Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Aja pa nevem zakj mislš da 50ccm je dobra od aprilije 125ccm je pa kr neki. Oblika je ista, motor zgrajen po istem konceptu razn da je razlika v kubaturi pa moči pa prestavnih razmerjih. Nevem v čem je pol 125ccm slabša od 50ccm, neveste o čem bi se sploh še pogovarjal pa take nesmiselne teme najdete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da bi blo dobro vse teme zapret kr je blo vse o teh motorjih (RS, mito, NSR,...) že vse več x povedano in zdaj je vse skup še sam nabijanje v prazno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne zapret ker če bo lihk kšn na novo pršu pa bo kej hotu prašat pa mu še kej povemo ker je muka brat stvari ki so nekje na straneh od 100 - 200... Vsi tisti ki pa nabijajo res tiste brez vezne stvari pa 50% warninga. Tud jst nabijam ne rečem sam eni ste pa prov obupni že.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa nevem zakj mislš da 50ccm je dobra od aprilije 125ccm je pa kr neki. Oblika je ista, motor zgrajen po istem konceptu razn da je razlika v kubaturi pa moči pa prestavnih razmerjih. Nevem v čem je pol 125ccm slabša od 50ccm, neveste o čem bi se sploh še pogovarjal pa take nesmiselne teme najdete.

50ka je v tem bolsa ker tistih 50km/h kaj je sla manj je blo z njo dosti manj stroskov,sploh pa pri tankanju.

drugace pa _honda_ poglej kako brezvezno nabijanje je v temah pod kategorijo skuterji in... pa tud tle v motocikli 125... je samo nabijanje,se najmanj je nabijanja v temi o motocikli,ker tam so ze tisti ocitno tolko dozoreli da ne nabijajo kr neki....sej ne recem da jst tud ne sam vseeno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk niste normalni...

P.S. men je biu pa moj tomos avtomatik najjači, k sm se sam 60 pelu pa nism biu tok v nevarnosti :lol1: :lol1: :lol1:

joke fantje... odrastite, pa pol kej pamtnga nabijejte!

drugač pa 125.ke prodat pa nazaj na mopede jet... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi blo to res,....ampak je aprilia dalec od tega

Mi je pa en z cbr125 ko sem mel se 50 pa sem ga pr 120 prehiteval,ko sem se vstavo reko ka mam not da mi tolk gre,mu ni blo nic jasno da sem ga z 50ko prehitel,pa sej blo bi se vse normalno ce ga neb on tiso kolk pac gre,pa se na krizisci na prvi zravn njega se vstavo.Od aprilie je samo RS50 dobra,125ka je pac za tisti 2 leti za silo!

Ma dej človk a si normaln no...pr 120 si ti s 50ccm motorjm še prehitevu...pa dej lepo te prosm no...kot prvo ti povem da cbr125 tut od delč ne doseže 120km/h pa tut če jo ne govor da si ti s 50 kubično prduljco še mem letu...ma dej motor bi ti razpadu že pr 100 kwa šele pr 120 :slap: :slap: :slap:

folk niste normalni...

P.S. men je biu pa moj tomos avtomatik najjači, k sm se sam 60 pelu pa nism biu tok v nevarnosti :lol1: :lol1: :lol1:

...

No Grčar sej če sva čist iskrena tut na telm daelimčku nisi kej bolj v nevarnosti kt na frčaku :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Grčar sej če sva čist iskrena tut na telm daelimčku nisi kej bolj v nevarnosti kt na frčaku :P ;)

se oproščam, k ti tista DT-jka leti 125km/h :doze:

a si se zadne cajte kej z žigatom družu :? ker ponavad je meu on neke neumesne pripombe...

pa itak je biu tist joke, če pa ne razumš, ti pa jst ne morm pomagat...

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dj... sam se en mesc zdrzte, pol se vm pa nebo vec dal kregat k bo pomlad :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi kr, jest bom sou pa u portoroz na kavo :P

klik <-- kdo je use na tej fotki? k to je blo to sezono, ne? :hmm:

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

clovk to nismo mi....:> poglej od tazadnga tablco :>

sploh pa mi nimamo tok crnih mitotov heh

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi kr, jest bom sou pa u portoroz na kavo :P

klik <-- kdo je use na tej fotki? k to je blo to sezono, ne? :hmm:

to sploh niso slovenci... to so al avstrijske tablce al pa ne,ške

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

clovk to nismo mi....:> poglej od tazadnga tablco :>

sploh pa mi nimamo tok crnih mitotov heh

:blush:pizda sploh nism gledu tablc... un k na ograji sedi je tko na hitr grcarju podobn :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej človk a si normaln no...pr 120 si ti s 50ccm motorjm še prehitevu...pa dej lepo te prosm no...kot prvo ti povem da cbr125 tut od delč ne doseže 120km/h pa tut če jo ne govor da si ti s 50 kubično prduljco še mem letu...ma dej motor bi ti razpadu že pr 100 kwa šele pr 120 :slap: :slap: :slap:

S tisto 50ko bi mogoce se tebe prehitel,pa po ravnem je sla 125,merjeno z 600ko tak da vem kak je so tist motor,pa po prvi je tud so od 85 do nule,lahk pa ko bom so na morje gres zravn pa grema do tega lastnika ko jo ma zdaj pa bom se tebe z njo prehito:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tisto 50ko bi mogoce se tebe prehitel,pa po ravnem je sla 125,merjeno z 600ko tak da vem kak je so tist motor,pa po prvi je tud so od 85 do nule,lahk pa ko bom so na morje gres zravn pa grema do tega lastnika ko jo ma zdaj pa bom se tebe z njo prehito:D

Ja ok...vse je mogoče...naštimaš NOS v skuterja pa gre 200...ampak če bo ta motor brez popravil pa kakega ornk vzdrževanja delu kej več k 1000km pol je to mal mn kt čudež! .)

Men pa moj dela že 22000km brez problema :)

P.S.:

In kaj me tle veze kok delč se motor pele po prvi??? :? :slap:

Dej konc te debate k ne vem a bi se smeju k folk take prbija al bi se joku k folk nima tok pameti da bi pomislu kaj govori...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ok...vse je mogoče...naštimaš NOS v skuterja pa gre 200...ampak če bo ta motor brez popravil pa kakega ornk vzdrževanja delu kej več k 1000km pol je to mal mn kt čudež! .)

Men pa moj dela že 22000km brez problema :)

Tist motor ma ze zdaj nekaj cez 20000 km in od 10k je not ta predelava ki je not,in zdaj pri tem lastniku je 3 bat not,pa motor se vedno gre,pa ceprav ma kit 10000 prevozenih.

Kolk gre po prvi ma pa veze nic,sam me zanima ce se lahk ti od 85 do 0 km/h peles po prvi!

Sej bi napiso back to topic sam je to bol tezko v tej temi :D

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Kolk gre po prvi ma pa veze nic,sam me zanima ce se lahk ti od 85 do 0 km/h peles po prvi!

...

Ja pa kaj ma veze z motorjm to kolk delč se pele po prvi...tle je več al mn sam voznik važn....če znaš se da še avtomatika po prvi pelat :devil:

Jst po prvi drgač znam pelat sam mi je mojga motorja mal preveč škoda da bi take neumnosti počeu z njem ker se mimgrede zgodi da kej ne znese pa je takoj škoda na motorju .) Dej mi motor pa se ti pelm po prvi lih kolkr delč hočš.Aja pa če ti tipu kr tko na slepo vrjamš da je mal mn kt kak Rossi pol ql sam jst take podatke vedno bl z rezervo jemlem...če ne zarad druzga zato da se mi folk ne smeji k bi prbiju kšne take bedarije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj res nevem zakaj je moral napisat za po prvi. čeprav se je to od mene naučil.

ampak povem vam da tista 50ka je bila moja last in vse kaj je bilo na tunigu sem sam naredil. motor je v pospeških stegnil vsako 125ko ko je imela še 15 konjev. v končni nisem nikoli probaval. bi se dalo da bi šla mimo 125ka ampak do 100 na uro pa ni imela šans nobena. končna pa je bila 125km/h.

zaj pa prosim dovol :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!