Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

najbolje je nekaj česar ne želimo povedati vsem napisati na JAVNI FORUM :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolje je nekaj česar ne želimo povedati vsem napisati na JAVNI FORUM :worship:

da, z več kot 14.000 uporabniki :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dej nooo...kako si lahko takšn...pač je nežnejša dušaaa :wub:

Hahaha, Orgazem dihej, dihej... :D sej jest tud nevem a se zajebava al se mu je res odepalal...

Ampak ob temle postu sm pa dobu krče od smeha :lol1: :lol1: Zadnji stavk zmaga!!!

ma dej no če je res... k berm njegove objave, ne vem al bi se smeju al bi se joku kako je lahko en človk tko neumn

prov rd bi njega enkrat vidu na enmu dirkališču :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej no če je res... k berm njegove objave, ne vem al bi se smeju al bi se joku kako je lahko en človk tko neumn

prov rd bi njega enkrat vidu na enmu dirkališču :grim

a misliš da si edini :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej no če je res... k berm njegove objave, ne vem al bi se smeju al bi se joku kako je lahko en človk tko neumn

prov rd bi njega enkrat vidu na enmu dirkališču :grim

Hehe, kdaj se boš na kšno kavo oglasu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a misliš da si edini :whistle:

verjamm da nism edini ja :D in upajmo da bomo dočakali ta dan ko ga bomo na grobniku videli prvič peljati 1.38 :kva1: še neodkriti slovenski upi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjamm da nism edini ja :D in upajmo da bomo dočakali ta dan ko ga bomo na grobniku videli prvič peljati 1.38 :kva1: še neodkriti slovenski upi :lol1:

ej pa veš d bi se dal 1:38 za prvič, res sm zadnjič gledal, tam pred riješkim ovinkom je makadam, da lahko celega sekaš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej ta dejavu bi resno rabu kkšno pomoč, že prov sit sm teh njegovih bolanih izjav po forumu :headbang: po vseh temah o dirkališčih piše kam vse bi šov on pol na konc bo pa spet pizdo stisnu kokr jo je za slovenski dan na grobniku :slap:

pa skos neki serje v temah ljubezen pa jamra...raj se nej prjav na kkšn ženski forum, pa se bojo tm babe pa on med sabo tolažl glede ljubezni :wacko:

Pa kaj je s tabo ? Imaš kaj proti meni ? Zakaj pa nebi dirkal po pisti če je možnost ? Motor je res star, samo upam si trdit d me ne morete prehitet- gremo stavit ? :naughty: Glede žensk pa je tko: nimam sreče v ljubezni samo to nima nič zveze z 125-kami in športnim motociklizmom. Ne vem kaj vam gre tok v nos, če grem na pisto. Se pa vsem iskreno opravičujem, če sem koga kakorkoli užalil. Če sem naredil sramoto in se blamiral, sem jo samo sebi, nobenemu nič nočem :( Če pa mislite d sem slab človek, lahko kadarkoli pridete na čevapčiče in pijačo ZASTONJ

@čamac, pejd k enmu v mariboru k švasa rostfrei, pa zrihti že enkrat. Če bi mu jest toto aprilio bi mela že 90 konj :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@čamac, pejd k enmu v mariboru k švasa rostfrei, pa zrihti že enkrat. Če bi mu jest toto aprilio bi mela že 90 konj :worship:

ti ga sam nategn da bo mu tist zaribal use skp :headbang:

drgač pa dejavu...noben ni reku da si slab človek...samo maš mal nedorasle..al nevem kako bi se izrazu..prvič vidm tak tip človeka k si ti..tko da je težko določt..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@čamac, pejd k enmu v mariboru k švasa rostfrei, pa zrihti že enkrat. Če bi mu jest toto aprilio bi mela že 90 konj :worship:

glede na to da ne bi niti ponastavil osnovnih nastavitev na motorju bi tebi prej zaribala kot bi jo spravil na 70 konjev, kaj šele 90...

Zdaj se vsaj lahko vozim, ko bom našel v redu mehanika in imel vse dogovorjeno pa bom dal pobrat ven katalizatorje in motor spravil k mehaniku da ga naštima v nulo. Do takrat pa se raje tak vozim zaenkrat pa se vsaj lahko vozim, ker imam še mnogo drugih stroškov (ne z motorjem) in ko bo kaj boljše stanje, se odpravim pobrat katalizatorje in motor k mehaniku. Zdaj imam polno glavo vsega drugega, tud šoli se bo treba malo posvetit, nimam preveč časa zdaj se ukvarjat s katalizatorji na motorju, res mi je zdaj to zadnja skrb. Zdaj še imam v maju namen enkrat se vsesti na motor (trenutno se nič ne vozim, je pripravljen za pisto) in sicer na Marof, potem pa bomo videli kako in kaj naprej...

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je s tabo ? Imaš kaj proti meni ? Zakaj pa nebi dirkal po pisti če je možnost ? Motor je res star, samo upam si trdit d me ne morete prehitet- gremo stavit ? :naughty: Glede žensk pa je tko: nimam sreče v ljubezni samo to nima nič zveze z 125-kami in športnim motociklizmom. Ne vem kaj vam gre tok v nos, če grem na pisto. Se pa vsem iskreno opravičujem, če sem koga kakorkoli užalil. Če sem naredil sramoto in se blamiral, sem jo samo sebi, nobenemu nič nočem :( Če pa mislite d sem slab človek, lahko kadarkoli pridete na čevapčiče in pijačo ZASTONJ

@čamac, pejd k enmu v mariboru k švasa rostfrei, pa zrihti že enkrat. Če bi mu jest toto aprilio bi mela že 90 konj :worship:

hehe ne mislm da si slab človek...ampak na čevapčiče bi pa vseen pršu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čamac top eater :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ venom hahahah :D

ej čamil..dej nared tvoj sad dissapointed face -->> :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ venom hahahah :D

ej čamil..dej nared tvoj sad dissapointed face -->> :closedeyes:

hahaha ja tota faca zmaga užaljena hahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmeri je biu užaljen ne glede na to kaj sva mu rekla :D

čamil :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čamac top racer :worship:

why?

@ venom hahahah :D

ej čamil..dej nared tvoj sad dissapointed face -->> :closedeyes:

ti maš sad face, če jaz sploh nisem užaljen, to sta si vidva neke zmislila

hahaha ja tota faca zmaga užaljena hahah

ta faca sploh ne obstaja

zmeri je biu užaljen ne glede na to kaj sva mu rekla :D

čamil :friend1:

not true

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kk fajn vreme, sam je kurc ko se je treba ucit, zei 1 mesec še stisnit pol pa bo :P

Sam pouk je tk po eni strani fajn, sam kontrolne pa spraševanje je pa mimo :alien1: :D

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hozi če si fouš črncam ker majo take dolge lule, a si rasist???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kk fajn vreme, sam je kurc ko se je treba ucit, zei 1 mesec še stisnit pol pa bo :P

Sam pouk je tk po eni strani fajn, sam kontrolne pa spraševanje je pa mimo :alien1: :D

tebi je fajn eni mamo pa še samo 1 teden :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vsi se mate fajn... matura pa kontrolne same lepe stvari... takrt k mate ze konc se na faxu sele dobr zacne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vsi se mate fajn... matura pa kontrolne same lepe stvari... takrt k mate ze konc se na faxu sele dobr zacne...

ja ja, nea me spominjaj...poletja ne bo, poletja ne bo,... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hozi če si fouš črncam ker majo take dolge lule, a si rasist???

ammm, nvm, ne :P :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!