Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

kako hudiča mu je pa to ratalo :hmm: jaz sem jih že ene dva mesca nazaj dodal pa me zgleda nočjo sprejet :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kocigan priješ na marof naslednjo soboto...da vijimo iz kakšnega testa si al si samo tisti mobikrog mel nadrkan...hehe .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čevapčiči??

:o kje!?!?!?

:lol1: :lol1: :lol1: kopirano iz teme o vicih

aaaaaaaaaaaaahahahhahaah :D huda!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kocigan priješ na marof naslednjo soboto...da vijimo iz kakšnega testa si al si samo tisti mobikrog mel nadrkan...hehe .)

jao kolkat bom še moral povedat da dobim izpit 24.5, tako da ne, ne pridem, pa še gum nimam oz. mam samo jih je treba zamenjat, ker so robovi čisto pobrani, iz kakega testa si pa boš lahko pokazal na grobniku, se enkrat letos zmenimo pa gremo dol, tako da bomo vsi prvič furali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao kolkat bom še moral povedat da dobim izpit 24.5, tako da ne, ne pridem, pa še gum nimam oz. mam samo jih je treba zamenjat, ker so robovi čisto pobrani, iz kakega testa si pa boš lahko pokazal na grobniku, se enkrat letos zmenimo pa gremo dol, tako da bomo vsi prvič furali

ja sej pa maš prikolico al ne???...gume si pač kupi ne...nevem kak lahko zdržiš da se nea voziš tak dolgo hehe....drugač pa ijemo na grobnik ja, ampak ne pred jesenjo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je pa rekel da se ne vozim, saj se tukaj okoli po našem podgurju, samo res da ne kolenčkam nič

kake pa so kaj hitrosti na marofu, ker mi te zaprte piste ne dišijo kaj preveč :hmm: men je bil mobi kul, ker si lahk dosegel tudi 200km/h, potem pa bremzanje na ful in spet po gasu iz ovinka, to je meni užitek, ne pa da je ovinek za ovinkom, pa še zaprti vsi, to morjo bit uni hitri ovinki, kjer lahko pelješ 100km/h plus in drgneš koleno po tleh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boš naredo brez popravnih boš maturo tud...če pa maturo padeš si pa res gustek :D

vem to ja :D

treba šolo narest pol je pa itak lažje naprej

torej... šolo narest = zmaga :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je pa rekel da se ne vozim, saj se tukaj okoli po našem podgurju, samo res da ne kolenčkam nič

kake pa so kaj hitrosti na marofu, ker mi te zaprte piste ne dišijo kaj preveč :hmm: men je bil mobi kul, ker si lahk dosegel tudi 200km/h, potem pa bremzanje na ful in spet po gasu iz ovinka, to je meni užitek, ne pa da je ovinek za ovinkom, pa še zaprti vsi, to morjo bit uni hitri ovinki, kjer lahko pelješ 100km/h plus in drgneš koleno po tleh

amm...na ciljni ravnini je druga prestava na koncu, ali pa tud tretja včasih- se pravi okol 150- 160 kmh, potem je en odprti ovinek v levo, ki ga gre po kolenu odpetal cca 120- 130 kmh...pol so pa bolj zaprti ja, raz en pred ciljno ravnino (ta katero mam sliko v profilu), je tud malo hitrejši, lahko maš okol 90-100 noter...

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motul 710 sploh nima nekega ekstra vonja po olju ampak po nekih zeliščih....ko pa izgoreva pa nič ne voham da bi kaj prijetno dišalo....

vohaj tts tisto šele gusti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to morjo bit uni hitri ovinki, kjer lahko pelješ 100km/h plus in drgneš koleno po tleh

:yea1: rejser :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm...na ciljni ravnini je druga prestava na koncu, ali pa tud tretja včasih- se pravi okol 150- 160 kmh, potem je en odprti ovinek v levo, ki ga gre po kolenu odpetal cca 120- 130 kmh...pol so pa bolj zaprti ja, raz en pred ciljno ravnino (ta katero mam sliko v profilu), je tud malo hitrejši, lahko maš okol 90-100 noter...

:hmm: pol bi znal bit pa kr zanimivo, pridem letos, sam ne tko kmalu, med počitnicami ziher

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: pol bi znal bit pa kr zanimivo, pridem letos, sam ne tko kmalu, med počitnicami ziher

ma ja sej je fajn, samo ni ravno prijazn do tvojih drsnikov, ker če hočeš lahko čisto vsak ovinek po kolenu peleš...jaz sem se na koncu že prav trudo da bi čim manj po tleh čohal hehe, so bli skor novi, zaj pa jih že kuj neke fali :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej res, še drsnike bo treba zamenat :headbang: bom dal kar jeklene gor d bodo za en čas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej res, še drsnike bo treba zamenat :headbang: bom dal kar jeklene gor d bodo za en čas

alo kolk kaj stanejo tsiti ko majo neke titanove palčke noter...to bi jaz mel, da bi se mi še iz drsnikov iskrilo...zaj se mi samo od škornjov ko majo one titan ojačitve ob straneh... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo kolk kaj stanejo tsiti ko majo neke titanove palčke noter...to bi jaz mel, da bi se mi še iz drsnikov iskrilo...zaj se mi samo od škornjov ko majo one titan ojačitve ob straneh... :D

wannabe melandri :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist je zakon u lamonu ponoč če ma kdo k se fajn iskri :) res dobr zgleda :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo koci ker benz ti tankaš za ninjo...95?? misliš da če bi 100-ko tankal da se to kaj pozna...dvomim sicer, ampak eni kar veselo to tankajo, pravijo da je boljše kao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fotru se je na cbr-ki poznal če je tankov v avstrij alpa sloveniji... in to kr konkretno... motor je lepš lavfov. poj mamo pa kao isti bencin :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo koci ker benz ti tankaš za ninjo...95?? misliš da če bi 100-ko tankal da se to kaj pozna...dvomim sicer, ampak eni kar veselo to tankajo, pravijo da je boljše kao

kje naj bi se poznalo?

mislm jst tankam skos 95 fafčy recmo pa skos 100ko tovče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje naj bi se poznalo?

mislm jst tankam skos 95 fafčy recmo pa skos 100ko tovče :D

ja kao zarad teh 5 oktanov naj bi se poznalo...nevem no, jaz tud dvomim da se kaj pozna....ja fafčy pa itak mora vse top top pa da je racing hard core, to je njemu važno hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

95 tankam, vsaj zdaj ko hodim z avtom in 10L kantico na pumpo, pa še avto natankam (v avto itak ne bom točil več kot 95 :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

95 tankam, vsaj zdaj ko hodim z avtom in 10L kantico na pumpo, pa še avto natankam (v avto itak ne bom točil več kot 95 :D )

jaz sn se enkrat skor zmoto, pa sn dizla natočo v ninjo haha...sn že mel dekl odprt pa že skor noter bi vtakno pipico, pol šele vidim da je neka črna farba tiste pipice u pizdo mater sn si mislo...da bi pa to not nalil pa bi meli mitoo poweer zaribani :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!