Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

jaz sn se enkrat skor zmoto, pa sn dizla natočo v ninjo haha...sn že mel dekl odprt pa že skor noter bi vtakno pipico, pol šele vidim da je neka črna farba tiste pipice u pizdo mater sn si mislo...da bi pa to not nalil pa bi meli mitoo poweer zaribani :D

no ja pač nebi zalavfov... motor nekako do doma spraviš pa tank spucaš... jst mislm da napumpu plaču pa odpelu pa skor da nebi ane :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja pač nebi zalavfov... motor nekako do doma spraviš pa tank spucaš... jst mislm da napumpu plaču pa odpelu pa skor da nebi ane :P

bi mogo bit res že zmeden ja pa raztresen ...ali pa too much stoned in love :lol1:

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam je komad tekij junakINJ k dizl nabijejo v bencinski avto :) delam na črpalk pa vidm to pogosto... poj pa babe se vžigajo da je jafino po vsh napeljavah :slap: to morjo bit serviserji veseli ko je treba vse prepucat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ti pa ne bi bil, važno da se evri obračajo :naughty:

sej se majo fletn ja... sam men se neb dal vsakic poslusat ene gospe koko je spregledala kero rocko je zagrabla alpa koko je navajena na tadrug avto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

babam bi jaz tak vsem izpite pobral, tak ko v iranu lepo, ne smejo vozit avta, pa na avtobusu morjo čist v zadnjem delu sedet haha...muđahedinosi že vejo kak je treba :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi mogo bit res že zmeden ja pa raztresen ...ali pa too much stoned in love :lol1:

stoned in love bi blo premal da bi to naredu hahaha :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ampak to pa zdaj res umiram hahahahahahahahaha :worship: :worship: hozi legenda loooooooooooool

preberte zadnjo stran te teme: KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: sem še enkrat prebral te hozijeve objave hahahahahahahahaha, kr ne morm se nehat smejat, fak ne to pa je popestritev dneva :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: joj me že trebuh boli od smejanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: sem še enkrat prebral te hozijeve objave hahahahahahahahaha, kr ne morm se nehat smejat, fak ne to pa je popestritev dneva :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: joj me že trebuh boli od smejanja

Če je pa tako tele pa kr skos neka bluzi :slap: ... če bi ttga mev nagačenga v dnevi bi ti še taj rajtam neka bluzo (bi mo dav vsai eno smrekico v uste dabi mavo pridašavo) ... taki mi pa res grejo na kurac ... js vem da nč ne vem, tti pa še tega ne ve da nč ne ve !!! :nono:

________

Gdo ma kako fajno pijansko igrco? :D

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: a zdej boš pa še tle take strelu hahahahahahahahahahaha fak jutr bom mel musklfibr :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship:

sam un hhv je res čist podivjan... :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ampak to pa zdaj res umiram hahahahahahahahaha :worship: :worship: hozi legenda loooooooooooool

preberte zadnjo stran te teme: KLIK

taj dobra: ker to kar je pritrjeno na tvoj vrat enostavno ni tvoja lastnina, ker ke si pa že vido da bi bil luft od koga ?!?!?!? :D

haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship:

sam un hhv je res čist podivjan... :alien1:

ma ja, tk ko taka Srbska mučkalica je, gode pa gode pa nč ne pove sam pametn hoče bt ... on pa še 3je tti stari kreteni iz foruma bi se lahk dobli pa bi bli 3 peresna detlca s peclo :closedeyes:

Jaao kako tele je, resno... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja, tk ko taka Srbska mučkalica je, gode pa gode pa nč ne pove sam pametn hoče bt ... on pa še 3je tti stari kreteni iz foruma bi se lahk dobli pa bi bli 3 peresna detlca s peclo :closedeyes:

Jaao kako tele je, resno... :slap:

:lol1: :lol1: :lol1: joj kaj si ti dans jedu ej, fak to ne morš vrjet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: joj kaj si ti dans jedu ej, fak to ne morš vrjet

nč, sam na kurac mi grejo taki :alien1:

_______

alo Koci, dej na zihr veš kako igrco :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: sem še enkrat prebral te hozijeve objave hahahahahahahahaha, kr ne morm se nehat smejat, fak ne to pa je popestritev dneva :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: joj me že trebuh boli od smejanja

Hahahahahahahahahahahaaha

Hozi: čeprov pomojem lahko pričakuješ ban... ne od mene, sicer ampak so ble tole kr hude opaske :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: joj kaj si ti dans jedu ej, fak to ne morš vrjet

strela jih strela :) sigurno je biv na škisevi popoldne ;) kr tko naprej pa ne bomo sli spat k je tok zanimiv :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahahahahahahahahaaha

Hozi: čeprov pomojem lahko pričakuješ ban... ne od mene, sicer ampak so ble tole kr hude opaske :D

On je tut nek wannabe zajeban, sam js nism ovinkaro, sm mo kr povedo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pijansko, mi smo včas poker igral, kdor je zgubu je mogu pit, pa to je dobr k se runda v minuti konča :naughty: to smo bli po pol ure trdi ko žoge :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahahahahahahahahaaha

Hozi: čeprov pomojem lahko pričakuješ ban... ne od mene, sicer ampak so ble tole kr hude opaske :D

pa kdo ga bo banov... unga HHV-ja je tko ze pov foruma v kurac poslal... je ze navada :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strela jih strela :) sigurno je biv na škisevi popoldne ;) kr tko naprej pa ne bomo sli spat k je tok zanimiv :worship:

a lohk že nehate s to škisovo al karkol že.. ker me ni blo tm. pa free drinka je bla.. KVA-D-FAK.. kuko lohk to zamudim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!