Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

3 mesci.... -18kg :rolleyes: od začetka ni blo cajta za hrano, je blo več druzga dela, pol se pa želodc itak navad in rab manj hrane, tko da zdej že 3 mesce pa pou ostajam na istih kilogramih.

Pa ni blo namerno hujšanje, niti kkšna bolezn... sam cajta ni blo hehe :) Pa čez ceu obdobje jem isto hrano, tko da nč da bi kej posebi pazu na prehrano.

post-8604-1209837592_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Matex_46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popraskan hahaha, a plastike kuj bek štrlijo haha...no ob takih slikah se prav tolažim, ko vijim da moji ninđici res nič ni proti temu :D

kaj pa aprilia? je na prafaktorjih? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh nič malo praske po levi strani :)

Ne vem pa kaj si hotel povedati s tem ---> :D A bi blo fajn če bi bla v prafaktorjih al kaj?

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene so pa včere škifi dobli...ko sn scal po avtobusni postaji :D

hahah umiram :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

No pa sem doma. Bilo je neverjetno dobro :D

čamac pa nejko zakon sta :worship:

še kukec je prišel pogledat na vsake tolko časa...

hvala za fse štajerci :worship:

risko zlati si :winkiss: , če bi jaz bil 5 min vstran doma se me rešit ne bi mogo....

za včeraj ste pa itaq zakomirali, dans je blo prav fajn....ko sem bil spočit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa aprilia? je na prafaktorjih? :D

aprilia in ninja sta padli na enak način, skor na istem mestu...vendar so bile posledice drugačne: ninja- sposobna nadaljne vožnje brez problema.... aprilia- posledice nesreče so bile za italijansko tehniko žal prehude, zato je šla raje počivat na prikolico :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh nič malo praske po levi strani :)

Ne vem pa kaj si hotel povedati s tem ---> :D A bi blo fajn če bi bla v prafaktorjih al kaj?

ne čamil nism nč tazga mislu

nori ćamił

post-6806-1209840690_thumb.jpg

mrtvo pijan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k prasica...bolš da ne vidte ostalih slik ker boste pomrl od smeha :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k prasica...bolš da ne vidte ostalih slik ker boste pomrl od smeha :lol1: :lol1: :lol1:

haha dej še kake pijanske... te so najjače :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha dej še kake pijanske... te so najjače :D

zdej lih čamizu pošiljam...

bo on pol prlepu..grem jst v btc...

ah sej zihr se bova spet vidla :P :D

ajde pubeci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilia in ninja sta padli na enak način, skor na istem mestu...vendar so bile posledice drugačne: ninja- sposobna nadaljne vožnje brez problema.... aprilia- posledice nesreče so bile za italijansko tehniko žal prehude, zato je šla raje počivat na prikolico :D

ja uau prestavna ročica se je zlomila in pač nisem mogel prestavljati in sem zaključil, drugače pa motor samo praske...

nori ćamił

post-6806-1209840690_thumb.jpg

to pa ni za na net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej lih čamizu pošiljam...

bo on pol prlepu..grem jst v btc...

ah sej zihr se bova spet vidla :P :D

ajde pubeci

ej

kaj maš v btc ju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja uau prestavna ročica se je zlomila in pač nisem mogel prestavljati in sem zaključil, drugače pa motor samo praske...

to pa ni za na net

kak bojo šele pokali od smeha ko jim filmček pokažemo hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena fotka ... ob 4h zutra iz ene gavde ... bli smo pa v pizdi matrni pod Uršlo goro o_O :D

Vozit po makadamu ob 4h zutra je pa res majka :ninja: :photo:

Najbolsi del je pa itak bil pol pr nje doma :P .... I Love Petelinji Zajtrk :P

(čelado sm ji pa najbolšo dav hihi)

tw7-DSC002.jpg

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The Mechanic spet na udaru :worship: :worship: :worship: Iz teme Kawasaki ZX-6R... :worship:

zdravo

hitro vprašanje hiter odgovor...

na koliko km se menja celotno olje za menjalnik?

:whistle: hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja đeri to je pa tko......za olje za mašino in menjalnik imata isto luknjo za dolivanje, vendar vsakič teče olje v drug rezervoar.... ko prvič spustiš ven olje ga spustiš iz menjalnika, nato zapreš pokrovček in ga še enkrat odviješ....takrat bo ven teklo olje iz mašine......isto je za dolivanje...ko prvič dolivaš teče v menjalnik, nato pokrov zapreš in še enkrat odpreš, takrat bo olje teklo v mašino....menjaš olje pa po tem vrstnem redu: spustiš iz menjalnika in nato natočiš v menjalnik, potem pa spustiš iz mašine in natočiš novega v mašino

PS: v menjalnik potem natoči motul 300V, tistega, ki pa ga boš potem spustil iz mašine pa prinesi meni, bom jaz poskrbel zanj :D , sam pa si lahko potem tudi sončničnega natočiš v mašino :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nori ćamił

hahaha :naughty:

mi smo mel tud dons enga da smo mu piramide kozarcov na glav postavlal... tud trznu ni več :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja đeri to je pa tko......za olje za mašino in menjalnik imata isto luknjo za dolivanje, vendar vsakič teče olje v drug rezervoar.... ko prvič spustiš ven olje ga spustiš iz menjalnika, nato zapreš pokrovček in ga še enkrat odviješ....takrat bo ven teklo olje iz mašine......isto je za dolivanje...ko prvič dolivaš teče v menjalnik, nato pokrov zapreš in še enkrat odpreš, takrat bo olje teklo v mašino....menjaš olje pa po tem vrstnem redu: spustiš iz menjalnika in nato natočiš v menjalnik, potem pa spustiš iz mašine in natočiš novega v mašino

PS: v menjalnik potem natoči motul 300V, tistega, ki pa ga boš potem spustil iz mašine pa prinesi meni, bom jaz poskrbel zanj :D , sam pa si lahko potem tudi sončničnega natočiš v mašino :whistle:

dobr mene to ne zanima

mene zanima na kok km se ga menja... ne kako se ga menja... ž

@čamac ... debil si ti... ne vem kaj je tu smešnega... prejšni lastnik je menjal olje na 12.000km motor jih ima slabih 19.000 pa me zanima če je potrebna menjava na 6000km

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!