Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

jah to že, ajde ne rečem za gume da gledaš kje so cenejše (ker dejansko so razlike v cenah tudi po več 10€ za isti model pri konkurenci), sam pri opremi pa ponavadi dobiš to kar dobiš za svoj denar, in včasih si lahko srečen da sploh dobiš, ne pa da boš potem zbiral kje je cenejše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje bi ti nekaj takega prav prišlo: motorček od centralnega zaklepanja avtomobila, ima dve poziciji, premakne se v trenutku, za zamenjavo pozicije samo zamenjaš pola + in -

post-9362-1210526490_thumb.jpg

post-9362-1210526497_thumb.jpg

samo potem rabim se dalinca, al gre mogoc na stikalo tud naredit?...pa malo dalsi hod bi jaz menda rabo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, vseeno se splača mal pogledat po različnih trgovinah..

primer: alpinestars bionic backprotector pride v labi 106€, medtem ko je v tisti nemški trgovini, fc moto 130€... ostalo je v labi dost dražje, ampak se najdejo kkšne stvari, tko da, če gledaš na ceno, se splača po večih trgovinah pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi loh kdo zrihtu ksn suprmoto.cross,enduro motor za male pare??...lahko tud saneran hehe tko da bo cimcenej...pa tko ksne 450ccm naprej :D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo potem rabim se dalinca, al gre mogoc na stikalo tud naredit?...pa malo dalsi hod bi jaz menda rabo...

nič dalinca, to je samo motorček in ga lahk prklopiš direkt na 12V preko stikala ja, oz. rabiš malo več stikal ali pa releja, da zamenjajo polariteto, zadaj ima dva priključka in za zamenjavo položaja tiste palčke ki ven in not leze samo polariteto zamenjaš........hoda ima pa tam, 3 do 4 cm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi loh kdo zrihtu ksn suprmoto.cross,enduro motor za male pare??...lahko tud saneran hehe tko da bo cimcenej...pa tko ksne 450ccm naprej :D:D

če mislš zase...nisi dost sposobn za ta motor :winkiss:

prid do mene..pa ti bom dau mojga..pa ne po asfaltu ampak po šumi...mislm da se bl mojga bojim kot nekega 600SS...ker SS sem navajen...MX pa že tko al tko lebdiš...da bi meu pa še 450 pol je pa sploh bolano...

čak da zdej nejko napiše da on bi meu pa ktm 2809374982374982374982347923847 ccm..sam da pune hakle trga :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsa dan sm bolj jezen PM, vreme tako da mwaaa, js pa se ne morm vozt :headbang: :headbang:

pizda jaz se tud od včeraj nisn že nič vozo hehe...pa se tud dans nebom nič...bo pa treba ju3 it malo na pohorje vadit za v soboto za na marof hehe

če mislš zase...nisi dost sposobn za ta motor :winkiss:

prid do mene..pa ti bom dau mojga..pa ne po asfaltu ampak po šumi...mislm da se bl mojga bojim kot nekega 600SS...ker SS sem navajen...MX pa že tko al tko lebdiš...da bi meu pa še 450 pol je pa sploh bolano...

čak da zdej nejko napiše da on bi meu pa ktm 2809374982374982374982347923847 ccm..sam da pune hakle trga :worship:

ja nea reči jebote, nehaj mi z nekimi 125 ccm ko da sn 14 let star, pod 450 se sploh ne menim o nekih kroserih, bo pa drugo leto proti koncu sezone padel kak sx 520 ali exc 525, al pa sx 450...jaz se o kroseru pod 50 konji sploh ne pogovarjam :D....konji konji dečki, to valja, ostalo nema veze, lahek gor dol, ciklistika bla bla boli me kurac samo da so konjiiii...jebemo mast da bom jaz enkrat hayabuso mel resno

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi loh kdo zrihtu ksn suprmoto.cross,enduro motor za male pare??...lahko tud saneran hehe tko da bo cimcenej...pa tko ksne 450ccm naprej :D:D

Ja pa kaj pa bi ti rabu več kot 450cc? Še 250cc 2t morš bt dost močn de ti ga ne povleče spod riti, kaj šele 450 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa kaj pa bi ti rabu več kot 450cc? Še 250cc 2t morš bt dost močn de ti ga ne povleče spod riti, kaj šele 450 :D

vse s to navadiš v roku par tednov, in ti postane prešvoh, zato pa brezveze nekaj vmes kupovat kao da se morš navadit pa take fore bla bla buče navadne, takoj je treba na makino ne pa z nekimi jajci se drkat...evo mene šou iz jawe dandy 125 z 9 konji, na ninjo 636 z 120 konji pa ni blo nobenga problema navado sn se takoj, na kolenu je bla takoj ko sn kombinezon dobo, tak da to so bučeeee z nekim navajanjem na motor...si sposobn al pa nisi sposobn za na motor....samo to je

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa kaj pa bi ti rabu več kot 450cc? Še 250cc 2t morš bt dost močn de ti ga ne povleče spod riti, kaj šele 450 :D

em rabu bi zato k ni tok vzdrzevanja potrebnga meu bi ga itaq na vikendu zadrajsat heh...tko ciz u izi mal heh zto

*** em resko zakaj ne kaj si pa ti tok posebnga??? js bi meu zaganjat aves heh... tm po vikendu po gmajni pa tko heh nc resnga=P pa za male pare hehe k bi ga itaq zjebu do amena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben me s tako neumnim pisanjem ni zmožen sprovocirati niti 5% toliko kot ti... zato ti kapo dol :worship:

glasujzame jerk

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben me s tako neumnim pisanjem ni zmožen sprovocirati niti 5% toliko kot ti... zato ti kapo dol :worship:

glasujzame jerk

in kaj je tako neumnega napiso...pač ovedo je da neo šparal teh gozdnih mašin jebiga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejkoo, kaj misliš da imamo vsi 35 colske ekrane za comp al kaj :headbang:

daj si hitro podpis zmanjšaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejkoo, kaj misliš da imamo vsi 35 colske ekrane za comp al kaj :headbang:

daj si hitro podpis zmanjšaj

ja kupi plazmo 160 tak ko jaz pa boš lahko gledo haha

če češ lahko dam tud vse v eno vrsto, bo še bolj zanimivo haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em rabu bi zato k ni tok vzdrzevanja potrebnga meu bi ga itaq na vikendu zadrajsat heh...tko ciz u izi mal heh zto

*** em resko zakaj ne kaj si pa ti tok posebnga??? js bi meu zaganjat aves heh... tm po vikendu po gmajni pa tko heh nc resnga=P pa za male pare hehe k bi ga itaq zjebu do amena

1. za male pare pa 450ccm sploh kakega KTM a še ukradenga novš dobu

2. tud nisi povedu kok je to male pare? 500, 1000, 3000€ ???

ni vzdrzevanja... haha kurk vem je to 3x hujš od navadnih 600ccm športakov :D

ja kupi plazmo 160 tak ko jaz pa boš lahko gledo haha

če češ lahko dam tud vse v eno vrsto, bo še bolj zanimivo haha

dej resno zmanjšej podpis

no ja sej čene bo pa koči z svojo admin varianto uletiu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. za male pare pa 450ccm sploh kakega KTM a še ukradenga novš dobu

2. tud nisi povedu kok je to male pare? 500, 1000, 3000€ ???

ni vzdrzevanja... haha kurk vem je to 3x hujš od navadnih 600ccm športakov :D

dej resno zmanjšej podpis

no ja sej čene bo pa koči z svojo admin varianto uletiu :D

naj mi zmanjša, da vidimo do kot segajo lovke oblasti... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi zmanjša, da vidimo do kot segajo lovke oblasti... :D

ja itak pol bo pa sept koci žleht pa ne vem kaj še vse :headbang:

če ti lepo rečem da zmanjšaj ker je moteče za druge to prosim naredi, ne pa nekaj izzivat pa preiskušat do kje boš prilezel :doze:

ne bi te rad banal, niti ne bi rad videl da te kdo drug, zato sem ti rekel da zmanjšaj preden bo prepozno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak pol bo pa sept koci žleht pa ne vem kaj še vse :headbang:

če ti lepo rečem da zmanjšaj ker je moteče za druge to prosim naredi, ne pa nekaj izzivat pa preiskušat do kje boš prilezel :doze:

ne bi te rad banal, niti ne bi rad videl da te kdo drug, zato sem ti rekel da zmanjšaj preden bo prepozno

no sej sem...zmanjšal oz. skrčil :D...drugač pa nikjer to ne piše da je prepovedano med podpis, kakršenkoli pač je...in moj pi nobenga ne žali, ustrahuje,...itd hehe

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej sem...zmanjšal oz. skrčil :D

no ti se kar zajebavaj, jaz sem ti povedal svoje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ti se kar zajebavaj, jaz sem ti povedal svoje :whistle:

kje piše da je prepovedano met takšen podpis...

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje piše da je prepovedano met takšen podpis...

ti povem da to ni dovoljeno

so težili že folku k je meu 3x krajši podpis

če ne druzga se bodo admini tko odločil samo zate :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!