Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

aja houzii fse najbolšeee, priji kdaj spet v pekarno zašpilat kaj hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z nogo naprej gre v večji nagib pa še bol sigurn si.. tak da js kr na nogo rajš furam ;)

Eh, tk je večji užitek :P

aja houzii fse najbolšeee, priji kdaj spet v pekarno zašpilat kaj hehe

Hvala hvala mwaa**, bomo vidli kk bo pakj, ti povem ko pridemo :D

Ja Hozi čist nor hehe

Ni druge

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabo bi enga takiga ko se mu nastavita 2 poziciji...oz lahko je taki da je na zajlo,pa dam tak dolgo,kot jo rabim,more pa bit mali(ni vlko placa za montazo)...

pomoje bi ti nekaj takega prav prišlo: motorček od centralnega zaklepanja avtomobila, ima dve poziciji, premakne se v trenutku, za zamenjavo pozicije samo zamenjaš pola + in -

post-9362-1210526490_thumb.jpg

post-9362-1210526497_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.) ijemo ja, matex bo mogoče še šou z nami

2.) jaz pa dans 273, mogoče bi še malenkost šlo, ampak sn mogo zmanjšat ker mi je skor glavo odtrgalo od sile s toto skutersko čelado hehe

1.) to pa to ja

2.) vsi se vozite prokleti pedri :P ti pa si tak klasa zase ko se 2 dni ne javlaš na telefon :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.) to pa to ja

2.) vsi se vozite prokleti pedri :P ti pa si tak klasa zase ko se 2 dni ne javlaš na telefon :slap:

ja eni mamo motorje ja, ne pa italijanske jajce, ki so z rahlim stikom z asfaltom že neuporabne :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja eni mamo motorje ja, ne pa italijanske jajce, ki so z rahlim stikom z asfaltom že neuporabne :lol1:

Motor je čisto O.K. in ni nevozen, ampak porihtan v nulo. Vozim se pa ne, ker nimam gor luči, tablice, smerokazov itd ker je zdaj pač za pisto in se mi ne da vsega tega zdaj gor dajat, itak grem naslednji teden na Marof pa ne bom spet vse dol jemal, tak da motor pač počiva od Marofa do Marofa, vsaka 2 tedna pa se malo vozim :P

V petek pa sem bil v Motorrad Klinik in sem si natančno ogledal italijanske umetnine in prestiž v pravem pomenu besede (ducati, mv agusta, bimota,... ), tak da se na razne opazke o italijanskih jajcih več ne bom odzival, ker so japonci res velika ničla proti temu. Čeprav bi pa imel R6 ali CBR za pisto, ker sta mi res všeč :)

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko slišim tole pesem, se mi osolzijo oči, polna je namreč nostalgije in spominov, ta pesem me spomnija na številne neprespane noči...neprespane noči, ko preprosto nisem mogel stran niti za minuto, da ne bi razmišljal in bil z njo...to so bile neprepsane noči, ko sem igral igro nad igrami----> HITMAN BLOOD MONEY...vsi ki jo poznate, bote vedeli kaj pomeni ta pesem....igra s stilom, fenomenalno glasbo, in neverjetno zgodbo.... :worship: :worship: ....aveeee mariaaaaaa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je čisto O.K. in ni nevozen, ampak porihtan v nulo. Vozim se pa ne, ker nimam gor luči, tablice, smerokazov itd ker je zdaj pač za pisto in se mi ne da vsega tega zdaj gor dajat, itak grem naslednji teden na Marof pa ne bom spet vse dol jemal, tak da motor pač počiva od Marofa do Marofa, vsaka 2 tedna pa se malo vozim :P

V petek pa sem bil v Motorrad Klinik in sem si natančno ogledal italijanske umetnine in prestiž v pravem pomenu besede (ducati, mv agusta, bimota,... ), tak da se na razne opazke o italijanskih jajcih več ne bom odzival, ker so japonci res velika ničla proti temu.

:yawn: :yawn: :yawn: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ne pušćat motorja na robu paintball placa... ker se ti folk zad skrije :rolleyes:

sam so hude barve :) skoda k grejo kuj dol... bi ga kr tko pustu mal :alien1:

post-1586-1210537486_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ne pušćat motorja na robu paintball placa... ker se ti folk zad skrije :rolleyes:

sam so hude barve :) skoda k grejo kuj dol... bi ga kr tko pustu mal :alien1:

nice :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ne pušćat motorja na robu paintball placa... ker se ti folk zad skrije :rolleyes:

sam so hude barve :) skoda k grejo kuj dol... bi ga kr tko pustu mal :alien1:

kr notr v poligon ga azapel pa je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsa dan sm bolj jezen PM, vreme tako da mwaaa, js pa se ne morm vozt :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsa dan sm bolj jezen PM, vreme tako da mwaaa, js pa se ne morm vozt :headbang: :headbang:

če te kj potolaž sva že dva :D Jebemu gips in slabe gume :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

flame ob 14.20 pri stari cerkvi na celovški, videl sem rs spains pa jolly izpuh, pa rdeče-črna jakna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm že dal dol :whistle: Zaj je jeba z temi papirji kurčevimi k zavarovalnica mučka, policija pa tud. Dans smo bli zmenjeni z policijo da me pokličejo da še enkrat dam izjavo po telefonu ker gre pač zadeva na sodišče (hujše poškodbe), pa so tud zamutl :headbang: Za znoret. Če bo tak šlo dalje tak vprašanje če se bom letos še kaj vozo.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm že dal dol :whistle: Zaj je jeba z temi papirji kurčevimi k zavarovalnica mučka, policija pa tud. Dans smo bli zmenjeni z policijo da me pokličejo da še enkrat dam izjavo po telefonu ker gre pač zadeva na sodišče (hujše poškodbe), pa so tud zamutl :headbang: Za znoret. Če bo tak šlo dalje tak vprašanje če se bom letos še kaj vozo.

Hehe mene tut še vse to čaka sam da sm jz verjet bl na slabši strani :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, mogoče kako priporočilo za zračne, fleksibilne in lušne rokavicčke za suprmoto? :whistle: Pa ne ravno za 200€ :)

ej pa ti si ziher gorenc :slap: za vsako stvar ki kupuješ, tukaj gor napišeš, naj bo poceni........prav spremljam te tvoje objave o kupovanju, in čist vedno: rabim poceni....., kupil bi poceni..., pa da ni predrago..., kdo mi poceni zamenja šprikle... :grrr

a si že slišal za rek: nisem tako bogat, da bi kupoval poceni ???

motociklizem je luksuz, in če misliš pri vsaki stvari neki škrtarit potem bolš da motor prodaš in si kupiš avto ali pa hodiš peš

PS: ajde to o rokavicah za 200€ se strinjam ker za ta denar jih boš res težko dobu, pač pa za druge stvari

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem mislil tak.. ni treba da so ravno najdražje. :rolleyes: Pa nism gorenc hehe, sam jebiga, če se da kje pršparat, zaka pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!