Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ja, te dimenzije sm mel v mislih. Edino kar je, mal so drage :( Čez 230€ za komplet. Kje se da to drugače najceneje dobiti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, te dimenzije sm mel v mislih. Edino kar je, mal so drage :( Čez 230€ za komplet. Kje se da to drugače najceneje dobiti?

to bi blo najbol da vprašaš na forumu v temi pnevmatike, al pa kšni ki je s tem povezana. ker ene par uporabnikov občasno dobi kšne gume cenej, pa jih poj prodajajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, čemi bo fotr sploh pustil motor met dalje :cry:

Ker sprednja je vdrta pa cela pošrek, zadnja pa sam mal vdrta.. to bom še vido..

post-9211-1209910518_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, čemi bo fotr sploh pustil motor met dalje :cry:

Ker sprednja je vdrta pa cela pošrek, zadnja pa sam mal vdrta.. to bom še vido..

:o

kva paj blo? zdj me en tedn ni blo v SLO, in nism na tekočem? a to si prbu v kšn pločnik? al si fuknu.. če gledam črte ki so vidne na gumi, izgleda da je motor drsel po tleh..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ena ženska me je izsilla, pa sm mal po luftu letu.. Črez robnik ja. Mel sm srečo k sm na travi prstal pa mam sam eno roko zlamano pa to pa par manjših poškodb, motor pa ni mel take sreče pa mu trava zgleda ni bla dost pa se je očitno do cesta zapelu pa se tam fukno dol :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, bi ble Qualifierke predobre za 4taktno 125 jajco? S tem mislil na to da gum sploh nebi mogu ogret al pa kej?

qualifierk ni problem ogret, dobre gume pa poceni

Ja, te dimenzije sm mel v mislih. Edino kar je, mal so drage :( Čez 230€ za komplet. Kje se da to drugače najceneje dobiti?

nič 230 €, računaj tam okrog 180€ komplet

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje jih dobiš za ta keš?

pri širniku, al pa na avtonetu en prodaja iz bistrice ob sotli...jaz sn od njega naročo zadnjo qualifirko 180, za 115 eurov...to je blo najbolj ugodno kaj sn najdo...pa gume ma praktično nove- moja je oktober 2007, tak da bi ble prestare se ne bat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri širniku, al pa na avtonetu en prodaja iz bistrice ob sotli...jaz sn od njega naročo zadnjo qualifirko 180, za 115 eurov...to je blo najbolj ugodno kaj sn najdo...pa gume ma praktično nove- moja je oktober 2007, tak da bi ble prestare se ne bat....

Drgač jih ma pa Yogi motocenter v Velenju na zalogi, sn jih js tud vzev pa je komplet biu okrog 190€ (1€ gor/dol)! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejkić

2 noči sem prespal s tabo v postelji...dons sm šele opazu da imam na nogah 5 ČRNIH potpludb velikih fi 4cm....kaj si te ti delal z mano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejkić

2 noči sem prespal s tabo v postelji...dons sm šele opazu da imam na nogah 5 ČRNIH potpludb velikih fi 4cm....kaj si te ti delal z mano?

heheh, to pa je to, ko te zadenejo nejkotovi izstrelki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejkić

2 noči sem prespal s tabo v postelji...dons sm šele opazu da imam na nogah 5 ČRNIH potpludb velikih fi 4cm....kaj si te ti delal z mano?

ali imaš res podpludbe ali le umazane noge? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj ste nori. pogledam vizualnost mi čist ql zgleda. ampak potem pogledam bolj podrobno in fack kaki špegli.

http://www.avto_net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=2014031#

ja ne zgleda slabo...

sam špegli so pa :worship: :worship: :worship: ko one tipalke pr žužkih :lol1: :lol1: :lol1:

da ne rečm da baje te motorji razpadajo ko makete med vožnjo hahaha ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ena ženska me je izsilla, pa sm mal po luftu letu.. Črez robnik ja. Mel sm srečo k sm na travi prstal pa mam sam eno roko zlamano pa to pa par manjših poškodb, motor pa ni mel take sreče pa mu trava zgleda ni bla dost pa se je očitno do cesta zapelu pa se tam fukno dol :whistle:

scene..

sožalje za motor, teb pa želim pravilno pa srečno okrevanje :)

heheh, to pa je to, ko te zadenejo nejkotovi izstrelki :D

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!