Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

še od mene, hozi vse najboljše, in varno moto sezono .)

Popravljeno . Popravil Climber116
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ... HVALA vsem ... ko se vidimo dobite za vlko rundo ... srečno na cesti pa v lajfu tut vam mwaaa :OK: :004 :yea1: :004 :yea2: :grupni: :004 :friend2: :004 :beer1: :004 :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hozi vse najbolše :P

drgač pa...matex je največja lisica kar jih obstaja...grem prej slučajno neki vn..in vidm da se on mim mene pelje...lisica ena..namest da bi kej povedu da gre mim..in pa samo mim..in pol k je opazu da sm ga vidu se je pa delu kao da me neki pozdravla :P

oprost, sej sm ti poslou lupcka, sam tkt k grem jz ponavad mim tebe, ti se spis =P ....sej sm te pol klicu, sam si biu nedosegljiv (drugič ti prej povem :) ) :grim

pač tipičn matex.. nimaš kj :D

hozi, vse najbolše pa uživej! :D

hehe :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ... HVALA vsem ... ko se vidimo dobite za vlko rundo ... srečno na cesti pa v lajfu tut vam mwaaa :OK: :004 :yea1: :004 :yea2: :grupni: :004 :friend2: :004 :beer1: :004 :beer2:

matr mam že enih drink oblublenih.. treba si bo zapisvt :P

hehe :ninja:

:krneki:

baje :grim

sexy time :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ... HVALA vsem ... ko se vidimo dobite za vlko rundo ... srečno na cesti pa v lajfu tut vam mwaaa :OK: :004 :yea1: :004 :yea2: :grupni: :004 :friend2: :004 :beer1: :004 :beer2:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jet mam enga...speed400 ce ti kaj pove...so pa po 2 jurja bli...v vsaki modelarski trgovini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabo bi enga takiga ko se mu nastavita 2 poziciji...oz lahko je taki da je na zajlo,pa dam tak dolgo,kot jo rabim,more pa bit mali(ni vlko placa za montazo)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da nebom skos se sam usto kk kolenčkam, je tu en posnetek dans iz Golice ... ni še ne povno (asfalt mrzl, gume blesave) ... pač bol u easy ... da pa ne bo kdo spt rek da sam pr 50 km/h polagam, je tam še en ovinek (ta dolg) kjer gre do konca, 110 km/h ... :winkiss:

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da nebom skos se sam usto kk kolenčkam, je tu en posnetek dans iz Golice ... ni še ne povno (asfalt mrzl, gume blesave) ... pač bol u easy ... da pa ne bo kdo spt rek da sam pr 50 km/h polagam, je tam še en ovinek (ta dolg) kjer gre do konca, 110 km/h ... :winkiss:

ena mala pripomba...probaj zvozit brez kolena na drugi polovici ceste....drugac pa :OK: jaz si neb upal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo naslednjo soboto (danes tedn) na Marof?

ijemo ja, matex bo mogoče še šou z nami

278 gre pa se bi so,samo mi je bil avto napoti :P

jaz pa dans 273, mogoče bi še malenkost šlo, ampak sn mogo zmanjšat ker mi je skor glavo odtrgalo od sile s toto skutersko čelado hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da nebom skos se sam usto kk kolenčkam, je tu en posnetek dans iz Golice ... ni še ne povno (asfalt mrzl, gume blesave) ... pač bol u easy ... da pa ne bo kdo spt rek da sam pr 50 km/h polagam, je tam še en ovinek (ta dolg) kjer gre do konca, 110 km/h ... :winkiss:

z nogo naprej gre v večji nagib pa še bol sigurn si.. tak da js kr na nogo rajš furam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!