Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

res je njegov ja, poglej: KLIK

:lol1: :lol1:

ej koci kko da se mi nikol ne srečamo v lj...jst sm drugač v šoli čist zravn tebe čez cesto na aškerčevi :D a greš mugoče kdaj jest tja v študenta točn nasprot vašga faksa :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm na FE :) nasprot faksa mamo mi volto

, na drugi strani pa ampero ne...pravi štromarji hahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka mate pa vi jebote, šraufštok al abciger :slap: :lol1:

ne mamo pa krčmo, pri odlomljenem fusrasteru :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to so dal po čamilevi hondi tako ime :D

ja, zraun pa je še ena čevabđionica, ki je dobla ime po aprilijinih prigodah in sicer: pri odlomlenem šaltheblu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka mate pa vi jebote, šraufštok al abciger :slap: :lol1:

FE: elektrotehnika, na tržaški

lol jst sm pa skos mislu da si ti na strojnem faksu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

đarenajnah hahahahah....vuhred je hidroelektro ja...drugač pa še par biserov, bolj v koroško smer: vuzenica, šentjanž, muta(ta zmaga hahah), pa pol še vsmeri proti ptuju: hajdoše, moškanjci, gorišnica (samo g daš v n, pa ti vse pove kakšni so osebki ki tam živijo), drugač pa zmaga še kraj v prekmurja od koder prihaja moj sošolec: KLUČAROFCI HAHAHAHAHHA

muta :D haha

moškanjci je tut fajna :D :D

klučarofci.. ahahhahh :D :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi je ena mafija gor napisala, misliš d sem neumen ???

hahahahahahahahahahaha :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: zdaj pa crkujem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi je ena mafija gor napisala, misliš d sem neumen ???

hahahahahahahhahahahahahha, hahahahahahahhaahha hahahahahahahha, dobro so ti hahahahahahahahahhahahahahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi je ena mafija gor napisala, misliš d sem neumen ???

kera mafija...KAČJE RIDE TEAM al kera druga :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAHAAAAAAAAAHAHAHAHHAHA KAKI CARJIIII OVI KO SO MU TO NAPISALIIII HAHAHAHAHAHHAHA, TOTIM PA RES KAPO DOL ZA IZVIRNE DOMISLICE HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej roky, res ni sam napisal :yes: baje so bli to MK Krokar, vsaj tko je cvičkar reku

dejavu, pa gre to sploh dol :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej roky, res ni sam napisal :yes: baje so bli to MK Krokar

dejavu, pa gre to sploh dol :?

Hahahaha :D še tok bolj smešno potem :D

A se drugače čudiš a kaj...poglej kake po forumu strela :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAHAHHAHAHAHHAHA JAZ BOM POČOOOOOOOOOOOOOOOOO KOTAMMM SE DOMA TLEH HAHAHAHAHAHHA PA KAJ SI NORRRRRRRR UMIRAMMMMHAHAHAHAHAHAHAH HAH HAH AH AHAH AHH AHHAHAHAHAHA KAKI CARIIIIIIIIIIIIII HAHAHAHAHHAHA, POMOJE JE ZAJ V DUPLI DEPRESIJI PA ŽE ZATEGUJE ŠTRIK NA PODSTREŠJU OD SILE HAHAHAHHAHAHAHAHA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAHAHHAHAHAHHAHA JAZ BOM POČOOOOOOOOOOOOOOOOO KOTAMMM SE DOMA TLEH HAHAHAHAHAHHA PA KAJ SI NORRRRRRRR UMIRAMMMMHAHAHAHAHAHAHAH HAH HAH AH AHAH AHH AHHAHAHAHAHA KAKI CARIIIIIIIIIIIIII HAHAHAHAHHAHA, POMOJE JE ZAJ V DUPLI DEPRESIJI PA ŽE ZATEGUJE ŠTRIK NA PODSTREŠJU OD SILE HAHAHAHHAHAHAHAHA

:P full sem zadovoln d sem te tako nasmejal...kakšen štrik- boli me kurac sm spucal z alkoholom itak dol mi visi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejkoo.. harry potter fan.. as ti resn? :D

valda jaz sn vseh 7 knjig prebral v lovenščini in angleščini, lahko ti naštejem glavne junake: harry potter, hermiona granger, ron weasley, profesor albus dumbledore, lord mrlakenstein (tisti ki ga ne smemo imenovati), sirius black (od herija boter, ki umre v petem delu, ki se imenuje feniksov red), in ostali...hudobni so jedci smrti- ki so na strani črne magije in tistega ki ga ne smemo imenovati, prijazni so pa člani feniksovega reda, ki jim poveljuje albus dumbledore, drugač tud ravnatelj na bradavičarki, in velik čarovnik ki pa na žalost umre v šestem delu (polkrvni princ)....če še te pa kaj zanima pa kuj vprašaj vem vse detajle v nulo.... :yes:

:P full sem zadovoln d sem te tako nasmejal...kakšen štrik- boli me kurac sm spucal z alkoholom itak dol mi visi

mlad si momak, velika je šteta, što po mozgu rakija ti šeta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valda jaz sn vseh 7 knjig prebral v lovenščini in angleščini, lahko ti naštejem glavne junake: harry potter, hermiona granger, ron weasley, profesor albus dumbledore, lord mrlakenstein (tisti ki ga ne smemo imenovati), sirius black (od herija boter, ki umre v petem delu, ki se imenuje feniksov red), in ostali...hudobni so jedci smrti- ki so na strani črne magije in tistega ki ga ne smemo imenovati, prijazni so pa člani feniksovega reda, ki jim poveljuje albus dumbledore, drugač tud ravnatelj na bradavičarki, in velik čarovnik ki pa na žalost umre v šestem delu (polkrvni princ)....če še te pa kaj zanima pa kuj vprašaj vem vse detajle v nulo.... :yes:

:blink: :worship: respect.. ni kj :) mene pa take zadeve nkol niso pritegnile. mugoče zato, k se sploh nism želel ubadat s tem :D

dobra je tale bijač ja, pa še dnara ma ko blata :)

poznavalci :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valda jaz sn vseh 7 knjig prebral v lovenščini in angleščini, lahko ti naštejem glavne junake: harry potter, hermiona granger, ron weasley, profesor albus dumbledore, lord mrlakenstein (tisti ki ga ne smemo imenovati), sirius black (od herija boter, ki umre v petem delu, ki se imenuje feniksov red), in ostali...hudobni so jedci smrti- ki so na strani črne magije in tistega ki ga ne smemo imenovati, prijazni so pa člani feniksovega reda, ki jim poveljuje albus dumbledore, drugač tud ravnatelj na bradavičarki, in velik čarovnik ki pa na žalost umre v šestem delu (polkrvni princ)....če še te pa kaj zanima pa kuj vprašaj vem vse detajle v nulo.... :yes:

to si zih sam obnove prebrav :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valda jaz sn vseh 7 knjig prebral v lovenščini in angleščini, lahko ti naštejem glavne junake: harry potter, hermiona granger, ron weasley, profesor albus dumbledore, lord mrlakenstein (tisti ki ga ne smemo imenovati), sirius black (od herija boter, ki umre v petem delu, ki se imenuje feniksov red), in ostali...hudobni so jedci smrti- ki so na strani črne magije in tistega ki ga ne smemo imenovati, prijazni so pa člani feniksovega reda, ki jim poveljuje albus dumbledore, drugač tud ravnatelj na bradavičarki, in velik čarovnik ki pa na žalost umre v šestem delu (polkrvni princ)....če še te pa kaj zanima pa kuj vprašaj vem vse detajle v nulo.... :yes:

ti si lud

majkemi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!