Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

sej bom prišel, sam pač še ne zdaj........čeprav priznam da me ne mika nekaj preveč hodit tja gor, ker je taka zaprta pista sam bom šel, prav zato ker ti nekaj podjebavaš tule.....sam bomo vidl če boš ti šel na grobnik potem ko bo treba it :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bom prišel, sam pač še ne zdaj........čeprav priznam da me ne mika nekaj preveč hodit tja gor, ker je taka zaprta pista sam bom šel, prav zato ker ti nekaj podjebavaš tule.....sam bomo vidl če boš ti šel na grobnik potem ko bo treba it :whistle:

ja tehnično zahtevna proga je ja, ni to za kafič rejsere ki nimajo kondicije... :D ...na grobnik pa bom ijo jaz :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tehnično zahtevna proga je ja, ni to za kafič rejsere ki nimajo kondicije... :D ...na grobnik pa bom ijo jaz :yes:

ja ti boš ziher vedel ja, enkrat si bil tam pa si že nek poznavalec :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ti boš ziher vedel ja, enkrat si bil tam pa si že nek poznavalec :slap:

ja to je dejstvo vprašaj kogar češ, ne rabiš bit zato poznavalec...zaprti, kratki ovinki, hitre menjave smeri, valjda da je to tehnično zahtevno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ja :yawn:

težji so dolgi in hitri ovinki, kjer sloniš na eni nogi po več sekund, in ne tisto ko se hitro prekladaš iz enega konca na drugega......porbaj delat počepe pa boš videl kaj je težje, al to da jih delaš enega za drugim ali to da greš iz počepa v stoje zelooooo počasi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ja :yawn:

težji so dolgi in hitri ovinki, kjer sloniš na eni nogi po več sekund, in ne tisto ko se hitro prekladaš iz enega konca na drugega......porbaj delat počepe pa boš videl kaj je težje, al to da jih delaš enega za drugim ali to da greš iz počepa v stoje zelooooo počasi

ja jako primerjavo si zaj dal hahah...pol pa ti naredi 300 počepov v treh minutah ali 300 počepov v dveh urah...kaj bo težje ha...hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, ne kapiraš kaj sem hotel povedat :slap: ni važno kok jih nardiš ampak čas delanja.........3 minute delat navadne počepe je velik lažje, kot 3 minute delat tiste zelo počasne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, ne kapiraš kaj sem hotel povedat :slap: ni važno kok jih nardiš ampak čas delanja.........3 minute delat navadne počepe je velik lažje, kot 3 minute delat tiste zelo počasne

ma daj no kot da res keri ovinek tak dolgo voziš da boš hin zarad tega...na marofu si pa vsi jemlejo po kakih 8- 10 korgih počitke, pa ni krog nevemkako dolg, ...edino jaz sn na koncu vozo enih 20-30 krogov neprekinjeno...še vedno pa menim da vsi ti cestakeci so nula proti krosu...za tisto pa res morš bit že ded

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle je pa neki resnice :) če kdo k ni navajen nrdi na kross prog 10 krogov brez pavze pa da voz na full :worship: pa so krogi dovgi po 500m :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno se nadaljuje sezona :P

kam se gremo pelat pubeci

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje, k hodte po pisath pa to, a kdo rab slicke gume, metzler, full mal vožene... k0ci je vidu slikce :)

so pa 180/17 pa 120/17 :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje, k hodte po pisath pa to, a kdo rab slicke gume, metzler, full mal vožene... k0ci je vidu slikce :)

so pa 180/17 pa 120/17 :whistle: :whistle: :whistle:

aless mislim da se bo kar zanimal za njih. išče nekaj za grobnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, ne kapiraš kaj sem hotel povedat :slap: ni važno kok jih nardiš ampak čas delanja.........3 minute delat navadne počepe je velik lažje, kot 3 minute delat tiste zelo počasne

Koci a si bil ti dones na 6ki slučajno? Sm vidu enga modela z majco ni slovenca brez dolenca pa sm se nate spomnu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno se nadaljuje sezona :P

kam se gremo pelat pubeci

drug vikend na bizeljsko :D v soboto, v nedeljo pa na kocevko :D

aless mislim da se bo kar zanimal za njih. išče nekaj za grobnik

nop...jaz bom nove kupo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle je pa neki resnice :) če kdo k ni navajen nrdi na kross prog 10 krogov brez pavze pa da voz na full :worship: pa so krogi dovgi po 500m :whistle:

Dej ti men povej ke so tle na gorenjskem kšne dobre poti. Da maš mal več km poti po gmajni, al pa če veš za kšno progo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koci a si bil ti dones na 6ki slučajno? Sm vidu enga modela z majco ni slovenca brez dolenca pa sm se nate spomnu :D

ne, nisem bil jaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr mate keša :D

saj nimamo

ti boš raje v soboto pijan, mi pa se gremo raje vozit

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota - Marof

em trenutno je motor za izi vožnjo in pederišenje dokler ne mine strah. ker je malo drago flikanje mofe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj nimamo

ti boš raje v soboto pijan, mi pa se gremo raje vozit

uuu sam bom res ...

še od petka trd k krava v soboto pa ponovno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!