Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Škoda besed, k bojo določeni spet rekl da sam nabijam :huh:

a dj ne nabiji :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yeeeeeeeeeeee eno punco mam s5 :> zdj ko je tejcy sla hehe :>

:slap:

sam tažko jo boš loviu, ker verjetno motor prodaja da bo kej močnešega kupla... no mogoče se pa motm :hmm:

no kakorkoli, dobrodošla na forumu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem jest tut na vecje :> :naughty: :naughty: :naughty: :lol1:

pol jo bova pa skup lovila :P

dekle, to je sam joke, da ne boš mislila da smo sami potrebneži tle gor :whistle:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honda nsr, ampak je 21kw :)

jo pa prodajam.. a kdo kupi?

lp

a ti si tista luskana pupa k jo na avto netu prodaja :naughty:

zaj res nevem zakaj je moral napisat za po prvi. čeprav se je to od mene naučil.

ampak povem vam da tista 50ka je bila moja last in vse kaj je bilo na tunigu sem sam naredil. motor je v pospeških stegnil vsako 125ko ko je imela še 15 konjev. v končni nisem nikoli probaval. bi se dalo da bi šla mimo 125ka ampak do 100 na uro pa ni imela šans nobena. končna pa je bila 125km/h.

zaj pa prosim dovol :topic:

ma ja itk ... zej rec da je mela se nos notr .... pa turbino ..... pa si se ti tko hard uuuuu jaaaaaaaaa :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dekle, to je sam joke, da ne boš mislila da smo sami potrebneži tle gor :whistle:

:winkiss:

ja ne vsi...sam on je :glare: :glare:

:naughty: :naughty: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok jst mam en predlog...

tale forum bi lahko spremenil v ime www.najmotonabijači.com

dej ne prbijite tok...ne more ti it ena rs50 več kokr ena rs125...dej model ne prbiji...dej še reč da je mela 35konjev...da je še mitotu konkurenco delala...

aja moj avtomatik pa prehiti mitofreaka al pa rsmaniaca...

al pa da se dobimo pa da te jst s kamero posnamem kako boš ti tista jajca tok natišu....nabijači eni :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok jst mam en predlog...

tale forum bi lahko spremenil v ime www.najmotonabijači.com

dej ne prbijite tok...ne more ti it ena rs50 več kokr ena rs125...dej model ne prbiji...dej še reč da je mela 35konjev...da je še mitotu konkurenco delala...

aja moj avtomatik pa prehiti mitofreaka al pa rsmaniaca...

al pa da se dobimo pa da te jst s kamero posnamem kako boš ti tista jajca tok natišu....nabijači eni :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

glej če bi ti malo boljše prebral. bi lahko bil tiho. aprilia rs125 ima ko jo kupiš 15 konjev( se pravi zablokirana). in ker je dan danes ful težko predelat aprilio rs50 da bo imela vsaj 15 konjev oz. več. ne ni. in zakaj pol nebi mogla it več . Uporabnik den2 jo ima predelano da ima čez 20 konjev. se pravi vse je mogoče. nikoli pa nisem rekel da je tista 50ka bila zmožna prehiteti kako odprto 125ko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa tud mi gre n k**** k folk pravi ja .... neki 50ka je snela 125ko mooo ne vem kaj ... pa kej neki .... bedni ste !!! uglavnm ... ponavad se v takih primerih gleda lih kokr se da predelano 50ko (tud ce dela eno popoldne) in 125ko szi vsemi blokadami notr anti se kej v auspuh not zatlacn da ja ne more nikamr it ..... to mi gre pa tud tok na k .... me zanima ka bi blo ce bi 125ko predelu tko kot 50ko ....... :D bi honda cbr 125 trgala gate :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok ma konjev?????20km????

ej moja bakica pa teče na 100m 2.3s :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok ma konjev?????20km????

ej moja bakica pa teče na 100m 2.3s :OK: :OK:

glej če ne verjameš pol pa nič. samo kaj se sploh z tabo ubadam ko boš imel svoj motor pol se boma naprej pogovarjala. Trenutno pa se lahko ti pogovarjaš in pametniga delaš v temi za peš hondo!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

weerus da se ne boš čudil :D pri 50cc al pa 70 cc se da dosežt 20HP+. lahko ti jst povem ker sem bil včasih skuterist, da najmočnejši kiti 70cc razvijejo tudi 25HP+, seveda z ustrezno predelavo drugih komponent( karbura, prenosi, variator, sklopka, gred,...) tko da čist možno da ma 20hp

ok vem da je to waaaaaaaaaay :topic: ampak sem moral to razložit da ne bo kašnega nabijanja naprej

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej norc16...sam neki ti povem s tole tvojo izjavo pa peš hondo... :nono: :nono:

jst lahko kupm 100 tvojih motorjve tko da ne mi lajat...pa ne me žalt k jst tebe nism nč užalu...drugač pa če že gre debata o rs 50 pa o rs125...da te ne bom jst na konc zajebu pa bom s5 kupu nazaj rs250...prej sm se z njo vozu...in če ne bo nč pametnih mitotov bom jst s5 to kupu...sam pol pa bolš da se mi ne pribčižuješ ker boš mogu vohat motula 600.... :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej norc16...sam neki ti povem s tole tvojo izjavo pa peš hondo... :nono: :nono:

jst lahko kupm 100 tvojih motorjve tko da ne mi lajat...pa ne me žalt k jst tebe nism nč užalu...drugač pa če že gre debata o rs 50 pa o rs125...da te ne bom jst na konc zajebu pa bom s5 kupu nazaj rs250...prej sm se z njo vozu...in če ne bo nč pametnih mitotov bom jst s5 to kupu...sam pol pa bolš da se mi ne pribčižuješ ker boš mogu vohat motula 600.... :angry2:

Ce pa ze vsi tak nabijate bom pa se jaz.

Ce bos ti so na rs250 pojd ti noben ne brani,bom jaz so na R1(pol pa svizec zavije cokolado v folijo,se vsede v katrco in odpela na mars....lool

Noben ni govoru da je tista rska mela 20HP pa ne vem kaj,je pa vdarla dol cbr 125 in ZAPRTO nsr125,pa noben ni tud govoro da jo je vdarla dol v koncni ampak v pospeskih,pa noben ni tud govoro da je vdarla dol ODPRTO 125ko!

P.S:Moderatorjem predlagam vsem malo warninga,vklucno meni,da ne bo kdo pol spet jezn,....pa se bojo/bomo pol mogoc drzali " ne nabijaj :topic:"

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mate probleme z raznimi aprilijami pejte v temo od nji in ne tle smetit :angry2:

to je tema za navadno pogovarjanje, kam kej gremo, kam bomo šli, kako preživlamo zimo... ne pa spet pof*kano kreganje o motorjih :BUA: :BUA:

dej odrastite, če pa se niste sposobni normalno pogovarjat (oz. pisat) pa bol da motosvet zaprete pa greste v gozd, pa se pogovarjejte sami s sabo :slap:

mene prov BK za tele aprilije, pa mitote pa NSR-ke pa tut daelime..., ker se sam kregamo glede njih, namest da bi se normalno pogovarjal itd.

nekaterim se prov vid, da še niste zreli, ker mate take objave da se še otroc v vrtcu počutjo bolj odrasle ... :grim

komi čakam pomlad da se bomo fural namest da se bi kregal tle po motosvetu :krneki:

lp, GrCaR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne recem da ne smetim....sam vec kot 50% tem oz odgovorov v kategoriji 125/250 je nabijanje,mal bi se blo treba vzgledovat po kategoriji motocikli,se vidi da so tam bol odrasli kot smo pa tle.

Drugace se pa popolnoma strinjam s tabo GrCaR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok tole bo moja zadnja off topic objava tuki....se opravičujem že u naprej... :blush:

@norc16

lej tkole se zmenva...do naslednga tedna si ti kup R1 jst bom pa kupu rs250...pa me zanima če boš res to naredu...jst to lahko že jutr nardim...in ti neki govoriš da boš kupu R1 pa vsi vemo da jo ne boš...za razliko od tebe sm pa jst že meu rs250....tko da...pa sploh nima tuki veze kaj maš ti pa kaj mam jst...sam lahko ti je logično(če ni to preveč zate) da me ful prizadaneš s tem da mi rečeš da mam peš hondo...ker ni problem pri men k kupujem mitota da ne bi meu keša (kot sm že reku lahko kupm use kar maš ti pa vsi tvoji frendi)...dobr veš kaj sm s tem hotu povedat...pa ne morš zdej primerjat cbr 125 k lahko ti jst posnamem filmček k atx prehiti cbr125 v pospeških!!!...tko da ne mi o tem....

jst se pa delno strinjam z grčarjem...ker tale tema je namenjena nabijanju(če že morm smetit da enmu neki dopovem-čeprov vidm da ni rezultata) nočm smetit po drugih temah(u tem primeru aprilia)....

pa lej sej je možno da ma tok konjev samo ni to to...pa reku si da pihne zaprto 125-ko....dejmo enga zaprtga mitota pa tole rs-o pa me zanima kaj bo...s5 bo vohanje motula tko k sm že prej reku...

aja pa BTW nočm se kregat s tabo sam hočm ti dopovedat par stvari... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok tole bo moja zadnja off topic objava tuki....se opravičujem že u naprej... :blush:

@norc16

lej tkole se zmenva...do naslednga tedna si ti kup R1 jst bom pa kupu rs250...pa me zanima če boš res to naredu...jst to lahko že jutr nardim...in ti neki govoriš da boš kupu R1 pa vsi vemo da jo ne boš...za razliko od tebe sm pa jst že meu rs250....tko da...pa sploh nima tuki veze kaj maš ti pa kaj mam jst...sam lahko ti je logično(če ni to preveč zate) da me ful prizadaneš s tem da mi rečeš da mam peš hondo...ker ni problem pri men k kupujem mitota da ne bi meu keša (kot sm že reku lahko kupm use kar maš ti pa vsi tvoji frendi)...dobr veš kaj sm s tem hotu povedat...pa ne morš zdej primerjat cbr 125 k lahko ti jst posnamem filmček k atx prehiti cbr125 v pospeških!!!...tko da ne mi o tem....

jst se pa delno strinjam z grčarjem...ker tale tema je namenjena nabijanju(če že morm smetit da enmu neki dopovem-čeprov vidm da ni rezultata) nočm smetit po drugih temah(u tem primeru aprilia)....

pa lej sej je možno da ma tok konjev samo ni to to...pa reku si da pihne zaprto 125-ko....dejmo enga zaprtga mitota pa tole rs-o pa me zanima kaj bo...s5 bo vohanje motula tko k sm že prej reku...

aja pa BTW nočm se kregat s tabo sam hočm ti dopovedat par stvari... :P

prvo kot prvo ti jaz nisem pisla o nobeni R1ki tak da drugič malo boljše preberi. ono o peš hondi sem res malo pretiraval, tak da sory. zaj če pa ti lahko kupiš vse motorje kaj jih imajo moji frendi. pol mi pa povej vzrok zakaj še ne stoji na tvojem dvorišču popolnoma nova cagiva mito.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vcasih je pa dobro se tisto prebrat kaj pise v rumenem tisku(pri moji objavi)!Ta tema vem da je za nabijanje pa vse,sam sem pa par strani nazaj zasledil, "ne nabijaj" pa mislim da tud da se naj vrnemo nazaj k temi(ki je kera :? hmm....nabijanje :D

P.S:Sej novi mito pride samo 1.267.200 SIT Mitooooo!!!

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veš zakaj ni novega mitotoa pri men doma...ker jst ne rabm 6-speeda ampak 7speeda :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej če ne verjameš pol pa nič. samo kaj se sploh z tabo ubadam ko boš imel svoj motor pol se boma naprej pogovarjala. Trenutno pa se lahko ti pogovarjaš in pametniga delaš v temi za peš hondo!!!!!!!!!

ej norc, tale je bla mal neumesna, ker tut ti si biu nekoč brez motorja in si ga kupoval... tko da ne tle nabijat glede tega da še nima motorja, ker glede na njegove pa na tvoje poste sklepam da je on bolj mentalno zrel za motor kot pa ti :doze: sej vem da boš meu pripombe ampak ko se boš začeu mal drugač pogovarjat bom pa tut jst spremenu mnenje o teb...

pa prosm vs use, da nehite o teh motorjih, ker na forumu obstajajo teme o apriliji RS125 tema o apriliji RS250 in tema o apriliji RS50 !!!

prsm vs, da svoje izlive in svoja nabijanja o končni... nabijate v tistih temah, sej so temu namenjene (ne nabijanju kot nabijanju ampak pogovorom o končni hitrosti, pospeških, težavah...)

če pa zdej ne bote nehal, pol ste pa debili oz nesposobni mamini sinčki... pa povejte po resnic kdo si je motor sam kupu pa komu ga je mamica kupla, ker tisti k smo si svojga prisllužil mal drugač gledamo na to kot pa tisti k vse dobijo ...

no ne bom moralizerov ampak še enkrt... NEHITE SE KREGAT O POF*KANIH KONČNIH IN POSPEŠKIH IN OSTALEMU SRANJU!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!