Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

joj ste glupi, kdo pa gre kupt novga mitota :slap: to se NE SPLAČA :nono: pa tut če bi meu zdy u roki 10 mio sit ga nebi šeu kupt , rajš bi kupu rablnga za 500k pa klicu u polini v italijo, pa nabavu kit165cc pa mikunija 38 ,pa še za pozim bi si lahk kšne rablene motorne sanke kupu, da bi meu kj delat ne pa d tuki nabijam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE bi mel 10mio sit bi si kupu najprej izpit za neomejeno, pol pa kej novga, recimo brutale 910 :devil:

Pa Supermoto, ma to itak :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pa zdej ne bote nehal, pol ste pa debili oz nesposobni mamini sinčki... pa povejte po resnic kdo si je motor sam kupu pa komu ga je mamica kupla, ker tisti k smo si svojga prisllužil mal drugač gledamo na to kot pa tisti k vse dobijo ...

evo, men ga je fotr kupu... (sam sm si ga tud zasluzu, one way or another)

joj ste glupi, kdo pa gre kupt novga mitota :slap: to se NE SPLAČA :nono:

pa se nou je :grim

sam to res ni za verjet... en dan me ni, pa vm rata 2 strani nasrt... tud ta forum ni vec kar je biu... :SS

aja pa pomoje noben od ns se doug cajta nau meu u rokah (svojih) 10mili tko da ne prevec fantazerat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj pa al ma tale roba mal preveč keša al nevem. Mislm da sm na njegovem motorju vidu 4 različne izpuhe :D A ma on zdj kšno 125ccm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj pa al ma tale roba mal preveč keša al nevem. Mislm da sm na njegovem motorju vidu 4 različne izpuhe :D A ma on zdj kšno 125ccm?

on tekmuje z motorji... tko da itak da skos izbolšuje svoj motor... sam se mi zdi da nima več tele DNA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr jst vem je DNA v garaži pa bo zdej k bo v mariboru miting spet hrumela...

Ne, on ne tekmuje (vsaj ne tko k beno lipnik). Sicer si pa njegov profil poglejte oz. avatar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

dekle, to je sam joke, da ne boš mislila da smo sami potrebneži tle gor :whistle:

:winkiss:

Kaj boš reku da nismo??? :P

weerus da se ne boš čudil :D pri 50cc al pa 70 cc se da dosežt 20HP+. lahko ti jst povem ker sem bil včasih skuterist, da najmočnejši kiti 70cc razvijejo tudi 25HP+, seveda z ustrezno predelavo drugih komponent( karbura, prenosi, variator, sklopka, gred,.. .) tko da čist možno da ma 20hp

ok vem da je to waaaaaaaaaay :topic: ampak sem moral to razložit da ne bo kašnega nabijanja naprej

Tok gnara k ga vložiš da ti skuter razvije 25HP porab raj za kako mal rabljeno R1 pa še za Akrapota ti bo ostal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok gnara k ga vložiš da ti skuter razvije 25HP porab raj za kako mal rabljeno R1 pa še za Akrapota ti bo ostal ;)

niti ne...ksn mhr replika s 25 konji, malo pobrusit kanale, auspuh, fergi, filtr...pa skut za 150k sit...voila...skuter k gre 130...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ne...ksn mhr replika s 25 konji, malo pobrusit kanale, auspuh, fergi, filtr...pa skut za 150k sit...voila...skuter k gre 130...

V 1 sezoni pa še kakih 150k*3 zraven...

...dejte si dopovedat da se ne splača noooooooooooo............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ne...ksn mhr replika s 25 konji, malo pobrusit kanale, auspuh, fergi, filtr...pa skut za 150k sit...voila...skuter k gre 130...

iz mhr replice boš dobil maximalno 15-16 konjev z vso predelavo ko zraven spada. da pa prideš na 25konjev pa rabiš. kakiga mhr tema. cena takšne predelave se giblje okorg 400-500 tisoč sit da iztisneš res tisti maksimum. ker samo gred pride 500 evrov,...

če potegneš črto se bolj splača kupit 125ko manj stroškov, ker na zgoraj omenjeni predelavi se menja bat na vsake 3000km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj poijnt kle je biu da ni tok drago kokr folk misle da je...tistih 15, 20 konjiccev je pa dostopno vsakemu....za 200k...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da jst 200 jurju vržem v mojo DTjko(kaj šele v kak drug 125 motor)mam skor še enkat več konjev kt najbol stunan skuter daleč naokol pa tut prehiti me malkakšen motor pod 250ccm .)

Da pa prodam motor pa dam še teh 200 jurju zravn mam pa že ornk motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ne...ksn mhr replika s 25 konji, malo pobrusit kanale, auspuh, fergi, filtr...pa skut za 150k sit...voila...skuter k gre 130...

V 1 sezoni pa še kakih 150k*3 zraven...

...dejte si dopovedat da se ne splača noooooooooooo............

Sej se ne splača sam usen je met hudo kšno tako igračo za mal izživlat se če ne druzga :D

iz mhr replice boš dobil maximalno 15-16 konjev z vso predelavo ko zraven spada. da pa prideš na 25konjev pa rabiš. kakiga mhr tema. cena takšne predelave se giblje okorg 400-500 tisoč sit da iztisneš res tisti maksimum. ker samo gred pride 500 evrov,...

če potegneš črto se bolj splača kupit 125ko manj stroškov, ker na zgoraj omenjeni predelavi se menja bat na vsake 3000km.

Da jst 200 jurju vržem v mojo DTjko(kaj šele v kak drug 125 motor)mam skor še enkat več konjev kt najbol stunan skuter daleč naokol pa tut prehiti me malkakšen motor pod 250ccm .)

Da pa prodam motor pa dam še teh 200 jurju zravn mam pa že ornk motor...

joooooooooj pa sj ni noben reku d se splaca.... :blink:

dej pejte v temo od skuterjov, pa tm nabijejte ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ampak res najprej se začne o tem da se to ne da in na koncu pridemo do tukaj ko pravte da se to ne splača, sej nism reku da se splača ampak sm sam weerusu povedu da je možno :D , če pa hoče kdu kj več vedt pa tko ko je grcar reku naj gre v temo skutov :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da zaklučmo to na hitr fora je v tem da je dobr met kšno tako igračo to je pa vse kar sm jst iz moje strani hotu povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!