Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Maš prav ja. Čeprav kar se tiče mene me nič manj ne drži za motor...me je pa izučlo to da kar se tiče izpravnosti motorja ne grem z najmanjo napako nkol več na cesto sploh pa ne divjat. Je pa tut men full gušt to tišat ga po cesti (kolkr 125 dovoljuje) sam ko pa se zamisliš te pa učasih kr mal stisne.

Tut jz mam u planih enga krosera sam prvo je treba s tega dreka od kazni se vn zavlečt.

eh da pa ni motor top porihtan in vse dela tak ko more pa tak niaš kaj...sploh pri teh 600ss, sploh si ne upam predstavljat kaj bi se zgodlo da bremze nea vrei primejo al pa kaj takega...po cesti ga je fajn tišat ja, pa avte prehitevat, men tud, ampak ko doma razmišljam pol kaj bi se lahko vse zgodlo me kuj stisne ne...ena budala ti malo vun zapele pa te ni več...je blo že kar nekaj takih situacij ko smo za las ušli če ne tetki s koso, pa ziher invalidskemu vozičku...problem je edino, da ko si gor na motorju ne razmišljaš o tem, ker je adrenalin prevelik, da bi lahko trezno razmišljal...vsaj pri meni no, ostali vem da ste bolj pametni hehe...jaz sn pač vedo bil adrenalinski odvisnik, pa ne samo pri motorju, pri vseh takih zadevah, sem rad sprobaval kje so meje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz razmišljam tako, da bi zdaj imel RS 250 za pisto in bi se vozil po teh manjših pistah, ko odprem na 70 konjev pa tut morda kakšen Grobnik letos ali drugo leto in to tako do 20. leta, potem bi naj spremenili izpit, da bi mel neomejeno pri 20 letih in bi takrat potem kupil nek strup, s katerim pa bi se vozil tako po cestah kot po pisti. Kakor bo pa kakšna prilika pa je želja še cross in supermoto, tak da nekaj od tega tudi enkrat... :)

so bili tudi na grobniku z rs250, eno je vozil sam gustinčič, časi so bli pa okoli 1:54

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz razmišljam tako, da bi zdaj imel RS 250 za pisto in bi se vozil po teh manjših pistah, ko odprem na 70 konjev pa tut morda kakšen Grobnik letos ali drugo leto in to tako do 20. leta, potem bi naj spremenili izpit, da bi mel neomejeno pri 20 letih in bi takrat potem kupil nek strup, s katerim pa bi se vozil tako po cestah kot po pisti. Kakor bo pa kakšna prilika pa je želja še cross in supermoto, tak da nekaj od tega tudi enkrat... :)

ja kaj zaj se bom pa jaz po cesti sam vozo al kaj jebote??? tolk dnara pa tui ni da bi vsak vikend bil na marofu...bo treba malo z pohorjem pa sladkim vrhom kompenzirat hehe...drugač pa, upam da res pride v veljavo ta zakon pri 20. letih neomejeno...te malo še pa smo rešeni hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh si ne upam predstavljat kaj bi se zgodlo da bremze nea primejo al pa kaj takega...

sploh ne sprašuj, to pa ti res požene strah v kosti za celi teden... preverjeno.

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so bili tudi na grobniku z rs250, eno je vozil sam gustinčič, časi so bli pa okoli 1:54

jaz bi rad prvič mel tak kol 1:50- 1:52, bi blo nekje normalno, bil bi pa zelo vesel če bi blo pod 1:50...ampak še pred tem pa kar nekajkrat na marof, ker ne mislim prit na grobnik totalno nepripravljen, da se bom tam jajcal ko stara baba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so bili tudi na grobniku z rs250, eno je vozil sam gustinčič, časi so bli pa okoli 1:54

Saj bom tudi jaz na grobniku z njo, ampak ne s katalizatorji in 55 konji ampak brez njih da motor lepše diha pa tut ne gre kaj preveč s 55 konji, pomoje premalo za grobnik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh da pa ni motor top porihtan in vse dela tak ko more pa tak niaš kaj...sploh pri teh 600ss, sploh si ne upam predstavljat kaj bi se zgodlo da bremze nea vrei primejo al pa kaj takega...po cesti ga je fajn tišat ja, pa avte prehitevat, men tud, ampak ko doma razmišljam pol kaj bi se lahko vse zgodlo me kuj stisne ne...ena budala ti malo vun zapele pa te ni več...je blo že kar nekaj takih situacij ko smo za las ušli če ne tetki s koso, pa ziher invalidskemu vozičku...problem je edino, da ko si gor na motorju ne razmišljaš o tem, ker je adrenalin prevelik, da bi lahko trezno razmišljal...vsaj pri meni no, ostali vem da ste bolj pametni hehe...jaz sn pač vedno bil adrenalinski odvisnik, pa ne samo pri motorju, pri vseh takih zadevah, sem rad sprobaval kje so meje :D

Hehe pri tem se 100% ujemava.

Da pa začnem naštevat poškodbe k sm jih staknu pri tem bi pa lahk kr velk seznam naredu :D

A kdo ve, če bi se dal dobit poliestre za moj letnik motorja???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe pri tem se 100% ujemava.

Da pa začnem naštevat poškodbe k sm jih staknu pri tem bi pa lahk kr velk seznam naredu :D

A kdo ve, če bi se dal dobit poliestre za moj letnik motorja???

jaz nisn še na motorju mel nič katastrofalnega, razn par odrgnin in podpludb, zdaj ko sn skotal na marofu pa mi ni blo popolnoma nič, še kombinezon se ni zjebal kaj ekstra...sem pa prej pri skijanju, hard core sankanju, plezanju in podobnih zadevah mel polomleno že skor vse kaj se polomit da hehe...aja pa baje sem še nevemkere stopnje invalid ker mam prva dva stalna zoba zlamana, samo mi jih je en majstor tak lepo skup naredo da se skor nič ne vidi hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam prva dva stalna zoba zlamana, samo mi jih je en majstor tak lepo skup naredo da se skor nič ne vidi hehe...

to ti misliš da se ne vidi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti misliš da se ne vidi

x2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nisn še na motorju mel nič katastrofalnega, razn par odrgnin in podpludb, zdaj ko sn skotal na marofu pa mi ni blo popolnoma nič, še kombinezon se ni zjebal kaj ekstra...sem pa prej pri skijanju, hard core sankanju, plezanju in podobnih zadevah mel polomleno že skor vse kaj se polomit da hehe...aja pa baje sem še nevemkere stopnje invalid ker mam prva dva stalna zoba zlamana, samo mi jih je en majstor tak lepo skup naredo da se skor nič ne vidi hehe...

Ja jz tut ne vem česa še nism mel raztrganga al pa zlomlenga :D Najhujša pa je bla na skijanju. K takrat k maš dozo adrenalina ni nkol preveč :D

to ti misliš da se ne vidi

hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti misliš da se ne vidi

hahaha, mah kurac nea se vidi se pa te vem, desni tak ni bil fejst odlomljen, levi edino je šou na dva pol, samo mi je res lepo zraun naredo...pa vmes sn ga še parkrat odlomo, ker tota masa ni tak trdna kot pravi zob, ampak mi je care vedno lepo sporihtal...škoda da je šou toti zobošiptar v penzijo, ker kuj ne upam pomislit kakega me bojo naredli ko bom naslednič si ga ki zlomo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr naslov je biu men osebno čist v pizdi ne...drgač sm pa probu nek znat :-P...zajebu sm edin da se je Maks zaupou Nini pa se je baje Francki...kukr pač praujo ne :whistle: :whistle:

ja franci pa tud krnecu če se ne motim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha, mah kurac nea se vidi se pa te vem, desni tak ni bil fejst odlomljen, levi edino je šou na dva pol, samo mi je res lepo zraun naredo...pa vmes sn ga še parkrat odlomo, ker tota masa ni tak trdna kot pravi zob, ampak mi je care vedno lepo sporihtal...škoda da je šou toti zobošiptar v penzijo, ker kuj ne upam pomislit kakega me bojo naredli ko bom naslednič si ga ki zlomo

Jz sm mel tut zlomlenga spred pa ni nč poznat...sm ga pa tut ene parkrat še zbil :D Će me druzga mi je u bonbonu ostal.

No kaj kdo ve za poliestre????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi 18-letnik iz Loške doline je z motorjem vred padel na cesti med Bloško Polico in Ložem. Policisti poročajo, da je najstnik na motorju z izrabljenimi pnevmatikami približno kilometer pred Ložem prehitro pripeljal v desni ovinek. Med padcem se je hudo poškodoval, odpeljali so ga na zdravljenje v klinični center v Ljubljano. Zoper motorista bodo policisti napisali obdolžilni predlog.

haha whatevr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh... norega se naredi pa reči da se po dirkališčih vozijo z gumami brez profila... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh... norega se naredi pa reči da se po dirkališčih vozijo z gumami brez profila... :D

hahahahaha dobra :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje to šravfajo 2T petarde? Saj izpuhi se mi ne zdijo toliko kritični, če si ti predaleč, lahko najbrž najdem tudi koga v MB in se to hitro naredi, bolj me skrbi, da najdem nekoga, ki bo mi res v nulo nastavil motor, ko dam gor nazaj izpuhe (bencin, zrak, dize, olje in to), da bo motor laufal v nulo, do takrat pa ne mislim še nič odpirat izpuhov, ker sam ne bom nastavljal tega motorja.

Pri 2t se po odprtju ali zamenjavi izpuha NIČ ne nastavlja, to je drugo kot 4t, kjer moraš ! Skratka če je zdej dobr nastavljen je tud za pol dobro !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 2t se po odprtju ali zamenjavi izpuha NIČ ne nastavlja, to je drugo kot 4t, kjer moraš ! Skratka če je zdej dobr nastavljen je tud za pol dobro !!!

pa kaj ti spet prbijaš?

lih pri 2T je pomembno...

če odpreš motor(ven blokade) potem moraš povečat dotok goriva in olja itd... al bo kr ista mešanca sam motor jo potrebuje več?

če ne veš pol bodi raje tiho

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 2t se po odprtju ali zamenjavi izpuha NIČ ne nastavlja, to je drugo kot 4t, kjer moraš ! Skratka če je zdej dobr nastavljen je tud za pol dobro !!!

Sam ti pa si čudno bitje, ni kaj :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ti pa si čudno bitje, ni kaj :blink:

Ma dej ta dejavu bi resno rabu kkšno pomoč, že prov sit sm teh njegovih bolanih izjav po forumu :headbang: po vseh temah o dirkališčih piše kam vse bi šov on pol na konc bo pa spet pizdo stisnu kokr jo je za slovenski dan na grobniku :slap:

pa skos neki serje v temah ljubezen pa jamra...raj se nej prjav na kkšn ženski forum, pa se bojo tm babe pa on med sabo tolažl glede ljubezni :wacko:

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dej nooo...kako si lahko takšn...pač je nežnejša dušaaa :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha, Orgazem dihej, dihej... :D sej jest tud nevem a se zajebava al se mu je res odepalal...

Ampak ob temle postu sm pa dobu krče od smeha :lol1: :lol1: Zadnji stavk zmaga!!!

Dal sem 100eur, pa ni važno kje. Izbral sem si res postavno in lepo dekle. Ona res zna, jest pa se res še učim :whistle: Naseldnič bo še bolš. Prosim kogarkoli ki to bere, naj ne pove nikomur, ker se stvari hitro razvejo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!