Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Kera motoristka pa ni lušna :P ;)

Popravljeno . Popravil <=YaMaHa=>
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti ga pridm pomagat sestavt, pa še tolk folka ne bo. :D

Ne ne sej je ql uzivam v tem :OK: ceprov sm od glave do tal crna ampak to uspe sam men :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: če pa še ne boš imela sestavljenega motorja, se mi pa lahko pridružiš na zadnjem sedežu :D  :blush:

ja na cbr 600f mi pa ni treba 2x rect da se usedem :D to je pa tok lep motor :wub: :wub: :wub: :wub: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne sej je ql uzivam v tem  :OK: ceprov sm od glave do tal crna ampak to uspe sam men  :blush:

Ja, pol ti bom pa pomagu da se dobr umiješ, ane :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej me se nisi vidu,ali pac pr firestarterjih mozno :P

:grim je bilo očitno preveč :beer1: pa se ne spomniš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim  je bilo očitno preveč :beer1: pa se ne spomniš

cist mozno.... :D ccc :P ej ma ne vem :D ccc

emmm Grilzzz hmmmm sam res v soboto sm bla prov črna ni hotl it dol :( tale smer jao jao,sam vazn da bo motorck lep :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, jest bi šu tudi kam s tabo :OK: Sam nimam še motorja, ko pa nabavim NSRko pa gremo nekam!

P.S.:Tejcy sliko maš v tvojem profilu :wub:

.) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cist mozno.... :D ccc :P ej ma ne vem :D ccc

emmm Grilzzz hmmmm sam res v soboto sm bla prov črna ni hotl it dol  :( tale smer jao jao,sam vazn da bo motorck lep :P

pol pa gremo kam k bo lep :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D  :OK:    Ena najbolsih izjav na tem forumu. Svaka cast  :D  :OK:

brihta & đzuro k sta tok pametna pridta sestavt motor k je v stotih delih...bi vaju rada vidla ja...no jaz bom to nardila...Hvala bogu ena zenska k zna kej skupi sestavt ane...In smola da glih po taki pluvata :SS a jebat ga nimata spostovanja do motoristk al kako ze? :slap: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brihta & đzuro k sta tok pametna pridta sestavt motor k je v stotih delih...bi vaju rada vidla ja...no jaz bom to nardila...Hvala bogu ena zenska k zna kej skupi sestavt ane...In smola da glih po taki pluvata :SS a jebat ga nimata spostovanja do motoristk al kako ze?  :slap:  :wacko:

Dej jih punca :yea2:

Bumbarja smotana, tako fajn pupo mamo tle k sama šraufa motorje in vidva streljasta take bebave :nono: :glare: Sigurno ma več pojma k vidva o motorjih :grim

Če bo kej lep vikend se zna zgodit d se vidimo kje na cesti. Bo kdo po Kočevju pohaju :rolleyes: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navali narode...

tejcy,pa si ti edina motoristka naših let na tem forumu???

No k že glih vsi ene ponudbe dajejo kako bi s tabo šraufal,umival,vozil motorje te pa jst povabm v 300tko na en koktejl B) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mene je kar posedlo, bejba pa motorčke šravfa, smeh, jest sm popravljal tomose, ne pa Hond, sej morda bom tudi jest kdaj, sam ženska, svaka ti čast tejcy! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brihta & đzuro k sta tok pametna pridta sestavt motor k je v stotih delih...bi vaju rada vidla ja...no jaz bom to nardila...Hvala bogu ena zenska k zna kej skupi sestavt ane...In smola da glih po taki pluvata :SS a jebat ga nimata spostovanja do motoristk al kako ze?  :slap:  :wacko:

Vse kar znam jst sestavt je tomos , pa vsi dvotaktni mopedi, pa kaksn grad iz legokock, ampak pustmo to. Teyci jst te spostujem, verjamem vate, sam moras pa priznat da je đurotova izjava posrečena. Brez zamere. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mene je kar posedlo, bejba pa motorčke šravfa, smeh, jest sm popravljal tomose, ne pa Hond, sej morda bom tudi jest kdaj, sam ženska, svaka ti čast tejcy! :OK:

Honda-tomos dost podobn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pr skutrju zmeri ksn srauf ustov u skatli.....razn enkrat k sta bla 2 premau :>>>

ja no tejchy svaka ti cast ;> pomoje vecina t.i. motoristov ne zna tega sama narest :>

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah Tejcy ti dej sam neki narazen, pa mal podmaž pol bom pa že jaz poštimal da bo vse v redu laufal.

Gre vse čist tko k lego kocke. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej tejcy sorry no ce sm te uzalo... :friend1

jst sn mislo tak za foro no...nism si mislo da si boš to tko k srcu jemala!

Sej spoštujem to da si ena izmed redkih punc k zna kej pošraufat pa tko naprej--->SVAKA ČAST NE :worship:

Sam tut jst znam marsikej pošraufat pa tko naprej... :devil:

Evo zdej se ti pred vsemi opravičujem, če sn te užalo. :friend1:

Sam nism si pa mislu da bosta na teh par besed napisani dve strani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!