Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Piza ko bi js to prej vedo :headbang: :headbang: To je komaj tam mal dalje od Ptuja.. ah ja

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piza ko bi js to prej vedo :headbang: :headbang: To je komaj tam mal dalje od Ptuja.. ah ja

tnx

no sej tak blizu spet ni, od meje je enih 50 km, pa od maribora do meje je enih 40 -50 km...je pa nam najbližja destinacija ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja, sej zato.. ker js sm poleti tak celi mesec v Zrečah pa je sam mal dlje, tam pa greš čez pragersko al kaj je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja, sej zato.. ker js sm poleti tak celi mesec v Zrečah pa je sam mal dlje, tam pa greš čez pragersko al kaj je

boš sporihto tomosa, al boš kaj jačega nabavo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, ta bo tak totalka, pa bom keš vzel, zaj pa nevem.. če mi bo en drugega tomosa, repliko z power kitom hoto dat za neki pameten dnar bom tisto vzel mogoče :whistle: Več kubikov ziher ne ker mrm met vse papire porihtane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

we want nejko!!!

ps.: gre kdo na furo dans? sem glih včere dvigno pink kartico tak da sem jas tut legaln v rave party klubu.

recimo da bi se meni dalo it.. se že dolgo nisem...

kaj fajteri, ste že auf.. reesko pardon ker si se mogef f renoju pelat.. bruder je mef khm(grozdje) pa ni mogef......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, ta bo tak totalka, pa bom keš vzel, zaj pa nevem.. če mi bo en drugega tomosa, repliko z power kitom hoto dat za neki pameten dnar bom tisto vzel mogoče :whistle: Več kubikov ziher ne ker mrm met vse papire porihtane

hm... sej koko je ze s temu... ce ti ocen totalko dobis poj...? včash je blo kao 50% vrednosti. a to sekr vela al je ze kej drgac...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

recimo da bi se meni dalo it.. se že dolgo nisem...

kaj fajteri, ste že auf.. reesko pardon ker si se mogef f renoju pelat.. bruder je mef khm(grozdje) pa ni mogef......

hehe, mi smo že od 9 ih pokonci hehe...z riskotom sma skupaj v eni pojstli spančkala :wub: ...pa smrčal je ko stara kurba jebemo ejjj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... sej koko je ze s temu... ce ti ocen totalko dobis poj...? včash je blo kao 50% vrednosti. a to sekr vela al je ze kej drgac...?

Nene, se preračuna vrednost. Valda neboš recimo če prvi dan razbiješ motor dobo 50%.. pač za skorej nove motorje se tud 100% dobi. Js računam vsaj 80%-- :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nene, se preračuna vrednost. Valda neboš recimo če prvi dan razbiješ motor dobo 50%.. pač za skorej nove motorje se tud 100% dobi. Js računam vsaj 80%-- :whistle:

ja sam mislm da ni cist tko... ker poj bi se ti splačal motorje razbijat... kupš novga ga razbiješ dobiš od zavarovalnce 12000€ pa še za dele 2000€... tko da nevem če tok visoke procente izplačajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nene, lej.. ti lahko dobiš preračuanano vrednost motorja, oni vzamejo motor.

ali

Ti obdržiš motor, dobiš denar ocenjene škode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej to mi je blo cudn da bi ti dal 100% pa še motor pustil... ceprov mi je pa zej cudn da ti zavarovalnca vzame motor... kaj bo nim razbit motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo nejko dejte kake slikce od marofa :OK:

ja če je risko tarzan pozabo prnest kabl za priklučit na računalnik, pa ne mormo gor naložit, tak da predn risko nea domu prije nebo nič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že mislu da berem temo od marofa :)

In kako se vam dopade vožnja po stezi? K vem da neki cajta nazaj je blo še, raj divjam po celovški med avti koker se vozim v krogu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že mislu da berem temo od marofa :)

In kako se vam dopade vožnja po stezi? K vem da neki cajta nazaj je blo še, raj divjam po celovški med avti koker se vozim v krogu :)

to je đeri reko ne jaz, drugač pa meni je itak oboje všeč, in pista in ravnine in vse kar pač zraun sodi k motorom :D ...ma svoje čare pista, in ma svoje čare navadna cesta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.. pizda zgleda da prevč filme gledam. Čisto vsak film k gledam lahko pravilno predvidim skor vsako potezo :lol1: :slap: Zgleda da sm že vido res čist vse fore hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.. pizda zgleda da prevč filme gledam. Čisto vsak film k gledam lahko pravilno predvidim skor vsako potezo :lol1: :slap: Zgleda da sm že vido res čist vse fore hehe

to se rado dogaj ja....

un oglas je pa zakon... motor je tko zjeban da gaje raj v slikarju pobarvov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, ta bo tak totalka, pa bom keš vzel, zaj pa nevem.. če mi bo en drugega tomosa, repliko z power kitom hoto dat za neki pameten dnar bom tisto vzel mogoče :whistle: Več kubikov ziher ne ker mrm met vse papire porihtane

A si orenk užgal, al kako? Kaj je sploh blo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!