Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

evo eno sliko z marofa....

zgleda kt delavski kombinezon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si orenk užgal, al kako? Kaj je sploh blo?

pa tak no.. vilce, felni obe.... dokaj no :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo eno sliko z marofa....

mater kolk s ga pa žgal čez ta ovink, si čist zamegljen (motion blur :D ) :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima koga motoristična oprema? malo rabljena, nepoškodovana, cena po dogovoru

je pa tko, js sm nekje 176 velik, škornji so pa 42 pa eno čelado M velikosti se tud lahko zmenmo.

aja, kaj vse je v opremi:

jakna, hlače, dežne hlače, ena čelada, škornji, mogoče še rokavice pa ledvični pas pa za eno čeldao pa še razmišlam

sj morm oglas nardit, če koga zanima mail al pa PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater kolk s ga pa žgal čez ta ovink, si čist zamegljen (motion blur :D ) :worship:

si mislil tole...še za fotoaparat prehitro...hehe...to je slikala @tamau, niso so najbolj slike posrečle...bom res mogo drugič bolj počasi...hehehe

post-11619-1209682475.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-11619-1209682713_thumb.jpg

to so slikice iz prvih parih krogov, ko smo se bolj al manj segrevali, malo jače še pridejo, ko pride risko domov in naloži na komp...pa tut kak filmček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh uh ti pa nisi kar tako :worship: :worship: :worship: že obvladaš, malo boš moral še presedanje izpilit, za prvič na pisti pa več kot odlično :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh uh ti pa nisi kar tako :worship: :worship: :worship: že obvladaš, malo boš moral še presedanje izpilit, za prvič na pisti pa več kot odlično :worship:

sej pravim, pa te slikice so iz prvih parih krogov, ko sem bolj al manj spoznaval pisto...tisto na koncu pa je blo že malo bolj veselo in podobno dirkanju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

zanima me zavarovanje motornega kolesa 125ccm. Koliko znese zavarovanje motorja - približno?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cca 500€ brez kakršnihkoli popustov (z AO+). Brez AO+ je bistveno ceneje.

Js bi pa tiste vprašu k ste že dal to čez.. kolk časa prbližn bo zdej ta jeba z zavarovalnco trajala? Motor bom dobil izplačan čim ga ocenijo? Za poškodbe.. bo v kake 2 mescih vse fertik?

Nejkoo: kulska slikca :) Reči mi drugič ko boste šli da pridem slikat :) Al pa vozt.. al pa oboje, odvisno kdaj bote šli hehe

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda kt delavski kombinezon

a ti ga sploh maš :naughty:

drugač pa ja dobr ste se vozil ni kej :OK:

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je možno registrirati motor (125ccm) brez, da bi motor zavaroval? Je to možno?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je možno registrirati motor (125ccm) brez, da bi motor zavaroval? Je to možno?

lp

Osnoovno zavarovanje je obvezno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je možno registrirati motor (125ccm) brez, da bi motor zavaroval? Je to možno?

lp

sej obvezno zavarovanje ni tok drago... če ga registriraš za celo leto in podpises da ga ne bos odjavu dobis ene 47% popusta + če maž že kej bonifikacije ( če jo nimaš se jo da prepisat s kšnih starih staršov k jo majo tko skor vsi 50% in nekateri ne vozjo več... to dobiš za avto ampak lan se je dal avtomobilsko prenest še na motor... nevem koko je letos...) tko da če daš oboje skupej maš že 75% popusta... kr nanese za 125motor s tehničnmu prometno cestnino in vsmu kr zravn paše... ene dobrih 80€... kr je praktično zaston :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej obvezno zavarovanje ni tok drago... če ga registriraš za celo leto in podpises da ga ne bos odjavu dobis ene 47% popusta + če maž že kej bonifikacije ( če jo nimaš se jo da prepisat s kšnih starih staršov k jo majo tko skor vsi 50% in nekateri ne vozjo več... to dobiš za avto ampak lan se je dal avtomobilsko prenest še na motor... nevem koko je letos...) tko da če daš oboje skupej maš že 75% popusta... kr nanese za 125motor s tehničnmu prometno cestnino in vsmu kr zravn paše... ene dobrih 80€... kr je praktično zaston :rolleyes:

Ja to se še zmer to je men očim naredu, je dal iz avta na motor, pa dobiš ful cenej. K sm glih letos motor šov registrirat pa zavarovt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cca 500€ brez kakršnihkoli popustov (z AO+). Brez AO+ je bistveno ceneje.

Js bi pa tiste vprašu k ste že dal to čez.. kolk časa prbližn bo zdej ta jeba z zavarovalnco trajala? Motor bom dobil izplačan čim ga ocenijo? Za poškodbe.. bo v kake 2 mescih vse fertik?

Nejkoo: kulska slikca :) Reči mi drugič ko boste šli da pridem slikat :) Al pa vozt.. al pa oboje, odvisno kdaj bote šli hehe

ja sej bi ti rekli, samo vemo da si zaj polomlen...porihtaj se čimprej pa gremo ne....aja, je kdo dans za kako furco mogoče??? pizda 1 dan nisn na motoru, pa se mi spet lušta hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumem, hvala na odgovorih!

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še tu skopiram če bo kdo opazo

Hm, jas pa mam spet nekaj za vas. Na aprili-i sem mel vedno 2-3 črtice(temperatura), ko sem se vozo. Včeraj se grem vozit, v križiščih, pri mali hitrosti 2 ali 3 črtice, ko sem se peljal več kot 90 pa naenkrat kr nič črtic oz. temperatura čisto low. Prevozo sem kakih 50km pa je blo skos isto. Tudi danes. Zanima me, če je mel kdo že kako podobno težavo in če lahko to kaj škodi motorju. Ker ko pa ustavim pa naenkrat skoči na 3 črtice.

ps.:

HAHAzadnja guma

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še tu skopiram če bo kdo opazo

Hm, jas pa mam spet nekaj za vas. Na aprili-i sem mel vedno 2-3 črtice(temperatura), ko sem se vozo. Včeraj se grem vozit, v križiščih, pri mali hitrosti 2 ali 3 črtice, ko sem se peljal več kot 90 pa naenkrat kr nič črtic oz. temperatura čisto low. Prevozo sem kakih 50km pa je blo skos isto. Tudi danes. Zanima me, če je mel kdo že kako podobno težavo in če lahko to kaj škodi motorju. Ker ko pa ustavim pa naenkrat skoči na 3 črtice.

ps.:

HAHAzadnja guma

Fantje, ni treba več iskat odgovora, sem že našo pod iskalnikom(čist na srečo) in mi je JaRaNe odgovoril. Svaka čast. No če še bo mel kdo tak problem: Na cilindru je senzor z tako železno sponko gor naret in je bil malo zrahljan. Jas sem malo stisno skupaj in dal nazaj gor, števec za temp. dela normalno! Najlepša hvala še 1x jananu :worship:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!