Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

pao je betonski uteg od krana na auto, nemos vjerovat.

evo je res :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojoj, zdaj vidim da moj padec ni bil nič proti temu hehe...da bi pa v takem stanju mel ninjo pa bi bil že pošteno zamorjen hehe sreča da ma poliestre

sej to pa ja ni nekaj veliko škode, pač bo moral zamenjat stopalko in zavorno ročko/rezervoarček/cilinder pa desni del balance, poliestre pa doma popraviš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to pa ja ni nekaj veliko škode, pač bo moral zamenjat stopalko in zavorno ročko/rezervoarček/cilinder pa desni del balance, poliestre pa doma popraviš

mah kurc to se že kar nabere hehe...ej koci veš ti mogoče, kak se kaj obnesejo dvokomponentna lepila za lepljenje plastike...en je reko da bi mi lahko masko lepo skup zlepo, glede na to da je malce počena na zgronjem delu, in pač nebi rad da se tista razpoka poveča...??? stranske plastike so pa itak samo porajsane, tisto bom pa tak pustil kar tako kot je, naj zgleda malo rejsersko hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj nisem še nikoli lepil s tem :hmm: zdaj če bo držalo potem ql, pa še farbat ni treba, če pa ne bo treba pa zavarit in potem pokitat in poštrihat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj nisem še nikoli lepil s tem :hmm: zdaj če bo držalo potem ql, pa še farbat ni treba, če pa ne bo treba pa zavarit in potem pokitat in poštrihat

no bomo vidli, rekel mi je da bi se komot dalo, ker ni neka jaka razpoka...če ne pa si bomo že neke zmislili :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko dvokomponentna lepila so zakon... mislm varjetn so mal razlicna... sm mev jest enga k drzi ko beton... bom probov zrihtat firmo pa model alpa kej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo lepil barvne trakove na platišča ? Mene zanima kakšen je postopek in če lahko kej zamočiš ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko dvokomponentna lepila so zakon... mislm varjetn so mal razlicna... sm mev jest enga k drzi ko beton... bom probov zrihtat firmo pa model alpa kej...

no daj, pozanimaj se, pa povej kero je najboljše :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko jaz sem mel eno lepilo doma, ko DRŽI KOT BETON :) Mislim, da imam še flaško nekje v garaži, samo ne verjamem, da je še kaj not... Ko boš kaj pri meni, bova pogledala, katero lepilo je, s tem pomoje nimaš kaj zgrešit :)

Ven0m daj zbriši že ta neumen podpis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi nekdo pomaga gume izbrat :P za hondo varadero 125. razmišlam pa med:

-Michelin Pilot Sporty

-Pirelli sport Demon

-Dunlop Arrowmax

-Bridgestone BT-39

-Bridgestone BT-45

Gume so spredna 100/90-18 in zadnja 130/80-17

katere so najbolše da se lepo držijo ceste, pa če ma mogoče kdo z kerimi kake izkušnje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi nekdo pomaga gume izbrat :P za hondo varadero 125. razmišlam pa med:

-Michelin Pilot Sporty

-Pirelli sport Demon

-Dunlop Arrowmax

-Bridgestone BT-39

-Bridgestone BT-45

Gume so spredna 100/90-18 in zadnja 130/80-17

katere so najbolše da se lepo držijo ceste, pa če ma mogoče kdo z kerimi kake izkušnje :P

BT-45 je bojda odlična guma, pa jih je zelo težko od Bridgestona dobiti. Priporočam ti Metzeler Lasertec. Jih imam približno 2000km na MZju in drži do roba BP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo lepil barvne trakove na platišča ? Mene zanima kakšen je postopek in če lahko kej zamočiš ??

jst sm se neki matru pa ni glih neki najlepše, oz. če si ful časa uzameš zna bit ql...

kupiš rolco traku in limaš....u tcju dobiš še nek nastavek zravn da je lažje, sam sm na roko lepš naredu, kot s tistim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi nekdo pomaga gume izbrat :P za hondo varadero 125. razmišlam pa med:

-Michelin Pilot Sporty

-Pirelli sport Demon

-Dunlop Arrowmax

-Bridgestone BT-39

-Bridgestone BT-45

Gume so spredna 100/90-18 in zadnja 130/80-17

katere so najbolše da se lepo držijo ceste, pa če ma mogoče kdo z kerimi kake izkušnje :P

jst sm meu na varaderi BT-45 in jih lahko samo hvalim...guma se je hitr segrela in je potem tud držala kot prlimana :OK: za varadero pomoje boljših ne rabiš itak so pa te najbolše izmed teh k si jih našteu :)

glede unih nalepk za na feltno je pa tko da nujno rabš un nastavk zravn za okol vlečt, brez njega pomoje živce zgubiš

sm jih tud sam nalepu in morm rečt da se z nastavkom zelo lepo nalepjo gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Logatca naprej proti Postojni, na mapi glej vas Planina ;)

ti pojdi samo proti postoji.. in toj to :) glej table kot so Grčarjevec ter Planina.. in čez enkaj 100m, boš videl opozorilne table za motoriste.. :D takrt veš da si na ridah :)

http://zemljevid.najdi.si/search_maps.jsp?...&zoom=12000

bo ok :D

planina kot je fifty reku :D

Hvala :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo pubeci najdite mi ene poceni poliestre za ninjo 03/04...na avtopikanet ni nič pizda...

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nicoleti design dela nove za 250€, samo so surovi (pripravljeni na barvanje).........ceneje dvomim da boš sploh dobil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo pubeci najdite mi ene poceni poliestre za ninjo 03/04...na avtopikanet ni nič pizda...

ej...zakaj pa nedaš "švasat" oz. varit plastik...se da tako lepo naredit da zgleda kot novo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej...zakaj pa nedaš "švasat" oz. varit plastik...se da tako lepo naredit da zgleda kot novo ;)

ej on rabi komplet poliestrov za na pisto, originali pa bodo lepo doma počivali ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ti so že pripravljeni za barvanje.. pa nabavš barvo pa to, pa ti ziher ličas nebo več ko 50€ računal če mu daš vez material zraven (100€ recimo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm meu na varaderi BT-45 in jih lahko samo hvalim...guma se je hitr segrela in je potem tud držala kot prlimana :OK: za varadero pomoje boljših ne rabiš itak so pa te najbolše izmed teh k si jih našteu :)

glede unih nalepk za na feltno je pa tko da nujno rabš un nastavk zravn za okol vlečt, brez njega pomoje živce zgubiš

sm jih tud sam nalepu in morm rečt da se z nastavkom zelo lepo nalepjo gor :)

tele gume, so res držale, sm šou jst 1x za Oražmom, na rondoju, tle pri tomačevem in ga je en izsilu, pa se je res vidl kako so lepo držale :)

jst sm pa živce zgubu z unim nastavkom, pa mam bol tko narjen, ni najbl naravnost, pa sej se spodi vid :)

alo pubeci najdite mi ene poceni poliestre za ninjo 03/04...na avtopikanet ni nič pizda...

430E jih ma motooprema za naročit :)

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!