (od -1 do 1), ničle pa so na vsak pi

to je to kar se iz glave spomnim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grafov pa to še niste narisali, za cosinus pa sinus???

mi rišemo grafe sam za linearno,kvadratno, funkcijo 3. stopnje.. pa tem določamo lastonsti.. grafov sinusa pa cosinusa pa nismo nikol risal pa določal lastnosti :unsure:

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel smo mi sam te kotne funkcije nasplošno, pa ačunanje teh kurcov not v likih.. pa ta sinusni pa kosinusni izrek zaenkrat. Nismo še dlje. Mam ta test 100%, tega zadnjega k je še neki krog zravn pa 3% :lol1:

a na kvadrat = b na kvadrat + c na kvadrat - 2bc krat cos alfa....pa pol še za beta pa gama posebej pač nardiš ne...je to to ne....kaj si nor, še zaj znam to vse na pamet hehe

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi rišemo grafe sam za linearno,kvadratno, funkcijo 3. stopnje.. pa tem določamo lastonsti.. grafov sinusa pa cosinusa pa nismo nikol risal pa določal lastnosti :unsure:

kaj pa polinome pa te zadeve že mate??? pa s pomočjo odvodov določanje maksimumov in minimuov na grafu....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa polinome pa te zadeve že mate??? pa s pomočjo odvodov določanje maksimumov in minimuov na grafu....?

odvodi prijejo čez 2 leti v 3. letniku, zdej sm 2. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvodi prijejo čez 2 leti v 3. letniku, zdej sm 2. :D

pol pa integrali še zraun, pač obratno od odvodov, pol na faksu če boš šou na nek pošten faks in ne na kako glupo ekonomijo, boš pa dobo še raznorazne parcialne odvode, matrike, diferencialno enačbe, vektorsko analizo, ....uff uff matematike tolko da ti pri uhah ven gleda :D

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa integrali še zraun, pač obratno od odvodov, pol na faksu če boš šou na nek pošten faks in ne na kako glupo ekonomijo, boš pa dobo še raznorazne parcialne odvode, matrike, diferencialno enačbe, vektorsko analizo, ....uff uff matematike tolko da ti pri uhah ven gleda :D

Eh ti nis resn.. umir se mal s to matematko k me bo glkava začela bolet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa integrali še zraun, pač obratno od odvodov, pol na faksu če boš šou na nek pošten faks in ne na kako glupo ekonomijo, boš pa dobo še raznorazne parcialne odvode, matrike, diferencialno analizo, vektorsko analizo, ....uff uff matematike tolko da ti pri uhah ven gleda :D

ja bom šou na neko tehniški faks ja,kr sm že zdej tehniška gimnazija.. pridem pa zihr u Maribor.. kr Lublana mi ni niti mal ušeč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bom šou na neko tehniški faks ja,kr sm že zdej tehniška gimnazija.. pridem pa zihr u Maribor.. kr Lublana mi ni niti mal ušeč :D

te pa se tak vidimo hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre kdo tu na feri računalništvo in informatika (vsaj mislim da je to toti program kaj sem se vpisal):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh te funkcije sm mel najraje :D

sinus je periodična, ker se skos ponavlja, lihost pa sodost je neku una fora če se preslika ali čez y os ali čez koordinatno izhodišče (to se ne spomnim dobro, zdi se mi da je tko) definicijsko območje gledaš po x osi (vsa realna števila), zalogo vrednosti po y osi (od -1 do 1), ničle pa so na vsak pi

to je to kar se iz glave spomnim

liha je, , povej še maksimume pa minimume ? :D

nejko pa kaj ti hočš dokazat...

da si edini k zna matematiko al kako :D

fajn se mi zdi, ko tak obvladam t osrednješolsko matematiko, čeprav ko sn bil sam v srednji šoli nisn bil glih nek biser ne...pa ne zato ker nebi nič znal pa razumel, ampak ker me v šoli nič ni blo hehe....pa matex me vedno potolče v tej smeri, tak da se lahko zaj jaz tu malo izživljam hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre kdo tu na feri računalništvo in informatika (vsaj mislim da je to toti program kaj sem se vpisal):)

alo norc ne hodi na feri, tu maš baje v prvem letniku slovenščino :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn se mi zdi, ko tak obvladam t osrednješolsko matematiko, čeprav ko sn bil sam v srednji šoli nisn bil glih nek biser ne...pa ne zato ker nebi nič znal pa razumel, ampak ker me v šoli nič ni blo hehe....pa matex me vedno potolče v tej smeri, tak da se lahko zaj jaz tu malo izživljam hehe

hehe ... no lepo sej nism hotu bit nič nesramen, da nebi kaj narobe razumel :D

se pa strinjam... ko sm se mogu to učit nism mel pojma kako se naučit pa vse, zdej pa vidm da je simpl k pasulj ... :D

zdej pa jebemti zaporedja, integrale :wacko: dobr odvode še kar znam :P

drgač pa pusti fafexa on je special speciment :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

liha je, , povej še maksimume pa minimume ? :D

maksimumi so na pi/2, 5pi/2, 9pi/2 pa tko naprej

minimumi pa na 3pi/2, 7pi/2 pa tko naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maksimumi so na pi/2, 5pi/2, 9pi/2 pa tko naprej

minimumi pa na 3pi/2, 7pi/2 pa tko naprej

bravo, prijazn striček gugl, reši tut take z pogojno opravljeno maturo .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo norc ne hodi na feri, tu maš baje v prvem letniku slovenščino :lol1:

da ti lepo povem si se zmotil. nimam je v vseh 3 letih :P

sem to vse preučil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ti lepo povem si se zmotil. nimam je v vseh 3 letih :P

sem to vse preučil

hehehehe...hecal sem se drugač .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo, prijazn striček gugl, reši tut take z pogojno opravljeno maturo .) :D

heh, če ti rabiš googla za to rešit potem ti ni pomoči....če veš da se funkcija začne v koordinatnem izhodišču in ima periodo 2pi, potem res ni težko določit min, max in ničel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, če ti rabiš googla za to rešit potem ti ni pomoči....če veš da se funkcija začne v koordinatnem izhodišču in ima periodo 2pi, potem res ni težko določit min, max in ničel

sej se hecam koči moj :D ...vem da si ti matematični genij in to zate ni problem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem da se, in tukaj zopet, ker genij pa res nisem :grrr

pa zakaj vsi pišete koči :hmm: to še vedno ne razumem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo to pa so mi največji cari, vzorniki, alfa in omega skratka kar se tiče motociklizma.... :worship: ...kaj si nor kuj skačejo s cestaki adijoooo kaki cariiiii...po cestah ozkih in nepredvidljivih pa to, to so pokaže kdo je pravi rejser, ne pa neka pista ko vidiš vnaprej en kilometer vse ovinke in ravnine....

http://www.motosvet.com/album/play.php?cid=229

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo to pa so mi največji cari, vzorniki, alfa in omega skratka kar se tiče motociklizma.... :worship: ...kaj si nor kuj skačejo s cestaki adijoooo kaki cariiiii...po cestah ozkih in nepredvidljivih pa to, to so pokaže kdo je pravi rejser, ne pa neka pista ko vidiš vnaprej en kilometer vse ovinke in ravnine....

http://www.motosvet.com/album/play.php?cid=229

Vseeno jih je treba znat odpeljat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!