Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja katastrofa

joj če zvozim vse ( v kar verjamem in upam :P ) res ne vem kaj bom naredu

a bom šu spat domov za 2 dni, al se ga bom napiu tok k še nikol v življenju, ne vem res ne :D

če boš naredo brez popravnih boš maturo tud...če pa maturo padeš si pa res gustek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje na forumu sem kar parkrat prebral kako je kvalitetno olje motul (za mešanico) in da ima prijeten vonj. No jaz sem se odločil da ga bom začel tankat in sem ga tudi začel ampak nimam nikakršnega prijetnega vonja kot se zasledel in slišal pravit :D :( :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men osebno je najbolši tale vic :D :

Janezov dnevnik

Ne vem kaj mate proti Bosancem.

Mene so včasih tudi fejst motli. Zaj pa ne več.

Do tega pa je prišlo takole: Mam hčero, ki mi je kot frkla pila kri. Bil sem vse, stari bohan, zabitež, sto let za leseno žlico, ni kaj ni blo. Mam babo, ki me je jebala v glavo ko majmuna. Nič ji ni pasalo. Bol ko sn delal, bol je žvekala. Mam sosede, ki so mi nonštop delali pizdarije.

Nobeno stvar nisem prav naredo, ne da bi meli pripombe. Pol pa je hčera spoznala enga Bosanca, zanosla in se z njim oženla. Sprva sem mislo, da se mi bo sfuzlalo. Čez dva meseca je prišla nazaj s plavim frisom. Ati, mami lejta kaj mi je naredo. Nič več neandertalec in podobno. Čez dva dni je tak šla k njemu nazaj. Vsake tolko cajta jo nakložna in se pridere k svojemu zlatemu ateku. Še staro je strah zeta in se je fejst vnesla. Jaz pa od cajta do cajta povabim Bosanca v gostilno na pijačo in sma največja kolega.

Zakaj pa ne.

Porihtal mi je familijo kot se spodobi. Toti nimajo milosti do bab. Pranje nog vsak večer, postrežba ol inkluzive, nobenega španskega sranja na TV, samo fusbal, itd. Marsikaj bi se lahko naučili od njih. Včasih naredimo pri nas piknik in pride zet s familijo (mata tri sine) in žlahto. Včasih še kake kolege sebo prpelejo. Ko se frocovje zakadi po vesi spizdijo še podgane. Sosedi dva dni ne upajo iz bajt. Tudi na njihovo muziko sem se navadil. Saj ni tak slaba. Še sploh Šaban Šaulic in tista Kuje Mujo konja po mjesecu, čeprav je baje že zelo stara. Sedaj, če me kak sosed hoče kaj gnjavit, samo rečem, da bom mel piknik, pa mam mir. V trgovini včasih za štos stegnem roko proti pakiranim čevapčičem. Narod samo razširi oke v strahu, spet bojo meli piknik. Skratka sedaj sem car na vasi.

Zato živeli Bosanci.

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn ja ^^ :D

Pijemo ga itak brez igrce al pa z, sam zei z dovgo nismo kake igrce, pa še v petek RD praznujem, tk da bi mal popestrili ;)

Tk da poveite ka vam je najbols, pa KK SE GRE :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nitro.si

Pozna kdo tele zadeve?

KLIK

Glede na to, da sem pred kratkim kupil nov črni vizir za Arai-ko in sem ga počohal in rabim nov vizir, ker z originalnim se ne mislim kaj dosti vozit mi povejte če ve kdo kaj o tem linku... Vsekakor mnogo ceneje kot da kupim srebrni vizir (80€+)

jee ves da sn jaz tudi to gledal...samo mislis da je to univerzalna zadeva, al samo za te marushin celade...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje na forumu sem kar parkrat prebral kako je kvalitetno olje motul (za mešanico) in da ima prijeten vonj. No jaz sem se odločil da ga bom začel tankat in sem ga tudi začel ampak nimam nikakršnega prijetnega vonja kot se zasledel in slišal pravit :D :( :doze:

jaz točim motul 710 pa ne diši nič ekstra. včasih ko sem bil mali se je nekdo tu vozil mimo mene z rs 125, ki je noro dišala, prav takšen vonj sem zasledil tudi pri par cross motorjih, še zdaj nisem ugotovil za katero olje gre, bi ga definitivno točil...

jee ves da sn jaz tudi to gledal...samo mislis da je to univerzalna zadeva, al samo za te marushin celade...

univerzalno ziher, najbolj mi je itak všeč črni arai vizir, ki ga mam zdaj, ampak sem ga ščohal in rabim spet novega, niso pa tak poceni tak da tut kaj takega bi lahko probal pa nalepim na originalni vizir (seveda če je uporabno, se ne lušči, pušča madeže, škodi očem ali karkoli podobnega)

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz točim motul 710 pa ne diši nič ekstra. včasih ko sem bil mali se je nekdo tu vozil mimo mene z rs 125, ki je noro dišala, prav takšen vonj sem zasledil tudi pri par cross motorjih, še zdaj nisem ugotovil za katero olje gre, bi ga definitivno točil...

dvotaktol je to hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motul 800 (factory road racing) - diši pa še roza je.

ti si to točil itak samo zato ker zraven pač piše road racing...

če bi tebi kdo ponudil Planica sladoled iz banjice in Tuš sladoled iz banjice pa na Tuševega napisal gay-ice-cream bi tudi okoli pravil, da je tušev boljši

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motul 710 sploh nima nekega ekstra vonja po olju ampak po nekih zeliščih....ko pa izgoreva pa nič ne voham da bi kaj prijetno dišalo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si to točil itak samo zato ker zraven pač piše road racing...

če bi tebi kdo ponudil Planica sladoled iz banjice in Tuš sladoled iz banjice pa na Tuševega napisal gay-ice-cream bi tudi okoli pravil, da je tušev boljši

drugače sem tankal vse možno in ni razlike pri vožnji....( opazna razlika....800 lepše diši in lepo izgleda)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar Čamac išče je 100% Motorex :)

važno da bo dišalo, pa magari potem takoj zariba :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar Čamac išče je 100% Motorex :)

hm kaj pa vem točil bom itak samo motul 710 pa tudi do zdaj v motorju še ni bilo nikoli drugega olja... v glavnem če je motorex tisto dišeče potem pa kapo dol, noro lep vonj (vsaj meni) :worship:

No, danes sem prodal tisti komplet Metzeler M3 Sportec (120/180) za 220€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej za vonj je reko.. ampak poznam par primerov k redno tankajo Motorexa pa zadeve delajo ko šus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da, kocigan se heca :D a ma kdo kaj starega železja za prodat, sprejemam tudi baker in aluminij, ali pa samo povejte na keri cerkvi/bajti blizu vas imajo bakreno streho/žlebove :naughty: če naštejete dovolj lokacij dobite kot darilo kalašnika, sicer nima serijskih številk niti papirjev pa ni testiran, tako da ne morm rečt da vam ga ne bo razneslo v roki :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm kaj pa vem točil bom itak samo motul 710 pa tudi do zdaj v motorju še ni bilo nikoli drugega olja... v glavnem če je motorex tisto dišeče potem pa kapo dol, noro lep vonj (vsaj meni) :worship:

No, danes sem prodal tisti komplet Metzeler M3 Sportec (120/180) za 220€.

lepo si bil vložen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!