Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

fantje a je kateri izmed vas že kdaj kaj naročeval iz Nemčije???

Koliko stane poštnina??? (se lahko plača stvar po povzetju)

da se ja, odvisno od prodajalca (eni hočjo met paypal varjanto)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje a je kateri izmed vas že kdaj kaj naročeval iz Nemčije???

Koliko stane poštnina??? (se lahko plača stvar po povzetju)

iz tuijne boš moral v 90% vplačat vnaprej...

iz nemčije stane poštnina za teniske(čevlje) 17€ :D, ostalega še nisem naročeval....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko sam neki vprašam? A se da kawasaki ninjo 250 zablokirati na 11 kilowatov da jo lahk pol voziš z 125 ccm izpitom? Verjetno ne ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko sam neki vprašam? A se da kawasaki ninjo 250 zablokirati na 11 kilowatov da jo lahk pol voziš z 125 ccm izpitom? Verjetno ne ? :D

Nep.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat preberi svoj post pa ti bo mogoče že jasno :)

Ma ja sej še kr butasto vprašanje no sam vseen sm mogu barat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

caki sam kaj si tok casa rabu??

Če jst prov vem je homologacijo iz Kopra dubu, pa ma zdej registreran ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmo a sm te učer na troli vidu :kva1:

drugač pa jutr postanem legalen :kva2: zdej nej pa kdo pove če je jutr za kkšno furco npr. rakitna, planina al pa kej tazga :D

mogoče ti matex al pa jernej :hmm:

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmo a sm te učer na troli vidu :kva1:

drugač pa jutr postanem legalen :kva2: zdej nej pa kdo pove če je jutr za kkšno furco npr. rakitna, planina al pa kej tazga :D

mogoče ti matex al pa jernej :hmm:

pridi pa grema na pohorje če si frajer :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prasac n3jc :D jst pa legalen postanem lih na soboto, ko klinčeva občina ne dela, pa mi zjebe cel vikend :headbang: mogoče bodo že v petek dali (bom šel vprašat), samo dvomim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridi pa grema na pohorje če si frajer :naughty: :D

ufff jutr pa težka...ker morm bit do sedmih zvečer doma ker mamo iz šolo pol eno predstavo, drugač pa kkšn viken kumot :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufff jutr pa težka...ker morm bit do sedmih zvečer doma ker mamo iz šolo pol eno predstavo, drugač pa kkšn viken kumot :D

ja kaj pa to problem...par ur špricaš pa ob kakih 11 ih kreneš od tebe, si ob pol 1 tu, si 2 uri tu, te malo popeljem tu naokoli, se ob treh vračaš, in si najkasneje ob petih doma hehe :OK:...pravim rejserom razdalja ni ovira:D

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prasac n3jc :D jst pa legalen postanem lih na soboto, ko klinčeva občina ne dela, pa mi zjebe cel vikend :headbang: mogoče bodo že v petek dali (bom šel vprašat), samo dvomim

hehe men je dve leti potekl že učer, pa so na občini rekl da morm pridt en dan kasnej (dons ne dela občina, tko da šele jutr), ker isti dan kao še ne prime, tko da se ne sekiri :) en dan prej pa sploh ne verjamm da boš dubu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a še to :blink: :headbang: jao, vidim da bo res treba it al v pondelk zjutri pa pol v lj letet, al pa v četrtek ko pridem domov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj pa to problem...par ur špricaš pa ob kakih 11 ih kreneš od tebe, si ob pol 1 tu, si 2 uri tu, te malo popeljem tu naokoli, se ob treh vračaš, in si najkasneje ob petih doma hehe :OK:...pravim rejserom razdalja ni ovira:D

ma evo bi pršov, sam za med tednom mi je mb res mal delč...dej za kkšn vikend se bomo res zmenil pa pridemo skupi še iz kkšnimi lublančani in okoliškimi prebivalci :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma evo bi pršov, sam za med tednom mi je mb res mal delč...dej za kkšn vikend se bomo res zmenil pa pridemo skupi še iz kkšnimi lublančani in okoliškimi prebivalci :D

vi samo pridite, da neomo mi vedno k vam lazli hehe...ja pa to le glejte da bote vsi namanj 600ss hehe...da se neomo neke čakali in te zadeve :D ...drugač pa če ti je pridi to soboto na marof, mi bomo verjetno tam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a še to :blink: :headbang: jao, vidim da bo res treba it al v pondelk zjutri pa pol v lj letet, al pa v četrtek ko pridem domov

ja sej drugač lohk izpit tud v LJ na Roški dvigneš :)

vi samo pridite, da neomo mi vedno k vam lazli hehe...ja pa to le glejte da bote vsi namanj 600ss hehe...da se neomo neke čakali in te zadeve :D ...drugač pa če ti je pridi to soboto na marof, mi bomo verjetno tam

a ni za soboto napovedano slabo vreme :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko :? jst sm drgač iz nm, to nima veze od kod si ?

nima, npr. woox je naredu izpit za avto in ga je hotu še isti dan dvignt k je delu v lj in je šov na roško iskat, ker če bi šov domov bi bla občina že zaprta, pa tud on ni iz LJ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!