Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

prosim ce mi en razlozi kaj je to :whistle:

iji s kočio te bo riskač zategnifff punee hamreeee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iji s kočio te bo riskač zategnifff punee hamreeee

no vidis da znas cepor prosim za nov prevod :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidis da znas cepor prosim za nov prevod :rolleyes:

nena mi trosi, da nena bom puneee hamreee popizdiffffff :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nena mi trosi, da nena bom puneee hamreee popizdiffffff :D

naabos ti popizdiffffff pa tud ce bos kdo se te pa boji pa se neves kje sm doma :D ceprov si se pred mojo bajto ustavu zadnc :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naabos ti popizdiffffff pa tud ce bos kdo se te pa boji pa se neves kje sm doma :D ceprov si se pred mojo bajto ustavu zadnc :whistle:

bom te najdifff in s kočijofff bom ijio in ti tomosaf na kočijo privezaf in vlekef za sabo...bo mi riskač pokazof kje si ker toti frzdenec je tako selo da takoj najdem fsee

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom te najdifff in s kočijofff bom ijio in ti tomosaf na kočijo privezaf in vlekef za sabo

pa ne s kocijo no raj s kom drugm :lol1:

pa enmal se mi :yawn: tko da grem spat se prej vam pa zelim dobro jutr :D pa mal je ura tlele pepocasna

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne s kocijo no raj s kom drugm :lol1:

pa enmal se mi :yawn: tko da grem spat se prej vam pa zelim dobro jutr :D pa mal je ura tlele pepocasna

vrzdenec paradise----> there's no phone, no lights, no motorcars, not a single luxury, like robinson crusoe it's as primitive as can be...we've been spending most our lives, living in a vrzdenec paradise,... :D

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

there is just risko with his brand "new" ktm :evilgrin:

haha komi čakam da bojo za mano grablje pa lopate metal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si to vozo?

DANES V MARIBORU VIDEL MCLAREN-MERCEDES SLR IN KOENIGSEGG !!!! TO PA JE NOROOOOO !!!! KO PA JE ZATEGNO MODEL Z NOVIM KOENIGSEGGOM PA SO MI ŠLE VSE DLAKE POKONCI :D

McLarna ma zdaj kaki 2 leti Ajlec od AJMa. Foter ga pozna pa to in mu je razlagal, da ga je mercedes prav povabo v tovarno, so mu placali letalo, hotel in vse, da si je direkt priso zbrat blago in vse prckarije

Cena tega avta je znasala 575 000€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 leti nazaj je mel SLR-a Ajlec in baje ga je prodal Riemrju iz konjic ki je mel že črnega prej

drugač pa.. čamac, petardo je nabavil kolega.... nemorem vrjet da lahko kaj takega te z adrenalinom napolnil...sploh pospešek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hozi vse naj naj pa da bo tomos dolgo delov :D

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hozi vse najbolše :P

drgač pa...matex je največja lisica kar jih obstaja...grem prej slučajno neki vn..in vidm da se on mim mene pelje...lisica ena..namest da bi kej povedu da gre mim..in pa samo mim..in pol k je opazu da sm ga vidu se je pa delu kao da me neki pozdravla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa...matex je največja lisica kar jih obstaja...grem prej slučajno neki vn..in vidm da se on mim mene pelje...lisica ena..namest da bi kej povedu da gre mim..in pa samo mim..in pol k je opazu da sm ga vidu se je pa delu kao da me neki pozdravla :P

pač tipičn matex.. nimaš kj :D

hozi, vse najbolše pa uživej! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hozi :yea2: :grupni: :grupni: :beer1: :beer1: :beer1: :beer2: :beer2: :beer2: :010 :010 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!