Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

hehe, še črta se vid na asfaltu kjer je motor drsal po tleh :D

aja, to veš da ti 450€ + 3 pike ne uidejo zaradi neprilagojene hitrosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, še črta se vid na asfaltu kjer je motor drsal po tleh :D

aja, to veš da ti 450€ + 3 pike ne uidejo zaradi neprilagojene hitrosti

veem :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

venom upam da se čimprej zrihtaš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veem :headbang:

hehe

kako polcaj na eni fotki gleda v motor :lol1: :lol1: :lol1:

k da je eno izvenzemeljsko plovilo trešlo na cesto haha

drgač pa ja res ... pocajtaj se :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam so slabo zate poskrbel, js sm dobu rešilca, uno podporo za vrat, blazino za roko-- ni da ni :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je tam na drugi sliki tist flek na cesti :hmm: a ti je olje spustu

Sam so slabo zate poskrbel, js sm dobu rešilca, uno podporo za vrat, blazino za roko-- ni da ni :whistle:

če sodiš po slikah, se mi zdi da tukaj rešilec sploh še ni prišel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čimprej okrevaj...

hvala bogu da nisi v večru dans... vrjetno so mislili da bo precej huje da so heliča poslali a??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čimprej okrevaj...

hvala bogu da nisi v večru dans... vrjetno so mislili da bo precej huje da so heliča poslali a??

dobr da ga niso v heliča naložl

pol bi položnca šele pršla :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

venom upam da se čimprej zrihtaš :OK:

hehe

kako polcaj na eni fotki gleda v motor :lol1: :lol1: :lol1:

k da je eno izvenzemeljsko plovilo trešlo na cesto haha

drgač pa ja res ... pocajtaj se :OK:

hehe sam res...:D hvala an

kaj pa je tam na drugi sliki tist flek na cesti :hmm: a ti je olje spustu

če sodiš po slikah, se mi zdi da tukaj rešilec sploh še ni prišel

Ne tm se je motor ustavu pa je vsa zemla pa lubje pa to kar je pobral umes

ja kr prvo je pršu helikoptr. sam sm se zbudu iz nezavesti pol pa sm rešilca čaku eno uro skor :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ven0m hvala za sms, pa čimprej se pocajtej .) Aja, pa letos, da ne zamudiš motozbora v Besnici !!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ven0m hvala za sms, pa čimprej se pocajtej .) Aja, pa letos, da ne zamudiš motozbora v Besnici !!! :D

hehe ma veš da ga ne bom :D

Sam nekdo nesme mankat...da bo pestro kt lan :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, sam tko sem napisal ker si kar od nikoder prišel na grobnik, a si falil temo al si prav sem napisal?

pa zakaj naj bi se vsi bali grobnika? jaz sem bil v petek prvič dol (samo gledal) pa sem dirkačem bil fauš ko sto mater, tko da letos grem ziher mal potrenirat gor.....sam kot sem rekel, najprej poliestri, gume, pa crashpadi

tud jaz sem zdaj vido da brez tega ne bo šlo...odločo sem se pa tak...zaenkrat bom pustil te plastike orginalne letos gor, če jih bom še kaj počohal, brezveze zaj skor na začetku sezone neke rihtat, ker ziher še bomo kaj na tleh hehe...namontiral bom edino crash pade, pol ob koncu sezone bom pa plastike dol dal, v nulo zrihtal, ter lepo špricno da bojo ko nove...jih lepo pospravo na varno pa fukno poliestre gor, pa se bom samo s poliestri fural...pol ko bojo pa poliestri pa nebo več ovir za resno dirkanje pol pa na nožžžžžž :D ...

je pa tak ko je rekel čamac ja...če furaš konkretno slej ko prej plastike trpijo...upaš lahko, da so samo plastike, vse ostalo te že krepko vdari po denarnici...

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej venom kje pa si to sploh fuknu :hmm:

Nad Ložom. Stari trg pri Ložu oz Lož. Skor doma

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ven0m hvala za sms, pa čimprej se pocajtej .) Aja, pa letos, da ne zamudiš motozbora v Besnici !!! :D

ej kaj ga pa ti spet biksaš :D

Micron je namreč predstavil na novo oblikovane glušnike oziroma po domače, kar izpušne lonce, iz serije Delta za V-Stroma. Za 5.7 kilograma so lažji od originalnih, vašemu jeklenemu konjičku pa bodo dodali 4 konjske moči pri 8.800 vrtljajih. Za glušnike iz nerjavečega jekla boste odšteli okoli 570 evrov, titanovi pa bodo vašo denarnico olajšali za okoli 600 evrov.

tole je šele nesreča...faq

wtf je sploh to palo na avto, zgleda kot omara, sam kar tko iz nikjer :?

ja nejkoo, lih za to se mi gre, ker z originali se niti ne upam neki orenk peljat ker mi jih je škoda, pač mam skos neko blokado v glavi, ko pa bom imel poliestre bom pa veliko boj na nož vozil, ker tudi če poliestre počohaš ali polomiš jih ni težko (tudi v domači delavnici) popravit, crashpadi pa preprečijo poškodbe bloka motorja in gištela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nejkoo, lih za to se mi gre, ker z originali se niti ne upam neki orenk peljat ker mi jih je škoda, pač mam skos neko blokado v glavi, ko pa bom imel poliestre bom pa veliko boj na nož vozil, ker tudi če poliestre počohaš ali polomiš jih ni težko (tudi v domači delavnici) popravit, crashpadi pa preprečijo poškodbe bloka motorja in gištela

počohani poliestri še bl "strupeno" zgledajo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kaj ga pa ti spet biksaš :D

Micron je namreč predstavil na novo oblikovane glušnike oziroma po domače, kar izpušne lonce, iz serije Delta za V-Stroma. Za 5.7 kilograma so lažji od originalnih, vašemu jeklenemu konjičku pa bodo dodali 4 konjske moči pri 8.800 vrtljajih. Za glušnike iz nerjavečega jekla boste odšteli okoli 570 evrov, titanovi pa bodo vašo denarnico olajšali za okoli 600 evrov.

Hahahaha, to sem bil pa mal zaspan že, se globoko opravičujem in zardevam :blush: :D :D :D

Drugače je pa očitno že Noise popravil... http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=4075

hahahahaha, sam mi je pa smešn :D oblubm, da se bom pobolšov :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wtf je sploh to palo na avto, zgleda kot omara, sam kar tko iz nikjer :?

jst mislm da so tiste uteži od dvigala

ne vem ... tko se meni zdi, čeprav mi dvigalo deluje veliko bolj oddaljeno :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grobnik...

post-7857-1210018002_thumb.jpg

pošten ga je...

Moja je vseen lepš prežvela :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mislm da so tiste uteži od dvigala

ne vem ... tko se meni zdi, čeprav mi dvigalo deluje veliko bolj oddaljeno :?

grobnik...

post-7857-1210018002_thumb.jpg

ojoj, zdaj vidim da moj padec ni bil nič proti temu hehe...da bi pa v takem stanju mel ninjo pa bi bil že pošteno zamorjen hehe sreča da ma poliestre

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nad Ložom. Stari trg pri Ložu oz Lož. Skor doma

Ej možno da so pol učer prletel iz planine, k so bli glih bliz :) so mel baje učer na planini kontrolo kr iz helikopterjem :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!