Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

valda jaz sn vseh 7 knjig prebral v lovenščini in angleščini,

hahaha sva dva cara :DD

pa angleski so bolsi k slovenski...ful se porazgubi stvari v slovenskih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra je tale bijač ja, pa še dnara ma ko blata :)

ja ja nije loša mucika...pizda da bi toto ženo, bi mel celo garažo ninj doma haha od letnika 95 do 08 vse bi mel doma haha

:blink: :worship: respect.. ni kj :) mene pa take zadeve nkol niso pritegnile. mugoče zato, k se sploh nism želel ubadat s tem :D

poznavalci :D

sej se jaz tut ne ubadam s tem, ampak ko začneš brat ne morš nehat ker se kuj vživiš...jaz sn peti del ko ma okol 800 strani, enkrat bral celo noč, pa še pol v šoli cel dan, in sem prebral hehe...

to si zih sam obnove prebrav :P

jajajajaj ti bom jaz dal obnove, vprašaj me kaki detajl, ko ni v obnovah, npr. kaj je magično bitje imenovano šlapl??? to je bitje, ki je rojeno v čarovniški družini, vendar nima sposobnosti čaranja, zato jih čarovniške družine dostikrat zavrnejo....ti pa več ne dvomi o mojem poznavanju herija potera, bunkelj jedan :D

hahaha sva dva cara :DD

pa angleski so bolsi k slovenski...ful se porazgubi stvari v slovenskih

vem ja, pa še imena majo bolša angleži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja dans sn bil pri serviseru za ljudi, pa so mi ugotovili da sn na levo oko že na četrt čorav, mam pa 1cm, pa 2 kili manj kot pred dvema letoma...za tisti 1cm mi ni jasno haha, očitno sn že tak star da mi kosti skup lezejo

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism brav in ne gledov heriya tko da ne morm nc prasat... mogoc pa ves koko se je imenovov prvi parnik na ljubljanici (zgodovinski ucbenik za srednje sole) :naughty: bedarija ki mi je ostala v spominu in je varjetn ne bom nikol pozabu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cestitke za (izpit?).

ne ne, homologacijo sem dubu in šel tud registrirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja dans sn bil pri serviseru za ljudi, pa so mi ugotovili da sn na levo oko že na četrt čorav, mam pa 1cm, pa 2 kili manj kot pred dvema letoma...za tisti 1cm mi ni jasno haha, očitno sn že tak star da mi kosti skup lezejo

Ko boš nabavil barvne leče za levo oko, bodo drugo leto ugotovili, da si kot nekatere mačke. (vsako oko v drugi barvi).

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja dans sn bil pri serviseru za ljudi, pa so mi ugotovili da sn na levo oko že na četrt čorav, mam pa 1cm, pa 2 kili manj kot pred dvema letoma...za tisti 1cm mi ni jasno haha, očitno sn že tak star da mi kosti skup lezejo

pomer se enkrat preden greš spat in pa enkrat zjutraj, boš opazil razliko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DejaVu

"Od prijatelja...na grobniku...gor jst...motor gre 300...amen"

(kopirano iz teme :Galerija motociklov forumašev)

Kakšen čas pa tale potem na grobniku postav??

mal čez minuto?? :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on ni vozil. Sicer pa sem že povedal....tko je to...pravi motoristi se ne upajo (mo) na grobnik k je prehudo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on ni vozil. Sicer pa sem že povedal....tko je to...pravi motoristi se ne upajo (mo) na grobnik k je prehudo

Dežavu...dej...pejt spat no

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha sva dva cara :DD

pa angleski so bolsi k slovenski...ful se porazgubi stvari v slovenskih

Smo že 3-je :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še hočeš čut par jebačkih sel v okolici maribora: vurberk, voličina, brunšvik, cirkofci, marjeta na dravskem polju, ožbalt, vuhred, jakobski dol, jurovski dol, jarenina,... :lol1:

bom jaz postregel Fifty-ju z najboljšim imenom v naši okolici: RITOZNOJ

a to so dal po čamilevi hondi tako ime :D

haha prasec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on ni vozil. Sicer pa sem že povedal....tko je to...pravi motoristi se ne upajo (mo) na grobnik k je prehudo

lažeš :yes:

pravi motoristi se pridejo pokazat na pisto, koliko jajc imajo oz. če jih sploh imajo............... tisti, ki pa samo po forumu kot slonček dumbo trobijo kok so oh in sploh pa so navadni softiči.........prav tako v kategorijo softičev oz. pussyev spadajo tisti, kateri se ne upajo na pisto in bi raje dirkali po cesti, in tudi tisti ˝pravi motoristi˝, kateri pravijo da jim je hodit na pisto izpod časti

DejaVu, kje si se našel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lažeš :yes:

pravi motoristi se pridejo pokazat na pisto, koliko jajc imajo oz. če jih sploh imajo............... tisti, ki pa samo po forumu kot slonček dumbo trobijo kok so oh in sploh pa so navadni softiči.........prav tako v kategorijo softičev oz. pussyev spadajo tisti, kateri se ne upajo na pisto in bi raje dirkali po cesti, in tudi tisti ˝pravi motoristi˝, kateri pravijo da jim je hodit na pisto izpod časti

DejaVu, kje si se našel :whistle:

jaz tui raje dirkam na cesti ker mi je večji izziv, ampak kljub temu grem na pisto, tam pač sprobat kje je meja, ker na cesti ne upam to sprobavat...gremo pa v soboto spet na marof, če bo vse po sreči :OK: ...koči vleti z prikolico, da vidimo kolk pa je kaj tebe v hlačah hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao k ti morm narisat :slap: .......glej če mi financiraš vse skup potem pridem.......rabim samo poliestre pa gume.....veš da kocitu ni treba dvakrat reči da pride na pisto, če le ima pogoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao k ti morm narisat :slap: .......glej če mi financiraš vse skup potem pridem.......rabim samo poliestre pa gume.....veš da kocitu ni treba dvakrat reči da pride na pisto, če le ima pogoje

daj daj, kaj te rabiš zaj poliestre, sej pa na tisto jebeno njivo od mobikroga si hodo tut brez poliestrov, nevem zakaj zaj na marof nei mogo, ko ma 100 krat jači asfalt, pa še hitrosti so malo manjše ko na mobikrogu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne glej to soboto ziher še ne, in naslednjo tut ne, najprej bom dal poliestre gor in kupil gume, potem se bomo pa drgač menili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne glej to soboto ziher še ne, in naslednjo tut ne, najprej bom dal poliestre gor in kupil gume, potem se bomo pa drgač menili

pussy koči :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!