Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ej on rabi komplet poliestrov za na pisto, originali pa bodo lepo doma počivali ;)

tako je, originale bom lepo porihtal in jih spravo na varno...ja poliestri pa bi mogli met izreze za luči in žmigavce, ker se mislim tud tako po cesti kar z poliestri vozit...

Sej ti so že pripravljeni za barvanje.. pa nabavš barvo pa to, pa ti ziher ličas nebo več ko 50€ računal če mu daš vez material zraven (100€ recimo)

ma bmk za barvanje, surove poliestre rabim, ne bom jaz nič barval tega, če mi bo pa jih bom kar z črnim šprejem pofarbal pa je to to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm meu na varaderi BT-45 in jih lahko samo hvalim...guma se je hitr segrela in je potem tud držala kot prlimana :OK: za varadero pomoje boljših ne rabiš itak so pa te najbolše izmed teh k si jih našteu :)

glede unih nalepk za na feltno je pa tko da nujno rabš un nastavk zravn za okol vlečt, brez njega pomoje živce zgubiš

sm jih tud sam nalepu in morm rečt da se z nastavkom zelo lepo nalepjo gor :)

kolko km pa so držale?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko km pa so držale?

lej jst sm jih zamenu pr 12000km pol sm pa naredu z njimi 12000km in motor z 24000km prodal...tako da ne morem reči koliko km je potem naredil še zdajšnji lastnik :) sam napredn sm ga prodau so ble gume še zmer skor take kokr sm jih kupu ampak se ne zajebavam...držale so na polno, občutu nism nobenga zdrsa, profila je edin mal mankal, ampak ga je blo še zmer velik tko da mislm da bi kumot še eno sezono iz njimi prevozu al pa vsaj pol :OK:

nagiba z njimi pa ni možno nardit večjega kot do auspuha kokr je vidno že tud na sliki :D

evo še slika gum napredn sm prodau

post-10671-1210095804_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo kako je kej dons šlo...

Boj med vestjo in med osebno srečo pri Kralju na Betajnovi in Fizikih

al neki tazga sm že pozaabu :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo kako je kej dons šlo...

Boj med vestjo in med osebno srečo pri Kralju na Betajnovi in Fizikih

al neki tazga sm že pozaabu :blink:

neki tazga je blo ja....

itq je use skupi en bullshit :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toti esej je pa bil res kr nekaj, oz. naslov. Prvo sem mogo enih 4x prebrat naslov + navodila, da sem vedo kaj sploh hocejo od mene. Ampak ko skapiras, pa je slo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej jst sm jih zamenu pr 12000km pol sm pa naredu z njimi 12000km in motor z 24000km prodal...tako da ne morem reči koliko km je potem naredil še zdajšnji lastnik :) sam napredn sm ga prodau so ble gume še zmer skor take kokr sm jih kupu ampak se ne zajebavam...držale so na polno, občutu nism nobenga zdrsa, profila je edin mal mankal, ampak ga je blo še zmer velik tko da mislm da bi kumot še eno sezono iz njimi prevozu al pa vsaj pol :OK:

nagiba z njimi pa ni možno nardit večjega kot do auspuha kokr je vidno že tud na sliki :D

evo še slika gum napredn sm prodau

post-10671-1210095804_thumb.jpg

Vkolikor so mi pri Elisi razložili, se BT45 ne da več dobiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vkolikor so mi pri Elisi razložili, se BT45 ne da več dobiti.

ja to pa res nebi vedu al se jih da še dobit al ne več, jst sm to lansk let kupu...

drugač pa upraš na B&F pneumatic v LJ k so uvozniki za bridgestone, boš bol točno zvedu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toti esej je pa bil res kr nekaj, oz. naslov. Prvo sem mogo enih 4x prebrat naslov + navodila, da sem vedo kaj sploh hocejo od mene. Ampak ko skapiras, pa je slo :D

isto jst

najprej sam WTF

no ja po ene 4x prebranih navodilih je steklo in mislim da sem naredil res dobro za svoje znanje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je, originale bom lepo porihtal in jih spravo na varno...ja poliestri pa bi mogli met izreze za luči in žmigavce, ker se mislim tud tako po cesti kar z poliestri vozit...

ma bmk za barvanje, surove poliestre rabim, ne bom jaz nič barval tega, če mi bo pa jih bom kar z črnim šprejem pofarbal pa je to to :D

eh luknje za luči pa res ni problem izrezat, vzameš minicraft pa eno majhno šajbo pa zrežeš :OK:

jst jih pa bom pofarbu, na eno hudo kombinacijo, belo, zeleno in črno.......pa en logo dal gor, pri šipci obvezno napis k0ci, ene par sponzorskih nalepk, da ne bo čist pusto, pa bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh luknje za luči pa res ni problem izrezat, vzameš minicraft pa eno majhno šajbo pa zrežeš :OK:

jst jih pa bom pofarbu, na eno hudo kombinacijo, belo, zeleno in črno.......pa en logo dal gor, pri šipci obvezno napis k0ci, ene par sponzorskih nalepk, da ne bo čist pusto, pa bo :)

jaz pa samo črno celi motor...ker vsaka dodatna nalepka in bilokaj druga se bom pol jokal ko bom skotal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo kako je kej dons šlo...

Boj med vestjo in med osebno srečo pri Kralju na Betajnovi in Fizikih

al neki tazga sm že pozaabu :blink:

nea govori...

prvih 90% sem vredu naredil...

zaključek je bil pa na ravni texasa :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo kako je kej dons šlo...

Boj med vestjo in med osebno srečo pri Kralju na Betajnovi in Fizikih

al neki tazga sm že pozaabu :blink:

Dobr naslov je biu men osebno čist v pizdi ne...drgač sm pa probu nek znat :-P...zajebu sm edin da se je Maks zaupou Nini pa se je baje Francki...kukr pač praujo ne :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jz res lahk izpit zgubim zarad nesreče???? :headbang:

Če mi ga pa res še enkrat uzamejo se bom pa brez vozu mater jim...sam bom kj jačjega.

hehe sm mal posliku (k si polomlen nim,aš kj druzga počet) Bom dal kr sm k ga nit ne mislm prodajat k ga bom kvečjm podaril komu. :P

post-10442-1210101590_thumb.jpg

post-10442-1210101656_thumb.jpg

post-10442-1210101708_thumb.jpg

post-10442-1210101763_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grdo si ga zlamal, pizda pa komaj si porihtal toto aprilio, pa izpit naredo pa to, prav bad mi je za tebe res... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grdo si ga zlamal, pizda pa komaj si porihtal toto aprilio, pa izpit naredo pa to, prav bad mi je za tebe res... :BUA:

mah ja sj to še ni tak bedno...bedne so kazni...k mi je blo že to dovol da sm polomen.

Ma sj sam da gre...italijana nkol več mam sam nesrečo z njim.

BZ čamčy :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ja sj to še ni tak bedno...bedne so kazni...k mi je blo že to dovol da sm polomen.

Ma sj sam da gre...italijana nkol več mam sam nesrečo z njim.

BZ čamčy :P

ej pa kdaj si ti fuknu ko si šou z rid?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pa kdaj si ti fuknu ko si šou z rid?

ja...sj če si že vidu na ridah kak je bla guma...pa da je šlo do daske :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spremeni podpis pizda :D

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ja sj to še ni tak bedno...bedne so kazni...k mi je blo že to dovol da sm polomen.

Ma sj sam da gre...italijana nkol več mam sam nesrečo z njim.

BZ čamčy :P

bad je ko na cesti padeš ja, isto bi se verjetno meni zgodlo če ne bi skotal na marofu, kjer so pač majčkeno plastike trpele, bi zaj bil verjetno še cel polomljen ko bi v kak robnik prletel, pa še kazni take da bi me glava pekla...čeprav ma cesta tut svoj čar in rad kdaj pa kdaj malo divjam tud po cesti, je res to ena vlka pizdarija, naš bivši profesor angleščine iz srednje šole bi reko: "pametni se učijo na napakah drugih, ker lastne so preveč boleče"...tak da nevem ne, sam se vedno bolj nagibam k temu da bi čim manj bil na cesti, čeprav me privlači, mi tisto malo zdrave pameti in razuma govori, da bi raje ninjo mel za piste, kasneje pa bi si še kupo krosera za po šumi...pa me nebi mogo doben jebat ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bad je ko na cesti padeš ja, isto bi se verjetno meni zgodlo če ne bi skotal na marofu, kjer so pač majčkeno plastike trpele, bi zaj bil verjetno še cel polomljen ko bi v kak robnik prletel, pa še kazni take da bi me glava pekla...čeprav ma cesta tut svoj čar in rad kdaj pa kdaj malo divjam tud po cesti, je res to ena vlka pizdarija, naš bivši profesor angleščine iz srednje šole bi reko: "pametni se učijo na napakah drugih, ker lastne so preveč boleče"...tak da nevem ne, sam se vedno bolj nagibam k temu da bi čim manj bil na cesti, čeprav me privlači, mi tisto malo zdrave pameti in razuma govori, da bi raje ninjo mel za piste, kasneje pa bi si še kupo krosera za po šumi...pa me nebi mogo doben jebat ne...

Maš prav ja. Čeprav kar se tiče mene me nič manj ne drži za motor...me je pa izučlo to da kar se tiče izpravnosti motorja ne grem z najmanjo napako nkol več na cesto sploh pa ne divjat. Je pa tut men full gušt to tišat ga po cesti (kolkr 125 dovoljuje) sam ko pa se zamisliš te pa učasih kr mal stisne.

Tut jz mam u planih enga krosera sam prvo je treba s tega dreka od kazni se vn zavlečt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čamac pokliči me za rs-250, danes sem bil v ljubljani kjer šravfajo 2t petarde in so rekli da prinesi izpuh !!! Kaj čakaš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz razmišljam tako, da bi zdaj imel RS 250 za pisto in bi se vozil po teh manjših pistah, ko odprem na 70 konjev pa tut morda kakšen Grobnik letos ali drugo leto in to tako do 20. leta, potem bi naj spremenili izpit, da bi mel neomejeno pri 20 letih in bi takrat potem kupil nek strup, s katerim pa bi se vozil tako po cestah kot po pisti. Kakor bo pa kakšna prilika pa je želja še cross in supermoto, tak da nekaj od tega tudi enkrat... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čamac pokliči me za rs-250, danes sem bil v ljubljani kjer šravfajo 2t petarde in so rekli da prinesi izpuh !!! Kaj čakaš ?

Kje to šravfajo 2T petarde? Saj izpuhi se mi ne zdijo toliko kritični, če si ti predaleč, lahko najbrž najdem tudi koga v MB in se to hitro naredi, bolj me skrbi, da najdem nekoga, ki bo mi res v nulo nastavil motor, ko dam gor nazaj izpuhe (bencin, zrak, dize, olje in to), da bo motor laufal v nulo, do takrat pa ne mislim še nič odpirat izpuhov, ker sam ne bom nastavljal tega motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!