Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Piz** res je lepa tale TZR-ka... Dobr jo je zrihtu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma keri od vas kako pametno idejo kaj kupit razrednicarki na koncu 4. letnika?

one way ticket to goli otok :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

one way ticket to goli otok :D

heh, sam zej ne bojo mele kei za delat... :naughty:

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, sam zej ne bojo mele kei za delat... :naughty:

vedno se kaj najde, če ne druga bojo kamne nosle na eno mesto, pol pa spet nazaj na prvotno, in to na en cm natančno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben me s tako neumnim pisanjem ni zmožen sprovocirati niti 5% toliko kot ti... zato ti kapo dol :worship:

glasujzame jerk

hahaha en te more nimas kej :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha en te more nimas kej :evilgrin:

puneefff hakleffff razpizdiff totega debeluhara :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čamac mi je danes rekel da je na youtubu posnetek kak nekdo ninjo na marofu zloži.. ma kdo toti posnetek ali pa ga kdo najde, ker jaz ga nea..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. za male pare pa 450ccm sploh kakega KTM a še ukradenga novš dobu

2. tud nisi povedu kok je to male pare? 500, 1000, 3000€ ???

ni vzdrzevanja... haha kurk vem je to 3x hujš od navadnih 600ccm športakov :D

dej resno zmanjšej podpis

no ja sej čene bo pa koči z svojo admin varianto uletiu :D

emmm male pare okol 1000- 1500€... no ni vazn kok je uzdrzevanja vec kokr z 125 2t ga nemore bit hehehe*** pol je pa tle itaq se uprasanje a ga uzdrzujes al ne heh js ga pomoje lih nebi kej velik...pa itaq bi ga rabu enkrat na tedn al pa se to ne;) zato...

Kwa(velka zacetnica :naughty: ) pa uni k se na avtonetu prodajajo kao ene 250ccm 4t kokr ene krose??? Kdo kej seznanjen s tem???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čamac mi je danes rekel da je na youtubu posnetek kak nekdo ninjo na marofu zloži.. ma kdo toti posnetek ali pa ga kdo najde, ker jaz ga nea..

jaz sn zadnič neke šnofo pa sn najdo, ampak mislim da na video google...drugač pa ti priporočam da raje ne gledaš tega, ker neoš hoto na marof hehe...ker jaz ko se spomnim na ta posnetek mam kuj cmok v grlu pa tisti zadnji ovinek na marofu :D

emmm male pare okol 1000- 1500€... no ni vazn kok je uzdrzevanja vec kokr z 125 2t ga nemore bit hehehe*** pol je pa tle itaq se uprasanje a ga uzdrzujes al ne heh js ga pomoje lih nebi kej velik...pa itaq bi ga rabu enkrat na tedn al pa se to ne;) zato...

Kwa(velka zacetnica :naughty: ) pa uni k se na avtonetu prodajajo kao ene 250ccm 4t kokr ene krose??? Kdo kej seznanjen s tem???

ti si meni najjaći...še tak govori, da bo debeli razpizdjen :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si meni najjaći...še tak govori, da bo debeli razpizdjen :worship:

hahahahaha :whistle: :whistle: :whistle: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emmm male pare okol 1000- 1500€... no ni vazn kok je uzdrzevanja vec kokr z 125 2t ga nemore bit hehehe*** pol je pa tle itaq se uprasanje a ga uzdrzujes al ne heh js ga pomoje lih nebi kej velik...pa itaq bi ga rabu enkrat na tedn al pa se to ne;) zato...

Kwa(velka zacetnica :naughty: ) pa uni k se na avtonetu prodajajo kao ene 250ccm 4t kokr ene krose??? Kdo kej seznanjen s tem???

tiste 250ccm 4t krose so neki kitajski ponaredki in sam tace stran, ker baje razpadajo ko makete :D

baje da kr vse stran pada tud zadnje nihajke :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-6806-1210625339_thumb.jpg

waw stari priem zdej enkrat kj ukrog pogledat tole :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tiste 250ccm 4t krose so neki kitajski ponaredki in sam tace stran, ker baje razpadajo ko makete :D

baje da kr vse stran pada tud zadnje nihajke :lol1:

mah pada vse kar češ......ima kolega 125 kopijo........prvo kot prvo je treba čisto vse šraufe zategnt, tut na mašini!!!, potem je treba ketno našponat, sam tle rata problem.....ker ta motorčič nima tistega usmerjevalnika ketne pod zadnjo nihajko :headbang: če je fejst losana (kar pri krosu zaradi velikega hoda nihajke mora bit) kar naprej pada dol, če jo pa zategneš (jo moraš če se češ kam pelat ker drugače dol pade), se pa raztegne....mi smo naredili slednje, in strgali ketno :headbang: potem smo enkrat morali razkopat zadnjo bremzo ker je čeljust skos grabila, enkrat smo predrli gumo ker so bile šprikle tok odšraufane da so jo predrle od znotraj, enkrat je na kros progi odpadel zadnji amortizer iz zgornjega ležišča, pa tako naprej, imajo svoje cvetke ti kitajčki...........imajo pa zanimiv način prestavljanja...šalta se dol, na vrhu je ler, potem pa vse 4 brzine dol: N, 1, 2, 3, 4, N, 1, 2, 3, 4, N, 1,......in tako naprej, ko prideš do četrte butneš dol in pade v ler, potem pa spet dol in pade nazaj v prvo :lol1: , skratka skos lahko dol šaltaš :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam a ni to mal nevarn :D

4ta ... dol pa je ler... greš 80 ... dol pa je prva :D pa si u pizdi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam a ni to mal nevarn :D

4ta ... dol pa je ler... greš 80 ... dol pa je prva :D pa si u pizdi :D

ne, ker ma slipper clutch :lol1:

...yeah right

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Risko, to se morš zaj tak navadt da maš kuplungo sam za speljevanje, pol se pa skos gas do konca drži pa sam šalta vmes.. nič ne puščaš gasa. Pa ga pičijo ti krosi :worship: Js sm tud debelo gledu k sta mi 2 razlagala kk to vozjo hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutrooo ^^

Picim zei u Lublano, have fun :winkiss: :P

hozi welcome :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imajo pa zanimiv način prestavljanja...šalta se dol, na vrhu je ler, potem pa vse 4 brzine dol: N, 1, 2, 3, 4, N, 1, 2, 3, 4, N, 1,......in tako naprej, ko prideš do četrte butneš dol in pade v ler, potem pa spet dol in pade nazaj v prvo :lol1: , skratka skos lahko dol šaltaš :slap:

kao en rotacijski menjalnik :lol1: ma to more bit prov fajn met... kupš enga takga pa ti ni treba na srednjo avtomehanično... opravš vso prakso v pov leta :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo kje bi se dal dobit gume dunlop d208 v merah za rs-ko (150 60 17 in 110 70 17) sm gledal po netu sam takh mer nism nikjer najdu (čeprov mam take zdej na motorju)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!